Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
Čaute všetci, otváram novú tému ohľadne vašich / našich nickov, tak šup šup píšte, čo vás priviedlo k Vášmu menu vo svete Grepolis :)

Prvý príspevok priamo odo mňa.
Volám sa teda Nibiru, lebo trosku som sa svojho casu vrtala vo hviezdach, suhvezdiach a tak a nasla som zaujimavu kauzu, do ktorej boli zapojene NASA, historici a dalsi a rozprudila sa divoka debata o hviezde Nibiru znamej aj ako planeta X (nakoniec to vsak bolo vyvratene, nakolko bolo potvrdene, ze Nibiru je len a len hviezda, sice trosku prerastena, ale je...)

citujem cast clanku:
"Odkiaľ vlastne kauza Nibiru pochádza ? V roku 1976 spisovateľ Zecharia Sitchin vydal kontroverznú knihu pod názvom „Dvanásta planéta“. Sitchin si vzal ako základ antické Sumerské texty. Tieto 6000-rokov staré texty tvrdia, že mimozemská rasa známa pod názvom Anunaki prišla na Zem na planéte zvanej Nibiru a priniesla sem život. Keď odchádzali, mali nám nechať plnú kontrolu nad planétou Zem, až do času, kým sa nevrátia."

Zaujimava teoria vzniku zivota, ale ked uz je ta hviezdicka taka sekacka, ako tvrdili Sumeri, tak som si zobrala jej meno :D
 

DeletedUser

Hosť
no moj nick fu bolo to v jeden uprsany utorok ked nemate ani chut vstat z postele a viete ze vas caka de plny povinnosti a vtedy sa to stalo zazvonil telefon a am ten neznamy muzsky hlas mi oznamil cas a miesto nevedl som kto to je a myslel som ze je to omyl ale moja zvedavost mi nedala a isiel som dal som si na seba nenapadne oblecenie tenisky v ktorych sa dobre beha nevedel som totiz co ma caka a vyrazil som

aaale nie raz sme sa ozrali s kamaratmi na chate a davali sme si prezivky a mne takto hovorili asi tyzden a odvtedy to pouzivam na hry a podobne :D
 

DeletedUser

Hosť
mhm... ;)
tak ten prvy dovod ma uplne dostal a vzapati taketo rozuzlenie.
Skipi, ja sa 100 pero dnes vecer ozeriem a je jedno ci z toho alebo onoho dovodu. Preboha, vratme sa k teme :eek:
Tak vazeni, pridajte aj vy svoje prispevky, nevahajte :D
 

DeletedUser

Hosť
hmm a ja zas na sto pero nie teda na 99 percent :D mozes mi posielat neslusne spravy ked budes pit :D a aj ja som zvedavy na niektore nicky
 

Crony

Administrator
počíta sa aj keď naozaj neviem ako to vzniklo? :eek:
určite sa to datuje nejakých 8-9 rokov dozadu, do časov mojich MMORPG začiatkov... jediné na čo som prišiel je, že to asi bude pravdepodobne nejaká skomolenina "necromancer" (ako tie rpg classy;))

a odvtedy to asi nejak drží no .-)
 

DeletedUser

Hosť
No crony, tusim si sa zapotil, neviem, neviem ci sa to pocita, ved mi sme vlastne chceli vediet ako si k tomu prisiel a ty nam hned pises ze ani nevies :D ale mas velmi peknu prezyvku bez ohladu na jej povod a avatar, nooooo straaaaasne sa ta booooojim :eek:
 

Crony

Administrator
niet sa čoho báť...
a aj avatar je spomienka na staré dobré časy, ale najmä ľudí ;)
 

DeletedUser

Hosť
a aj pan domu sa prisiel pozriet :D tak bat sa musis len ak porusujes pravidla inak nie :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Aha... tak to ma teší Crony, som netušila že si taký Big bos... Mimochodom, urobila som niečo, že mi všetci leziete rad radom do profilu vo fore??? :D
 

DeletedUser

Hosť
ano mas zvysenu aktivitu na fore a tu sme taka komunita hned vieme ked dojde niekto novi a ked je aktivny tak ho pokukame :D a vadi ti ked ti vsetci lezieme do profilu hm :D ak nechces tak uz nevleziem :D
 

DeletedUser

Hosť
Ani nie, vsak tam o mne nic nie je, snad iba to, ze nejaky skipi - nejaky klokan je moj kamos, taky fajn chlapik, trochu ukecany, ale kym nieviac ako ja, tak sa to da vydrzat :D
Pocuvajte, oni sa k tym nickom nechcu vyjadrovat. A pritom by sme mohli pocut tolko prihod :)
 

DeletedUser

Hosť
Jak vznikl muj nick?
390044.gif

Jen jsem se na tento ostrov podíval a bylo mi jasné, že ho pojmenuju podle sebe :D (dobře, přiznávám, bylo to naopak :D)

Jinak Crony - nestraš je, já jsem hodnej přece a ty tu ze mě děláš nějakej postrach :-D
 

DeletedUser

Hosť
no crony ja som si ten tvoj nick trochu preklepol a vyslo mi toto
ma to mat vyznam dlhodoby blizky priatel alebo spolocnik alebo aj skupina priatelov (mnozne cislo)
pravdepodobne z greckeho khronios-s dlhou zivotnostou alebo Khronos-cas
original je asi takyto crony [ˈkrəʊnɪ]
 

Crony

Administrator
hej,vlastne vidíš.... minule mi niekto hovoril (teda skôr písal v jednej mmo), že to v jednom zo severských jazykov znamená niečo podobné :)
viem, že mi to zlepšilo naládu kedže som o tom nemal absolútne poňatia
 
Naposledy upravené :

DeletedUser

Hosť
Můj nick je dle jednoho boha moudrosti a na rychlo jsem potřeboval něco vymyslet ;)
 

Crony

Administrator
skipi záleží na tom s akým :D
za svoj by som dal ruku do ohňa :rolleyes:

a Mauri: veľmi pekný obrázok...ta pláž a tak...
 

DeletedUser

Hosť
ja za ten svoj nie je to svin. bars kam sa vopcha a ja to potom musim zanho zehlit :D a obcas sa aj pletie neviem same starosti s nim mam ale to preto ze pekne narastol tak co s nim uz ho nevimenim:p

mauri ja tiez kukam na to more a tie chatky pohodicka teplo leto hmmm pekne fakt :D
 
Hore