Diskuze o světě

DeletedUser5599

Hosť
Nuž, jdete sem? Tentokrát rychlost dva... takže docela odpočinkové takhle na léto. :)

S dovolením bych si mimo jiné rád opět dovolil vás upozornit, abyste se zbytečně neptali, kdy svět začne. Odpověď je jednoduchá - až začne, tak začne. ;)
 

DeletedUser5560

Hosť
Neine rychlosť 2 :( Nein dobytie :(
Preco nedate hlasovanie a podla hlasovania otvorite svet podla požiadaviek hráčov?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
Juuuuu rýchlosť 2 a dobývanie juuuuu
Ale ta morálka sa mi nepáči ako útočníkovi :/ a 5dni ochrana je moc no ale aspoň postavím armádu trosku vetsiu :D
 

DeletedUser5599

Hosť
@Aschelon Protože by trvalo příliš dlouho, než bychom postoj hráčů vymámili. Vzorek hráčů by i tak neměl odpovídající velikost, takže by spíše představoval názor užší skupiny hráčů, než celé komunity. To ani nemluvím o tom, že by nastavení světů postrádalo různorodost.
 

DeletedUser5396

Hosť
Bude tu aj tá znižená akadémia a aj prístav pre rýchlejšie obsadzovanie a pod?
 

DeletedUser5366

Hosť
Dúfam ze nie.. je to bullshit a chcem si zahrat “normálny svet ako kedysi”
 

DeletedUser5560

Hosť
@Aschelon Protože by trvalo příliš dlouho, než bychom postoj hráčů vymámili. Vzorek hráčů by i tak neměl odpovídající velikost, takže by spíše představoval názor užší skupiny hráčů, než celé komunity. To ani nemluvím o tom, že by nastavení světů postrádalo různorodost.


Ale vedeli by ste názor úskej ale síce aktívnej vzorky skupiny ludí ktorá Vám tvorí jadro celeho úspehu tejto hry. Pretože väčinou sa tu mená len opakuju na každom svete a takýto hráči už trošku aj čekujú fórum. A malo by to väčší význam trošku ako nespraviť nič a random nasadzovat parametre serveru a typ dobývania. Napr ja som sa s partiou tešil že otvárate svet, ale po zistení patričních informáci sme boli sklamaný tak ideme teda na CZ. Btw nevieš je možne previesť zlatky z SVK na CZK účet?
 

DeletedUser5599

Hosť
@Alrepa1 Nebude, tato novinka je zatím ve fázi testování.
@Aschelon Náhodně se nastavení opravdu neurčuje. Zlaté převést nelze, jednotlivé jazykové verze jsou od sebe striktně odděleny.
 

DeletedUser5366

Hosť
Dúfam ze sem príde nejaká známa tvar , kľudne aj zo sigmy od Lám samozrejme :D aby sa dalo s kým pokecať.
 

DeletedUser5876

Hosť
Neľudský nočný bonus. Z dlhodobého hľadiska pre väčšinu hráčov nezvládnuteľný s kombináciou dobývania.
 

DeletedUser5366

Hosť
Prečo myslíš? Podľa mna sa to celkom dá aj keď to mohlo byt 23-07 :/
 

DeletedUser5366

Hosť
No jasne , však každý uvidí ako mu to sadne je to len o zvyku :)
Ja zas do nočného (dopad pred nb)moc nejdem lebo je tu vecsia pravdepodobnosť ze má odchyti tak chodievam ranné nálety ale je to aj o tom ako kedy tu kto býva jak si povedal :)
 

DeletedUser4133

Hosť
Som sa tesil ze konecne si zahram novy svet s dobytim a bum moralka a rychlost 2
smiley_emoticons_winken4.gif
Tak mozno zas o pol roka...
 

DeletedUser5366

Hosť
Mam menší problem, keď niekomu chcem napísať správu tak mi vždy napise ze nemôžem momentálne poslať správu , to co akože je ? Odpisem na 2 správy a ďalšiu (novú) napísať nemôžem ? WTF?
 

DeletedUser5900

Hosť
o ničom konkurencia, iba par hracov je dobrych toto bude nudny svet
 
Hore