Ako vznikol váš nick?

DeletedUser

Hosť
Ha mám darčéééék-už som mal nerva ako to schovali a pritom ide oči vybiť-sú to suroviny...:D
 

DeletedUser

Hosť
Moj nick vznikol ked som hral svoju prvu MMORPG, kt. sa odohrava v starovekom rime tak ma napadlo meno Leonidas a 113 je cislo mojho domu a aj ked neviem ci bol Leonidas Grek alebo Riman :D:D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Moj nick vznikol ked som hral svoju prvu MMORPG ****** kt. sa odohrava v starovekom rime tak ma napadlo meno Leonidas a 113 je cislo mojho domu a aj ked neviem ci bol Leonidas Grek alebo Riman :D:D:D

Vitaj medzi nami Leonidas a tu k vysvetleniu povodu tvojho mena:
Leonidas I. (starogr. Λεωνίδας – Polytonic - "Leví syn", "Ako-lev") bol kráľ Sparty (cca. 490 - 480 pred Kr.), sedemnásty z rodu Agiovcov. Bol jedným zo synov kráľa Anaxinandra II., potomka Herakla. Na trón nastúpil po svojom nevlastnom bratovi Kleomenovi I.. Asi v roku 489 alebo 488 pred Kr. sa Leonidas oženil s Kleomenovou dcérou Gorgo. Preslávil sa svojou hrdinskou smrťou v bitke pri Termopylách v roku 480 pred Kr.

Takze uz je to jasne, myslim :D
 

DeletedUser

Hosť
nemas zac, a este k tomu tvojmu veni vidi vici - povedal to ceasar, ked dobyl galiu :D A vzhladom k tomu, ze ceasar bol Riman ako vysity a tvoje
meno je cisto greckeho povodu, tak si to este cele premysli :D
 

DeletedUser

Hosť
ja viem ze to povedal Caesar a je mi to jedno nevedel som aky podpis :D
 

DeletedUser

Hosť
ok, leonidas, takze si grecky riman - vsak rodicia boli pol napol - tajny vztah a podobne :D
 

DeletedUser

Hosť
ale to si predsa koli jednej vyryvacnej zenskej nemusel :p
alebo ti to nedalo?? :D
 

DeletedUser

Hosť
No vidis mna zenske velmi ovplyvnuju :D ale nie toto lepsie sedi :D
 

DeletedUser

Hosť
no, tak moj nick vznikol asi tak, ze som raz pred viac než rokom bol na tabore, kde som sa niekomu zacal podobat na Jupitera, nie planetu, ale takeho neviem, co (nepoznam to), lenže to sa im nechcelo vyslovovat cele, ze Jupiter, tak som bol uz len Jupo, a to X za tym sa mi pacilo, tak som ho tam dal, a preto Jupo X
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zdravim ta jupiter, s tvojim menom soms a stretla v knihach Traja patraci - ak ta to este zastihlo a precitala som toho strasnu haldu :))
Jupiter bola moja oblubena postava, tak vychytraly chalanisko v pubertalnom veku :)
Meno teda dobre a to X - tak povedzme, ze si nepristupny hrac a nerobis v bojoch ziadne kompromisy ;)
A ci to tak bude aj skutocne, nam musis povedat ty sam :D
 

DeletedUser

Hosť
ano, cosi to s tymi patracmi bude, ale nevedel som si spomenut, a mozno ma tak nazvali aj preto, a ten tvoj popis na mna sedi ako uliaty, ze vychytraly chlapcisko v pubertalnom veku, a k tomu druhemu, som neuveritelny flegmatik ako sa len da, a zase taky nepristupny niesom, je to hra, je to zabava, netreba to brat vazne... ;)
 

DeletedUser

Hosť
Tak jupo a este tak pozeram na tu veticku pod ciarou, vies, ja to celkom rada analyzujem, ked sem niekto novy pride :))
Tak som rada, ze mas rad zivot a myslim, ze ty budes typ, ktory si uziva naplno :D
Ak budes mat chut, tak pridi dnes po 20.00 do mauriho baru, sme tam sama dobra spolocnost, povedala by som smotanka fora :p
tak ta tam trochu vyspovedame a aj ty sa zoznamis s novymi ludmi :D
 

DeletedUser

Hosť
vsimol som is, ze rada analyzujes (vsak kto si to nevsimol :D), no neviem, ci akurat budem tu, tazko povedat,... ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak sa pridám aj ja, aj keď je zrejmé ako vznikol môj nick, volám sa Lýdia a som z Bardejova. ináč začínala som s nickom 2809pepa, 2809 je dátum narodenia a tá pepa bola preto lebo sa mi páči speváčka R´N´B štýlu Salt´N pepa. lenže ten nick som ho používala skoro všade, tak som si dala..toto. Na hre divoké kmene mám dva nicky jeden je Lower ako milovníčka, a druhý Leyla Ajsa, z filmu Angelika a Sultán.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj lydka, tesi ma tvoja pritomnost tu na fore uz len z toho dovodu, ze si jedna z mala, ktora si nechala svoju identitu, ki ktorej este aj pripojila inicialy domovkseho pristavu :D Budes zrejme hrdy clovek, ktory sa nepotrebuje skryvat ;)
Vitaj medzi nami :)
 

DeletedUser

Hosť
ďakujem Nibiru.. áno neskrývam sa.. a nemám dôvod.. som rada medzi vami.. :)
 

DeletedUser1618

Hosť
No..môj nick vznikol tak, že raz som prišla do školy úplne šťastná, lebo som sa dozvedela skvelú správu :) a tam mi spolužiačka povedala, že som rozžiarená jak žiarovka na stromčeku, a na druhý deň mi polovica triedy hovorila že "Žiarovka" a to "Lady" to sa k tomu ani neviem ako pridalo na jednom chate keĎ sme blbi s tými spolužiakmi z triedy. jednoducho mi jeden napísal že LadyŽiarovka a bolo no :)
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím ladyžiarovka, perfektný nick :D na akom svete hráš?? Ak sa ti bude chcieť dojdi niekedy k Maurimu, je to tam síce samý divný týpek, ale neni to tak zlé ako sa môže zdať. Pozývam ťa na drink.
 
Hore