Návrhy na soutěže

DeletedUser2704

Hosť
To je celkom dobrý nápad ale príbehových súťaží sme mali už veľa.
 

DeletedUser

Hosť
Ale niečo netradične tie somariny ako grafika, literatúra už nie sú stále dookola niečo netradične čo bude že :eek:
 

DeletedUser

Hosť
ahoj, ja by som dal nabrh na sutaz vytvorit hymnu grepolisu .... podla mna by stacilo napisat neake 2-3 slohy o grepolise ...... st

ahoj, ja by som dal nabrh na sutaz vytvorit hymnu grepolisu .... podla mna by stacilo napisat neake 2-3 slohy o grepolise ...... st




A co ale ide o to ze kto a aku ..... hej takze tak ....... ;););););););););)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
napriklad nejake animacie ?

to by som zas vyhral, šak študujem animáciu na strednej :) ale nie no som za, prečo niek ked mi to sadne, len si zober že takú animáciu ti nebude vedieť spraviť hocikdo, treba to organizovať tak aby sa mohol zapojiť aj uplny laik čo ledva ovláda skicár, ale aby sa nepovedalo že len krytizujem tak čo tak zorganizovať súťaž o naj KOMIX...
 

DeletedUser

Hosť
No ja by som niečo aj v tych animaciach vedel ze ako rastie kvetinka atď...:D :D
 

DeletedUser3039

Hosť
A momentálne sa nechystá žiadna ďalšia súťaž? :eek: Taká Grafická č. 2 by bodla, to je môj svet a vtedy som tu ešte nebol... :)
 

DeletedUser

Hosť
fiha, tak ťa pri najbližšej súťaži vyzývam na garfický súboj...:eek:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak ale minule na halloween som nič nevyhral...ale pravdepodobne preto že som ani nič nespravil :eek:
 

DeletedUser3190

Hosť
Napríklad:. Súťaž aliancia roka (z každého sveta 1 ally)
 

DeletedUser2745

Hosť
teraz po tej veľkonočnej by som navrhoval nejakú letnú súťaž či už básničku alebo opäť grafickú ;)
 
Hore