Diskuze o světě

DeletedUser5599

Hosť
No, plánovaná úprava by mohla rapidně snížit možnosti tohoto systému zneužívat. Jakmile bys přesáhl počet 10 měst, byla by na tebe morálka 100%, ať by na tebe útočil kdokoli... to znamená, že bude hrát vliv zejména v počáteční fázi hry, kdy probíhají největší boje a kdy jsou rozdíly mezi platícími a neplatícími největší.
 

DeletedUser4896

Hosť
Síce ja som bol ten čo začal z 44 hráčmi ale som ešte neviedol spojko :D nevadi chlapci teraz tu je mega sranda :DDDDD kebyže ešte neutočiťe ráno o 3 :mad:
 

DeletedUser4133

Hosť
Neboj sa to urcite este pride tieto ranne prekvapenia
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
Aj ja som ešte neviedol spojko no začínal som s 2x menej hráčmi ako vy a pozri ako ste dopadli. 2 spojka 2 zrušené. Písal si nám ako keby si bol veštec “že už sme vyhrali svet a prajes nám veľa štastia”no o 1h som ta videl u Muškiet :DD
 

DeletedUser4896

Hosť
Hej no ... z jednej strany to tak vyzera že to máte vyhrate ...po eventoch mate tolko letiek a ZL že až :D u vás su hráči čo do toho vrážaju peniaze aj ty sám a venujete tomu o dosť viac času ako my :D ale uvidime no :D pre srandu som ostal nehram to tam neviem jak Hardcore :D hrajem na inom svete :D
 

DeletedUser4896

Hosť
Aj ja som ešte neviedol spojko no začínal som s 2x menej hráčmi ako vy a pozri ako ste dopadli. 2 spojka 2 zrušené. Písal si nám ako keby si bol veštec “že už sme vyhrali svet a prajes nám veľa štastia”no o 1h som ta videl u Muškiet :DD
Ale to si nespomenul že u nás ubiko mal kamaráta a ste u nás mali špeha :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviem o koho sa jedna (speha) a mal som možnosť mat u vás speha (u Muškiet) no zachoval som sa ako cestný hráč :) vie o ňom len jedna osoba.
Ja som zlatkar ? Všetci mi píšu ze som zlatkar a ze vrazam do toho milióny no pravda je len ta ze teraz som si kúpil pár zlatiek ale nedá sa to počítať v 10k+.. a my sme zlatkari ? Poznam max 2-3 co zazlatia a to je všetko. Neni moja chyba ze nevieš ako na to. No nechce sa mi tu písať slohovku.

A k špehom ako obecne , neuznávam to a neprijímam žiadne ponuky. Osobne od Stavbárou nemáme žiadneho ani sme nemali žiadneho špeha u oponenta.
 

DeletedUser4896

Hosť
Viem kto je u vás Zlatkár :D...Zlatky su v pohode no ked neni event :D event + zlatky sa rovna 340%80289509840912809150970 mantikorov a 134298548151093%18%04 zapaliek :DDDD tohoto sa bojim som pracujuci človek ale nezarabam tak dobre aby som do toho daval peniažky :( ....A Trolerko ...viem že si čestny hrač ...ty ano
 

DeletedUser5366

Hosť
Ono skôr je zaujímavejšie to ze vy ste nám sadli do mesta len raz . My Vám x krát takze je jasnejsie ze my sme mali fullky a vaše útoky boli typu 7zl + 7trir. Lebo 50-70zl na 2k birem. Útoky ste mali roztrúsene nebolo to vôbec zkoordinovane ale co aspoň som si zarobil BB + ocenenia :p
 

DeletedUser4896

Hosť
To ti dávam za pravdu ..bolo to strašne useles .....ale tak uvidime ... ja som prišiel zahrať pre zábavu nie nervovať sa :D predsa je to len hra :D
 

DeletedUser5992

Hosť
Co tu riešíte Zlatky nebo nezlatky, ved je to len hra, každý si hrá po svém :) jinak zdravím všechny na fore :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Chcem sa opýtať Ako je možné ze som dostal obrancu dňa keď som skoro nic nebránil ? Ale v útoku som porazil cca 7k pechoty :´a nedostal som útočníka :DDD neni to možno nejaký bug ?:(
 

DeletedUser4896

Hosť
Je mi luto že sa toto stalo Trolerko :( nemusel si hru skončiť :/
 

DeletedUser5974

Hosť
Nepíšem moc na herné fórum ale ak si prečítaš zopár diskusií medzi Trolerkom a inými hráčmi zistíš že na všetkých svetoch to tak bolo nie len na tomto :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviem co si nahovárate ale absolútne som uz nemal čas ani chuť hrat tento svet ONE sú len banda potratov (česť výnimkám) ktorý idu len zlatky nastackuju si letky a hovoria ze nezlatia a aký sú úžasným hlavne ze polka ich členov tvoria ľudia ktorých som osobne odmietol hlavne hráča joyaa stalkera trapného ktorý by sam a bez zlatiek urobil <-> no prajem ostatným veľa štastia a snáď sa ONE nedožije divov za taký podraz aký urobili , viac sa tu uz nebudem vyjadrovať nemá to cenu nakoľko všetci budu pičovať na mna (+ stavbárov) ale ja tu vinu nenesiem. A melanchólia pozri sa co sa stalo na Alfe s CHAOS a Post Mortem. Presne aj tu sa to zopakovalo. Ale tak čo denný ako zakladateľ tam stratil slovo úplne vedu mu to tam retardi, asi sa boji ze mu utečú tak sa chová tak aby ho to neohrozilo a mal príjemnú hru. Dúfam ze to Lovci vyhrajú. Prajem im to najviac.
A Štefan neviem o com točíš no je mi to u piçe
 

DeletedUser5974

Hosť
Točím o tom že na každom svete kde si bol to tak bolo kým si vyhrával aj čas na hru si mal, akonáhle sa niečo pokazilo dal si reset a na fóre bola za každým tá istá výhovorka. Náhoda ja myslím že nie :D
 
Hore