Diskuze o světě

DeletedUser5366

Hosť
Neviem prečo tu zrazu plačeš ze vás je “20” proti 90 vtedy bolo vyrovnane tak ste plakali ze nechcete pakt a teraz zas plačeš ze ich je veľa ? Každý Je strojcom svojho štastia :) a nie niesom buzik narozdiel od teba. A neviem kedy som sa vyhováral na zdravie no pohoda. Vieš Joyoo aj teba práca čaká o par rokov takze sa nemusíš báť :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4896

Hosť
Joyoo už ťaha nočne .... nechaj ho nevieme onom nič on je určiťe FADED a počuva slovensky hiphop :DDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser5366

Hosť
Opust :D len dúfam ze vás lovci ani muskety k sebe nezoberú, nikoho z ONE :) ja som radšej resetol a zachoval si ako takú česť než prejsť k inému coz bola tiež možnosť. :-D však ja nehovorím ze ho poznam, ale on sa robí ze pozná mna spolu aj s jeho bff a samozrejme som namyslený egoista ktorý mysli len na seba :p
 

DeletedUser5974

Hosť
Neviem čo ste čakali keď ste sa dali do paktu 2 top spojká.... Mne už bolo od začiatku jasné že sa začnete žrať, len som nečakal že to bude tak skoro :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Keď sme sa dali dokopy to bolo pred tým než sa úrad rozpadol. Takze nechapem co všetci máte s tým ze “TOP spojka” vtedy sme ešte neboli “TOP”
 

DeletedUser5366

Hosť
Bude to 31:9 no ale keby ze sa dôkazu muskety dohodnúť s lovcami a sadali by Vám obe spojka do 2 miest denne tak je konečná
 

DeletedUser5366

Hosť
Pekne a to som im prial výhru. No muskety aspoň niesu uprostred ako sme boli my, takze sa trosku udržia :) no čakám kedy zas ich využijete a pošlete doprdele ako nás :)
 

DeletedUser5974

Hosť
Dostal znova šancu si zahrať a hneď má plnú hubu...... Kde si bol doteraz ?
 

DeletedUser4896

Hosť
Nič nechaj tak je to len čiastočne ....prehovaral lovcov..ale tak isto to skonči on si preberie zopar miest odnas joyoo začne robiť hovadiny a zrušia pakt a potom budu len Muškety proti lovcom ..... one naberali všeliaky odpad len aby ostali na hladine :) a tolko neaktivity čo tam maju oni tak to :DDDD mam pocit že joyoo a krupo su uplne inej orientacie :D
 

DeletedUser5366

Hosť
Jop ja som to písal lovcom ze co len sa postavia na nohy pakt skončí. Joyoo a krupo na sebe si robia body pokial si si to ešte nevšimol. Hlavne ze nafavali na tolkina a ubika ze na seba útočia :DDD pritom keď sa sedelo tak išlo od ubika 3k bir a tolkona 13k deff takze neviem skade by to nabrali. Hlavne ze krupo bol pri všetkom. Jedinú podporu som ho nevidel poslať.
Ale to uz je stará téma, oni sú kapitoly sami o sebe.:)

Btw 34:9 Joyoo vidím ze tvoja najsilnejšia zbraň sú slova. Nejak ich nepreberas.
 

DeletedUser5974

Hosť
Tak uvidíme zatiaľ sú v pakte 2 dni ešte sa musia zohrať... Každopádne myslím že nie som jediný kto sa z toho teší tento svet bol nudný už dlhšiu dobu... Možno toto riešenie pomôže k tomu aby tu bola zábava :D A ty si nemusel resetovať
 

DeletedUser5366

Hosť
Musel. Aj tak nemám čas na takú kravinu každý mesiac event.. a k nepriateľom by som nešiel. Premýšľal som nad DK no neviem no.
 
Hore