Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
moj nick vznikol od slova spirit, moje dalsie nicky:
Kukuxumusu - mal som to napisane na pere :D
Subria - precitajte si to odzadu ;)
vo Wowku pouzivam napr. mena zuvaciek (winterfresh,hubabuba) :D
 

DeletedUser

Hosť
NO ty si daky vsestranne zalozeny chlapec..
este ta poprosime o nejaky citat o zuvacke a bude to dokonale :D:D:D
 

DeletedUser1169

Hosť
môj nick sa stvorils mojho mena a priezviska takže nič zaujímavé na ostatných hrách mám vždy meno Imperátor som proste ríman!;););)
 

DeletedUser

Hosť
Môj vznikol ties cirov nahodou vpodstate to mal byt profesional ale niekto mi to ukradol :mad: tak som si povedaal ze to je ajtak prilys dlhe tak som to skratil na profik (a k tomu cislu som sa dostal takze na mojej motorke mam napisne cislo 22) a tak vzniklo profik22

a teras som si uvedomil ze to je vlastne dobre lebo kazdy ma oslovuje profik :D :D :D :D :D :D :D no a takto vznikla moja prezivka . Kazdy kto hra grepolis a ma pozna tak mi hovori (aj osobne) profik :D
 

DeletedUser1249

Hosť
moj normalne o hre mi povedal kamos tak som sa sem dal a zapacilo sa mi to a neskor som isiel aj na forum
 

DeletedUser

Hosť
Vznikol veľmi jednoducho. Grepolis je pre ma niečo nové, a tak som chcel aj pre seba nový nick. A tak som si vybral činnosti, ktoré rád robím, no a chodec sa mi zdal taký naj. No a tie čísla v nicku sú taká moja vizitka. Už odmalička ma bavila matika a ak sa niektoré čísla podobajú na písmena, prečo ich nevymeniť? Je to iné a to sa mi na tom páči. :)
 

DeletedUser

Hosť
Asi pred desiatimi rokmi, jeden obyčajný deň, sedel som s bratom pri počítači a pozeral sa, ako si píše s kamarátmi po sieti. V hlave mi skrsla malá myšlienka, že by som sa pridal medzi nich, tiež s prezývkou(nickom), no nechcel som, aby ma poznali hneď ako sa prihlásim... že "hej ľudia, kukajte, to je ten jeho malý brácho". Tak som zašiel do vedľajšej izby a tam ma napadlo toto meno. Prišiel som potom za bratom a ukázal mu, čo som vymyslel. Pôvodne to malo byť Darddy Jimmie, ale s bratom sme sa po krátkej výmene názorov zhodli len na prvom.

Tak sa dostal na svet malý Darddy.
 

DeletedUser

Hosť
Je tu hráč menom eso7410a toto som urobil: eso7410- s7410 a potom som hladal niečo na s a našiel som hračku slimy a 1 je 1
slimi1
 

DeletedUser1857

Hosť
môj vznikol tak, že som proste eso :D spolužiaci ma tak istý čas volali lebo sme denne v škole hrali poker a vždy som mal aspoň jedno ESO :) a tie čísla, pekne sa to píše na numerickej klávesnici...tak na nete kde je nick eso7410, to som ja :)
 

DeletedUser1023

Hosť
Môj nick vznikol normálne.

Keď moja sestra fajčila na balkóne, povedala ,že ma vidí v budúcnosti FEŤÁKOM a vislovila slovo PIKES .

Povedala ,že to je feťácke meno.

No newiem newiem :D

Čo vi na to ??? ;D
 

DeletedUser

Hosť
No to bola taká náhoda :D

Čital som si knizku o Templaroch a mal som zapatu TV... o chvili davali reklamu na perwol black a tak som si to dal dokopy Black a Templar a vzniklo = Black Templar
 

DeletedUser

Hosť
Fuuu

ked som hral counter strice tak sa hrá tlačidlami W,A,S,D a tu 1 len tak
 

DeletedUser

Hosť
Tyndareos bol to jeden zo spartansých králov grepolis je z tohto obdobia tak prečo nie.
 
Hore