Diskuze o světě

DeletedUser5965

Hosť
Dobyvanie je lepsie vo vsetkych smeroch ako vzbura, ked je svet so vzburou ani necitam dalej hned zatvaram tab v chrome a dovi
smiley_emoticons_lol.gif
. Neviem kto to vymyslel ze "nový dobývací systém" ale pre tych co to hrame od zaciatku a mame srdiecko na spravnom mieste bude dobyvanie vzdy top
smiley_emoticons_cuinlove.gif

Ehmm..., o čom to tu rozprávaze ľudia? Vzbura bol prvý dobývací systém, hral som od Delty ktorú som aj vyhral, hral som aj na alfe, to bol rok 2009, a čo si pamätám tak dobývanie vzniklo až rok alebo 2 potom, a myslím že je to oveľa lepší systém dobývania, len tá rýchlosť na tomto svete... celý čas všetci plné sklady
 

DeletedUser5599

Hosť
Ne, dobývání bylo nejdříve. Vzpoura přišla až o přechodu z verze 1.26 na 2.0 v roce 2011. Na některých světech došlo ke změně z dobývání na vzpouru.
 

DeletedUser5965

Hosť
veď si pamätam ako som dobyl svoje prve memsto na delte v roku 2009 že som musel vyvolať povstanie a po 12 hodinách v 2. fáze povstania poslať OL také veci sa nezabúdajú, či vzbura je nejaký 3. systém?
 

DeletedUser5599

Hosť
Možná jsi začal hrát až po nahrání těchto změn. Hra začala s jedním systémem - s dobýváním. Po necelých dvou letech se přidala ještě vzpoura, no. Vzpoura třetí není. Koneckonců kdyby vzpoura byla původní, nebude se jí globálně přezdívat "nový dobývací systém".
 

DeletedUser5965

Hosť
Sranda je, že ty si vyvolal na Delte už v roku 2009 povstanie, keď ešte len Alfu spustili 11.03.2010 :)
Tak to je dosť sranda lebo grepolis som začal hrať presne 24. apríla 2009 ten dátum si veľmi dobre pamätám, lebo grepolis bola moja prvá počítačová hra ktorú som hral, a ten dátum 2010 to môže byť od kedy vytvorili divy sveta? Lebo dovtedy sa hralo len o to kto bude najlepší a nebol žiadny spôsob ako vyhrať svet, to urobili až v 2010.

Chcem sa opýtať ale teraz stala sa na tomto svete nejaká divná vec, pri mojom ostrove vznikli pred pár dňami 3 nové ostrovy s novými mestami, všetký mestá majú 549 alebo 547 bodov sú to boty alebo normálny hráči? tiež píše že im nepribudli body od 13 do 17 dní ale len teraz im skončila začiatočnícka ochrana tak je to trochu divné
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5599

Hosť
Nemohl jsi hrát od 24. 4., když byl Grepolis publikován až 22. 9. téhož roku. Divy světa přišly společně s verzi až někdy v polovině roku 2011. Jinak ve hře se s žádnými bot účty nesetkáš, všechny jsou vytvořené skutečnými lidmi.
 

DeletedUser5965

Hosť
Tak nechcem ti klamať, ale tu to je takto napísané :)
OVpUGoyqSnii1xs6AdM4mg.png
Toto je oficiálne spustenie sveta už s DIVMI SVETA, už dlho predtým fungoval grepolis bez divou sveta, neviem s tým dobývaním som sa asi mýlil ale pri tomto by som sa nikdy nepomýlil, keďže som sa narodil roku 2000 a mal som 9 rokov keď som začal hrať. Neviem o tom vyhlásení hry či čo to v septembri 2009 ale určite som hral od apríla 2009.
 

DeletedUser5599

Hosť
Toto je oficiálne spustenie sveta už s DIVMI SVETA
Na to jsi přišel jak?
22. 9. 2009 se spustil první svět Grepolis, a to na EN verzi. SK verze následovala až 11. 3. 2010. Tyto světy stále běžely na verzi 1.x, tedy bez divů světa, Háda či zmiňované vzpoury atp. Takové funkce se objevily až ve verzi 2.0. Verze 2.0 byla představena někdy kolem 20. 4. 2011 - světy spouštěné po tomto období už byly s touto verzí 2.0. Na starší světy (u SK to byla Alfa - Epsilon) se verze 2.0 (a spolu s ní tedy divy či vzpoura) nahrála zpětně až 8. 11. 2011. Toť k těm milníkům.
 

DeletedUser5366

Hosť
Neviete kedy bude event Halloween ? Aby som našetrím zlatky :p
 

DeletedUser4133

Hosť
Dobývanie je peckove hlavne koli tomu ze ich útokom prekvapiš a nie čakať ako trtko 12h kým môžeš poslať olku
S tymto suhlasim na 100%. Musim ale podotknuz, ze som hral v zivote iba 1 svet so vzburou a na rovinu poviem, ze ma to nebavilo. Vseobecne proste vzdy sa obranca vie pripravit na to, ze mu do mesta dojde OL, co sa pri dobyvani neda. Ako uz bolo povedane, vzbura je pre hracov, ktori si sem idu zaklikat 1 za den (teda sorry raz za 12h :D), dobyvanie pre tych, ktori chcu hrat a obetuju pre tuto hru o trosku viac
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5366

Hosť
Tak ta morálka je fakt v ... :DDDDto vidím tak ze tento svet je posledný s morálkou :) kde ľudia budu hrat :) takze GL inno
 
Hore