Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
Iste klokanko, take nazvy o pandach a vevericiach sa k tvojmu nicku hodia ako site na mieru :D Ale ta storry bola komicka :D
Moja dalsia prezyvka - ale v uplne inom okruhu ludi - je Luka. Tato prezyvka mi prischla v case ked som od 18. rokov zacala chodit do dospelackych letnych taborov - mozno ste poculi o adrenalinovych taboroch... a ja som velmi uspesne vzdy strielala z luku, takze takto to bolo... :cool:
 

DeletedUser

Hosť
vidis mozete sem daj aj nazov svojho spojka ako vznikol ked tak a ten chaos na alfe je cisty fake ved kukni este aj skopceny obrazok tam je z bety a tie body no co uz

takze CHAOS vznikol ked sa spojili dve ally a hladal sa nazov (ani jeden z mojich ako Krvilacne delfiny ci Vrazedne vevericky alebo Bleskove pandy sa neujal bohuzial) a tento padol ak sa dobre pametam od kapitana pamperza nasho zakladatela a ja som straaaasne nesuhlasil nepacilo sa mi to :D ale uz som si zvykol


vrazedne vevericky znie dobre a v hre witcher su vevericky elfi revolucionari po elfski vevericky= scoia´tael
 

DeletedUser

Hosť
hmmm...a co asi tak znamena moj nick?vznikol od mojho mena-svagor ma tak nazval pocas opice...:D a uz to bolo.
 

DeletedUser

Hosť
zaujimave, matafix a dakujeme za prispevok :D
v statistike zatial vedu ti, ktori ziskali svoju prezyvku v stave nepricetnom... :D
 

DeletedUser

Hosť
ja myslim, ze je to uplne individualne... mne stupa promile v krvi po jednom pohariku a preto si musim davat pozor, som velmi neostrielany pijan, hned taram, nohy vypovedaju sluzbu a navyse by to mohli zneuzit chlapi... to ja vzdy preventivne stamprla vecer alebo pred obedom - pokial sa nejde nikam autom :D
 

DeletedUser

Hosť
Nikdy!

Nepowiem wam z akeho zwierata wznikol moj nick ani keby ste ma mucili.:D
 

DeletedUser

Hosť
Wolfy, my to predsa vsetci vieme :rolleyes:... Je to predsa..

viewer.php
[/URL][/IMG]

ps: Je potrebne ta mucit, aby si na toto nieco povedal?? :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som to skor tipoval na tuniaka ale aj to ruzove zviera to moze byt kludne:D
 

DeletedUser

Hosť
ja som tuto priseru australsku nasla az teraz :D
Pamatas, ked som si myslela, ze si kralik??

Nibiru je hviezda, ktora je velkostou podobna Saturnu (2. najvacsi v nasej slnecnej sustave - povodne som tu nacarbala ze galaxii, ale wolfy ma upozornil, ze som prepracovana) a krasne ziari :rolleyes:

viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
je to 1:1 :D :D
to jetak ked riesim nieo na piatich forach :D
A na prasiatko si nic nenapisal... takze sa ti pacilo... :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak dorady:
bibi-prezívka ktorú som získal na trampských potulkách-spískal to kamoš-uplatnená bola v hrách Andromeda a vesmír3.
červenobrad sivý-bola použitá aj šedivák červenobrad-v podstate šedý či sivý znamená ani biely ani čierny-tj niesom ani dobrý ani zlý/červenobrad je o mne osobne hm.čo by to asi tak mohlo byť?-uplatnené v KingsAge-už nehrám.v The West-už hrám pod iným nickom-staré som daroval.a samozrejme tu s prídavkom jazdec,ale mohlo by byť aj pútnik či divotvorca-;)
červené pero-The West-lebo som za indiána takisto red fox,ale na nórskom servery tam to plánujem v blízkej dobe ukončiť./ak by niekto chcel pošlem heslo/
 

DeletedUser

Hosť
tak vitaj medzni nami, červenobrad .)) Verím, že budeš poriadne spamovať spolu s nami :))
 

DeletedUser

Hosť
Dakujem, ale to bude az v roku 2012, ked tato kraska preleti popri nasej zemi :)
 

DeletedUser

Hosť
Mno niesom istý s tým dátumom i ked všetci radi dávajú práve tento.
Je to až posadnutosť pritom len sa niekto niečo dozvedel a už na 2012 šijú čo sa dá.
Trebárs Mayský kalendár je to len otočenie stránky v kalendáry tak ako nový rok len v ďaleko širšom cykle-i ked uznávam,že na základe skúseností z minulosti môžme očakávať okolo a po tomto termíne výrazné zmeny čo sa týka hlavne postoja ,alebo uvedomenia si skutočnosti a tým aj správaniu ľudí dúfam,lebo zatiaľ to s nami nieje veľká sláva.
Nibiru predpokladaný návrat myslím ,že rozsah je 2009-2063-no niesom istý musel by som sa na to opäť pozrieť dôkladnejšie a skúsiť prerátať-neverím moc cudzím výsledkom najmä ak poukazujú na niečo senzačné..:eek:
Ten časový údaj nezodpovedá preletu,ale viditeľnosti.
No astronómovia ešte o ničom nežundrú tak zatiaľ asi nič.;)
 

DeletedUser

Hosť
Aha, rozumiem, kocurik... takze si to ides preratat, aby simal istotu ze Nibiru bude najlepsie viditelna v roku 2012 :D Potom mozes vyratat, kolko mam rokov, napis co na to potrebujes, ale velmi pekne ta poprosim, nakolko sme offtopic, ku Maurimu :cool:
 
Hore