Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
Dobrý večer, mauricius,konečne sa stretávame :D
Krásna predloha tvojho ctihodného mena, skutočne.
Jakpozerám na tú babenku v popredí, rozmýšľam, či sa u mňa stala vývojová chyba alebo mutujem na chlapa, ale rozhodne vám moju fotku nikdy nepošlem :D
Teším sa, že sám najvyšší prišiel do našej spoločnosti a blahorečím jeho baru, ktorý mne a skipimu úžasne v poslednej dobe vyhovuje :D
Mimochodom prečítajte si toto. tuna po vange vymyslaju mayovia :D (vlastne este pred vangou...)

http://www.blackfox.estranky.sk/clanky/proroctva-nibiru-2012-/nibiru
 

DeletedUser

Hosť
tie obrazky v clanku su z jedneho velmi dobreho filmu s keanu reevsom :D ci jak sa to pise pametam sa na to
kuknite ju jedina zenska len ona si vsimla ze na fotke je nejaka zena ja som si nevsimol :D
 

DeletedUser

Hosť
moj nick vznikol na baze toho ze som king

Vzhladom k tomu, kamarat, ze si v inej diskusii tohto fora pisal, ze si sa resetol, myslim, ze uz az taky king nie si... Ale tvoje dusevne pochody nemienim spochybnovat.. :D Ked sa tak citis, aspon to hovori o tom, ze aj ked ides od zaciatku, bude z tebazase obavany nepriatel. Pocuj, a teraz su z tvojich miest mesta duchov, nie?? Skoda ze nei si na gamme, hned by som vyplavala aj s OL, u nas mas iba nejaky zdecimovany Berlin :D
 

DeletedUser

Hosť
Nechce sa mi hovoriť o tom ako vznikol :D proste lebo som chudý :D
 

DeletedUser

Hosť
Vzhladom k tomu, kamarat, ze si v inej diskusii tohto fora pisal, ze si sa resetol, myslim, ze uz az taky king nie si... Ale tvoje dusevne pochody nemienim spochybnovat.. :D Ked sa tak citis, aspon to hovori o tom, ze aj ked ides od zaciatku, bude z tebazase obavany nepriatel. Pocuj, a teraz su z tvojich miest mesta duchov, nie?? Skoda ze nei si na gamme, hned by som vyplavala aj s OL, u nas mas iba nejaky zdecimovany Berlin :D

to uz su cudzie mesta a panko tam somxlebo tam hraju uplny amateri ktory si myslia ze ked napisu ze skipi je ich priatel ze na nich prestanem utocit:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja si tiez hovorim skipiho priatelka, ale na gamme to asi nikto nepochopi.
A tak som v tej bojovej mase stratena ako rybicka medzi zralokmi, ale nevadi ja som nibiru a ja im ukazem!! :D
 

DeletedUser19

Hosť
Prvé, čo ma napadlo pri registrácii na český grepolis bolo Mars, myslel som že to je grécky boh vojny. Až neskôr som si vygooglil že to je jeho rímsky náprotivok. Na slovenskom grepolise som sa najskôr registroval na wiki pretože hra ešte nebola spustená. Tam som použil nick Ares. Do hry som sa registroval hneď pár hodín po jej spustení ale niekto mi už aresa ukradol, tak som tam prihodil hviezdičky :)
 

DeletedUser

Hosť
Môj nick vznikol ako úplná náhoda väčšinou používam Nox. Čo po latinsky znamená noc, je to tak trochu odvodené od môjho mena Noro :) a foxnos :
fox - znamená že som prefíkaný ako líška :D
nos - chcel som tam dať nox ale bolo by divné foxnox(a možno ani nie keď sa tak na to dívam :eek:) ale čo už proste mi tam vtedy zapasovalo -s a nick bol na svete .
 

