Diskuze o světě

DeletedUser5366

Hosť
Si pamätám ako denny hovoril ze chce malú alianciu a je ich 36 :D a btw 36:9 stav takze Joyoo nejak tvoje slovo hasne :)
 

DeletedUser5974

Hosť
Horí im za zadkami tak robia blbosti.... tj. spojenie s alkoholikmi, nieže by tam neboli dobrý hráči no tímovo stoja za hovno, ako jednotlivcov si ich cením :)
 

DeletedUser5974

Hosť
Nic0las dňa 18.11.17 o 21:53
Servus, hej starý píšu mi od one či nechcem byť ich špeh, no bohužial nechceli ma musel ísť k vám tak chcem byť verný vám.
Vieme neako využiť zlé informácie odomna? Alebo im rovno napíšem nech idú do p*e? :D
 

DeletedUser5974

Hosť
Hneď ak sa dostanem k tej správe od *ONE* tak ju sem hodím :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Oni písali aj našim hracom ešte pred rozpadom či nechcú k ním :) Njn nemajú žiadnu česť, nikto od ONE, myslel som ze aspoň niektorý majú no uz verím ze nemajú.:)
 

DeletedUser5974

Hosť
https://img23.dreamies.de/img/740/b/nocuum3rtxt.jpg

Prvá veta hneď pochybovanie o našom spojenectve.... Tak takýto pochybovač čo líže spodok rebríčku, nie len v stavebných bodoch ale aj v tých bojových môže pochybovať tak max o svojich herných výkonoch, pre ostatných- začali sme o dva mesiace neskôr ako bol začiatok sveta, vätšina hráčov začala tak isto neskôr ale už to nie je ako mesiac dva dozadu že sme neboli zohratý mali sme málo bodov trochu sme sa zoskupili a na ostatných už moc nestrácame, zatiaľ nám to od založenia spojenectva len vychádza čož svedčí aj nula prebraných miest od terajších nepriateľov, za čo nevdačíme len sebe ale aj Mušketám.

Druhá veta- Teraz ťa zožerieme, tak ty môžeš žrať tak kebab a pozerať sa na druhých ako bojujú za teba čo aj robíš, len máš veľmi vyskoké ego a chváliš sa cudzími zásluhami.

Tretia veta- "Ja po tebe nepôjdem" Ty môžeš ísť tak po rožky do TESCA a nie po našich hráčoch, ale však ty to vieš že to nedokážeš, tak rovno napíšeš že nepôjdeš a hráš sa na kamaráta.
Ostatný už idú ani neviem koľko po Aténa69 naposledy vám to odpálila jednotkami nakúzlené od patrónky.....

Štvrtá veta- V spojenectve môže byť hráčov 60 tak nehovor že je vás veľa keď beriete od radu kohokoľvek, Chápem že chceš aspoň niečo urobiť v spojenectve žerie ťa to že nič nevieš nedokážeš lebo si lamka a chceš aspoň priviesť špeha, aby ťa aspoň na chvíľu za to uznávali.


A chýba ti diplomacia takto okato sa to opýtať by som nedokázal, Žiadne napísanie výhod nič.
Človek si má asi domyslieť že čo by mal z toho že by bol špeh.
 

DeletedUser5366

Hosť
Juj ja som myslel ze to písal niekto od ONE a nie taký nejaký trtko :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Myslel som niekoho z vyšších rad :D a hlavne od ONE som myslel ešte pred ich spojením
 

DeletedUser6008

Hosť
No ty si riadny úbožiačik, Štefanko ... som rada, že si si pohonil ego a že ste to hneď zobrali tak vážne ... keď ja si môžem ísť pre rožky do tesca, ty by si si mal zájsť pre mozog ... ak si si nevšimol ty blbec, ničím sa nechválim, akurát som napísala že je Nic0las na našej trase a nie že ho idem ja konkrétne prebrať, zožrať ... neviem čo to tu trepeš o diplomacii, ja to tu nevediem ani nerozhodujem, tzn. nebolo to vôbec myslené naozaj vážne a ty sa tu z toho ideš posrať ... som rada, že si myslíš, že nič nedokážem ...aspoň, že ty dokážeš zo seba robiť idiota :) Asi ťa to zobralo, keď si mal potrebu okomentovať každú vetu :) Pekný deň, internetový hrdina:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5974

Hosť
Áno mal som potrebu :) vážny či nevážny pokus o špinavú to je mi uplne jedno :) a internetvý hrdina ? Sa zobuď hráš internetovú hru nie irl :) a zatiaľ si dokázal nič tak to si len nemyslím :)
 

DeletedUser6008

Hosť
To nebol žiadny pokus. A neviem, prečo ma stále oslovuješ v mužskom rode. Končím debatu s tebou, maj sa fajn :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviem co tu teraz robíš ramena keby ze nemáte pakt tak uz sú z vás duchovia lebo by ste neboli schopný urobiť nic. Zatiaľ co vy sa budete mlátiť s musketami lovci si budu v klude preberať hnedých a robiť územie tak či tak ONE tento svet nevyhraje.
 
Hore