Ako vznikol váš nick?

DeletedUser1618

Hosť
Jaa len na Bete :) No nemám ešte 18 ale idem tam pozrieť :)
 

DeletedUser

Hosť
Můj Nick vznikl tak, že jsem lepil plastové modely. No a mě se líbil strašně Fairey Fulmar. No a tak vznikl můj Nick!
 

DeletedUser

Hosť
ejha fulmar, zdravim ta, ako kazdeho, kto prispeje do tejto temy :D
Takze ty si na modely lietadielok - pekne pekne :)
Myslim, ze by si si mohol doplnit k sebe aj nejaky fajnovy citat od nejakeho
leteckeho hrdinu a bolo by to dokonale ;)
 

DeletedUser

Hosť
no môj nick vznikol z môjho mena a dňa môjho narodenia t.j. 15.6.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj juraj z dolneho kubina, tvoje mesto je preslavene P.O.Hviezdoslavom, ak sa nemylim :))
Takze juraj narodeny 15.6. Dalsie letne dieta medzi nami :)
Porozmyslaj nad nejakym zaujimavym vyrokom alebo citatom, s ktorym sa stotoznujes a budes si za nim stat :)
 

DeletedUser

Hosť
no vlastne 15.6. nie je ešte leto lebo leto sa začína až 22.6. takže ja som neskorá jar :)
 

DeletedUser

Hosť
Môj nick vznikol kvôli tomu, že keď som sa stal začiatočnickým kúzelníkom, páčili sa mi kúzla Davida copperfielda. Možno ste si všimli, že mám iba jedno p, ale registroval ma môj kamarát.
 

DeletedUser

Hosť
Dionýzos - moje meno ktoré som pouźil podľa Boha Dionýzosa lebo ja strašne rád čítam mytológie a Sci-fi. Pouźival som to na World of Warcraft na servery Anathema a neskôr som sa začal zaujimať o grafiku a začal som to pouźívať ako umelecké meno.
Garen - som hráč hry League of Legends a hrávam za jedného z mojích oblúbených hrdinov. I keď môj main je Pantheon a keď mi ho nejaká lama ukradne tak hrám Garena, Twitcha a Katarina su moje sekundárne charaktery. :)
 

DeletedUser

Hosť
pouzivam v starcrafte :) a som sa vtedy narodil. meno lahke heslo tazke ale nie tak aby som si nevedel spomenut. logicke ne?
 

DeletedUser

Hosť
Raz som šiel domov z krčmy, a videl som pred sebou značku STOP, preto Sorkan .. :) :D
 

DeletedUser

Hosť
to nebude hlasomz nebies sorkan, to bude tym, ze si vyyychodnaaaar :D
 

DeletedUser

Hosť
moj nick

čo dodať? Môj nick je jasný, hrám hru Gothic II: nigho of the raven
:D
 

DeletedUser

Hosť
Gothic III je perfektna hra .. zatial asi najlepsia co som hral .. Prekrasny a hlavne DLHY dej co ja na hrach najviac ocenujem
 
Hore