DeletedUser

Hosť
Dobre ranko nikomu :cool: no nic, vsak vy si to najdete...
Ares, a ja som aj uvazovala, ci si taky typ, ze sa rad frajeris, pekne obliekas a co ja viem co este, ked si hviezdickami prikraslujes prezyvku. Aletakto je to jasne :)
A amme tu novy zjav... prosim ta, foxnos, ja som sa s tvojim nickom stretla najprv v inom prispevku - reagoval si na to, co rad pocuvas... akukam na to tvoje meno a rozmyslam... fox (liska), nos... hrabala v anglickom slovniku... ze nic... tak som to uzavrela tym, ze licsi nos... aha chalan ma akoze prefikany licsi nos a dobre nam ukaze... ale tvojou odpovedou v tomto prispevku sa vsetko vysvetlilo. :D
 

DeletedUser

Hosť
Aha takže ja som prefíkaný líščí nos :D :D :D. Umrem :D Veľmi ma to pobavilo a ďakujem za privítanie.
 

DeletedUser

Hosť
prosim ta, foxnos neumri, lebo by sme prisli o noveho aktivneho prispievatela. A ty kde hras?? gamma? :cool:
 

DeletedUser

Hosť
ja hram tam kde skipi:cool: ale chaos nerobi nic proti logosu a to je dost zle:(
 

DeletedUser

Hosť
ja hram tam kde skipi:cool: ale chaos nerobi nic proti logosu a to je dost zle:(
Neviem moc sa v Bete nevyznám, ale viem, že to tam majú chaosáci dá sa povedať pod palcom. A logos je asi tvoja ali, čiže ak oni nerobia nič proti vám tak prečo vy nerobíte nič proti nim ?? :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
no ja nemam logos moc v laske a nejni to moja ally ale vies chaos uz nerobi take ofenzivi (ak hovorim zle opravte ma) a uz ich jedna ally predbehla samozrejme logos a vies ked nechaju chvilku levicata napokoji budu z nich zle a silne levy no a tot logos vyuzije
 

DeletedUser

Hosť
ked toto citam, prestavam mysliet na to, ze zacnem hrat betu... A este otazka na vsetkych k nadej teme - mate aj ine prezyvky, ktore nepozname???
 

DeletedUser

Hosť
uz ziadnu inu prezyvku nemam :D
a sice off topic ale (inak hram aj alfu :rolleyes: ale veeeelmi rekreacne)
a dalej co sa tyka nasho herneho stylu ked sme dali dole minotaurov podla mna jedinych hracov ktori stali a stoja za to aby som povedal ze boli protivnik a protivnik hodny nasej pozornosti no a teraz k logosu a ich prvemu miestu ja cakam na den ked budu mat 125 clenov len aby mali co najviac bodov je ich viac ako 2x tolko ako nas a co si vsimam zobrali by aj mesto duchov k sebe ako hraca keby im to dalo body ako nic proti tomu je to ich styl ale body neznamenaju kvalitu pozrite na grepostats tu hrozivu bilanciu zmien v ally(LOGOS-632 a CHAOS-191) to ich cislo je hrozive a podobne hrame si uz svoju hru a nemusite sa o nas bat nasa taktika a smerovanie je zalozene na dlhych rozhovoroch vedenia a taktike vsetko ma svoj zmysel a vyznam:cool:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Skipi ak som pochopil CHAOS :) neni ste aj na alfe?? Alebo vás niekto napodobnuje??
a aby to nebol offtopic kedysi (stráásne dáávno) som použival aj nick North
lebo som zo Severu :)
 

DeletedUser

Hosť
vidis mozete sem daj aj nazov svojho spojka ako vznikol ked tak a ten chaos na alfe je cisty fake ved kukni este aj skopceny obrazok tam je z bety a tie body no co uz

takze CHAOS vznikol ked sa spojili dve ally a hladal sa nazov (ani jeden z mojich ako Krvilacne delfiny ci Vrazedne vevericky alebo Bleskove pandy sa neujal bohuzial) a tento padol ak sa dobre pametam od kapitana pamperza nasho zakladatela a ja som straaaasne nesuhlasil nepacilo sa mi to :D ale uz som si zvykol
 
Hore