Diskuze o světě

DeletedUser5366

Hosť
1x za život som dal reset teraz uz toho bolo na mna veľa. Pozri sa nu,pi,omegu dom skončil nedostatok času aj som sa nudil. Chodil som do školy kde učiteľom palilo v hlave 20 úloh za den. Teraz chodím do Prace kde nemám prístup ani čas na internet. Takze neviem prečo hovoríš ze stále resetujem. Na nu som bol v Lamach , Pi BIA. Sigmu som vyhral ale tiež som chcel skončiť lebo nebol čas ani chuť uz hrat no ostal som koli pár ľudom.
Takze jediný prípad bol ithaka kde sa nieco pokazilo. A nechceš mi povedať tvoje meno ? V hre ? Stefanhrdina mi nic nevraví.
 

DeletedUser5974

Hosť
Ani ti nič vravieť nemusí :) Ja viem kto som aj čo som :) a debatu s tebou považujem za strácanie času :)
 

DeletedUser5947

Hosť
Ved i plestovi som daval mesta :D tusim sa s vami podelil :D i on skoncil a dal vam mesta tak co chcete :D keby sme ostali tak ziadny ONE nejestvuje :D
 

DeletedUser5366

Hosť
To si Zrovná nemyslím. Ty si nám žiadne mesta nedal resetol si a plesto nám dal mesta lebo skončil :p
 

DeletedUser5947

Hosť
Pod na ten novy svet pisnem aj plestovi :D na ostrove som sam tam volam sa odkundes333https://sk0.grepolis.com/invite-411768-sk36?invitation_id=236241&invitation_mac=c704fbe3&ref=player_invite_linkrl
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Nejdem :) nemám čas na Grepolis hlavne nie na dobývanie nakoľko v práci nemám čas byt na mobile :)
 

DeletedUser5947

Hosť
Skoda :D nuda je bez suseda :D idem rypat do teleportov nech mam bb :D
 

DeletedUser4912

Hosť
*ONE* skončili v takej istej situácii ako Stavbári.. Sú rozoberaný z každej strany a klesá u nich aktivita hráčov.
 

DeletedUser5366

Hosť
To rad počujem cross.:) aspoň vidia ze bez nás si uz neprdnu :-DD hlavne ze my sme boli “kotva” no co som pozeral na matrix prebrali sme musketam 13 miest oni nám 3 a ONE asi im len 4:D
 

DeletedUser5991

Hosť
Ked proti 20hráčom ide 90 tak to asi lahké neni... Vás držia nad vodou iba lovci... Keby sa oni neplietli do toho tak by sme vás masírovali rad radom :) aktivita neklesá a ak áno tak to sú zhodou okolností hráči od stavbárov ktorých tam zopár máme :)
 

DeletedUser5991

Hosť
A ešte k tým prebratím mestám. Vždy ked som ja sadol k mušketám tak to odpalovali. Pri poslednom sedení im pomahali aj lovci. Takto prišli o zl a vy jak taký príživníci ste im na druhý den sadali do miest lebo ste vedeli že to nemajú s čím odpaliť a mali ste zadarmo mestá a toto mi dá za pravdu každy. Takže pri tých naších 4roch mestách padlo 10násobne viac jednotiek ako pri tých vaších 14tich.
 

DeletedUser4896

Hosť
jaj ale to že si nadaval na stavbárov že utočia len v noci lebo ráno na to nemaju ? a ty si sadol teraz nedavno tiež v noci :DDDD a odpaluješ ZL a Manty v noci ? ...aspon keby si si nes*** do ust .... mali ste dopredu rozmyšlať že čo sa stane ak zradite stavbarov kôly pár mestam ste možno prehrali cely svet ...a už sa vypituješ kedy budu akcie na zlatky ? :DDD toto je ako dosť :DDD
 

DeletedUser5991

Hosť
Vraciam požičané :) a riešiš tu stary príspevok. A tebe nemusím absolútne nič vysvetlovať je to nad tvoje chápanie :D
 

DeletedUser5366

Hosť
cherdsman to nic. Keď zrušili pakt tak k Harkaway sadali v noci :) no premýšľam ze si založím mesto urobím pár ZL a budem ich budiť nakoľko mam nočnú tak aby nespali:)
 

DeletedUser5991

Hosť
Ty trapko a vy ste čo robili? Taký tulpas :) radšej kašli na mesto lebo zas skončíš. Raz je to práca potom zdravie neskôr neni čas a teraz to bude čo? Budeš sa musiet venovať psovi alebo priatelovi? :D
 
Hore