Diskuze o světě

DeletedUser5991

Hosť
Teraz som sa zasmial... Lovci sa stakou chutou pustili do muskiet ze zastavit ich neni mozne :D a to plati aj pre ONE :) NA musky sa trosku zatlacilo a uz im koncia hraci... A to je len začiatok!
 

DeletedUser5366

Hosť
Tak isto ako aj u vás začali na vás útočit všetci začali ste strácať mesta hrací si zapli dovolenky a to len začiatok !:^)
 

DeletedUser5974

Hosť
A tie mestá čo sa nedokážeme dobyť tak skatujeme na minimum bodov :) také Joyovské
 

DeletedUser5991

Hosť
Zvykajte si... To mám od juraja :) plus k tomu budem po novom sadať v noci... Lebo vy už inak ani neviete... Som zvedavý kolko vydržíte...a inak ja sadnem kde chcem ;)
 

DeletedUser5366

Hosť
Ale ale sadat v noci ? Pamätám si ako ste plakali na fóre ze ja som sadal v noci :) (y)
 

DeletedUser5366

Hosť
Njn dúfam ze tvoji kumpani budu tiež plakať ze aj ty útočíš cez noc. :) ako som povedal keď im vadia útoky cez noc nech idu na vzburu :)
 

DeletedUser4896

Hosť
Nechajte Joyaa jeho už nič nezachani ...hlupy hlupym ostane :DDDD to že sa im teraz darí neznamena nič :D počkaj ak sa pohadaš z lovcami a budu v prevahe a ked budu vidieť že su v prevahe tak sa ti rychlo zavru usta ako aj otvorili :D čiže kludne sa im môžeš pchať raz ajtak pôjdeš ku dnu pretože maš taky charakter že .... :D
 

DeletedUser5991

Hosť
Ty ma uraziť nemôžeš, a že padnem ku dnu...? To si pozriem. Radšej keby si menej kecal a viac sa činil :D odpaluj! Zas vám sedím v meste ako tomu bolo aj včera ty hrdina :D a ver mi že aj zajtra je deň ;)
 

DeletedUser5366

Hosť
Joyoo neskončí prejde k lovcom. Jemu to je jedno kde je hlavne ze môže stavať a dobývať. Však neviem aké je jeho postavenie v ONE ale oni to tam riadia s retardom, môžu si aj vyskakovať a denny ich nevyhodí lebo b vedel ze ak ich vyhodí tak padne celé spojko.
 

DeletedUser5991

Hosť
Ty o čom prosím ťa točíš? Ty by si sa ani k tomuto svetu vyjadrovať nemal, už ide pomimo teba :) evidentne nevieš ani čo píšeš... Dúfam že my sa stretneme ešte na nejakom druhom svete a som zvedavý čo za výhovorky potom budeš mať. Pán RESET. :)
 

DeletedUser5366

Hosť
Pán reset si zachoval dôstojnosť a v podstate aj česť. No u teba to neplatí. A ja sa možem vyjadrovať kde chcem a kedy :) btw uz sa nestretneme nemám čas hrat p2w hru :)
Ešte mensi dodatok pán dokonalý môžeš byt rad ze tu nehrajú tak tryhard hrací inak by si si ani neškrtol. Si prvý v topke a hneď si namyslený a najlepsi hráč btw nezabudni sa oháňať s tým ze si o sebe myslím ze ja som najlepsi a kto vie aký egoista :)))
 

DeletedUser5991

Hosť
To bola dôstojnosť a česť, zbabelo resetnúť a utiecť namiesto toho aby si podržal vlastných a to si to tam riadil... Uvidíme další svet, budem len rád ak bude poriadna konkurencia pretože od muškiet sa nedočkám ničoho, jedine tak prepípavanie a utoky tipu - jeden vrhač...
 

DeletedUser5366

Hosť
No tak to je docela ****. Ja keď som útočil v noci tak all in aj s OL.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore