Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
ja som len tak vymmýšľal nicky a toto sa mi pozdavalo, a uz to pouzivam vsade
mimochodom celé je to ReaperRavenJoker
 

DeletedUser

Hosť
Najprv som hrával DK, konkrétne Sk2, ale tam som mal iný. Keď som začal tu tak som chcel zmenu a hlavne aby nikto nevedel čo som zač. A keďže je to hlavne bojová hra, kde sa navzájom napádame tak sa mi zdalo najvhodnejšie nazvať sa mrchou. Aspoň každý vie čo odo mňa môže očakávať.
Ha Ha Ha Ha :p ;) :p ;) :p ;) :p ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser72

Hosť
Naprosto megageniální nick, uznávám :eek:
Hrozně se mi líbí... :eek:

Nick "Lotosový kvítek" jen přitahuje permaBANy, fňůůůůúúúúk.

SK2 už skončilo - vydržel si hrát až do konce ?
 

DeletedUser

Hosť
Nemal som tú možnosť, mal som menšie existenčné problémy. Ale inak to tam stálo za to.
 

DeletedUser

Hosť
Chtěl jsem Meneláos, podle hrdiny z Trojských válek, ale již byl zabrán, tak jsem to zkrátil... :)
 

DeletedUser2189

Hosť
menelaos,ten nick ma jeden moj kamos,co uz skoncil s grepolisom:(
moj nick vznikol jednoducho:
NFS:moja naj hra,som na nu gambler:D
Kaktus:no co,moja zaluba;) (mam ich 63)
Nitroglyco:spoluziak chcel podpis na sadru a ja som nemal meno,toto je prve co ma napadlo,premenit Nitroglycerin na meno:cool:
 

DeletedUser

Hosť
ja som si dal meno ktore ma prve napadlo :cool:... a te cisla :rolleyes: co ja viem :confused: tiez ma iba tak napadli :cool:
vy ste si mysleli ze mam 44 ze?:confused:
 

DeletedUser

Hosť
ja som ten účeet dostal ale vygooglil som si LEgolas a našlo mi toho blonďaveho s dlhymi vlasmy z LOTR
 

DeletedUser3213

Hosť
Môj nick vunikol asik tak :

Použival som na DK len jedno meno : Peto173
A tak som si chel zmeniť iné meno ako XXX
Ale nešlo to tak som po dlhom písani dal meno XXCX
Potom som začal hrať grepolis a dal som si toto meno ovtedy ho použivím na niektorých hrách
 

DeletedUser

Hosť
Já jsem ho odvodil ze svého skutečného jména.:)

Bolo by zaujímavé poznať tvoje meno, ale samozrejme ho neuverejňuj ;)
Vidím, fixion, že CZ fórum už na tvoj prejav nepostačuje a zavítal si aj za hranice :)

Môj nick je prevzatý po jednom skvelom hráčovi počas minulej zimy.
Môj vlastný nick, s ktorým som prišla do hry je Nibiru a prečo som si ho dala, nájdete na prvej strane tejto témy, nakoľko som ju sama kedysi založila :)
 

DeletedUser3132

Hosť
Co sa tuna clovek nedozvie 2 nicky a jedna osoba :D
moje meno vznilko kto by to povedal ze z mojho mena a 3 lahko zapametatelnych cisel :D to aby som sa prihlasil v kazdom stave :D ale nie na grepe som odskrtol zapametat heslo takze nemusim pametat ajked sa bojim ze zabudnem raz heslo ale tak couz :D
 

DeletedUser

Hosť
môj nik je vlastne moje meno,prvé meno mám kozmi a mesto je po mne :D kozmíkovo :D
 

DeletedUser

Hosť
Môj pôvodný nick SPARTA1983, vznikol z názvu jedného antického mestkého štátu, čiže tu asi nemusim dalej komentovať a môjho roku narodenia:D ktorý už na hranie nepoužívam len čisto na spam na externom fore:D
a súčasný nick je Hamilkar Barca, bol to jeden z najlepších generálov jednej superveľmoci antického sveta - Kartága.
 

DeletedUser

Hosť
nick

Nooo, takže moj nick vznikol z ničoho nič ale potreboval som sa rychlo zaregistrovať :D a tak ma nič ine nenapadlo ale hral som aj pob menom BLABLA :D skipi možno ma poznaš z mena BLABLA prebral si mi mesta :D
 
Hore