Návrhy na soutěže

DeletedUser

Hosť
Určite nie grafické ani vedomostné :D Nejaké kreatívne, ako napr. Vytvor si vlastného boha, to bola perfektná súťaž, privítala by som ešte jedno kolo :)
 

DeletedUser

Hosť
ja bz som chcela hľadačku tú prvú som nestihla, ale istotne to musela byť zábava
 

DeletedUser

Hosť
Luckzlosere nemusíš nám to psát i ze svého druhého nicku, víš mohl bys dostat další kartu za spam na svůj původní nick a permaban na druhý. Jeden by čekal že se poučíš.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som preferoval tie vedomostné zažil som tú prvú vedomostnú súťaž a odvtedy nič.
Podľa mňa sú lepšie ako grafické tých už tu bolo veľa.
 

DeletedUser1879

Hosť
o by mohlo byť celkom zaujímavé peťo trebalo by trošku pravidlá premyslieť a hor sa do toho :)
 

DeletedUser

Hosť
Ten šport nieje zas až taký zlý nápad ... podľa mňa nieje až tak neskoro ... napr. bol teraz ten hokej (prípadne podľa záujmu súťažiacich by sa vybralo) ... A grafická by mala byť istotne ... každý by sa predsa rád pozrel ... hlavne tí, ktorí sa niečim takým pochváliť nevedia :D
 

DeletedUser

Hosť
navrhujem súťaž na básne téma:grepolis ale ako vidim návrhov plno a nič sa nedeje tak dufam že ten moj niekto aj zrealizuje ono bola by to trošku zmena lebo všade sú len graficke súťaže
 

DeletedUser

Hosť
Súťaž o naj basničku ohladom čoho nehám na teba :)..mala by sa rýmovať :D
 

DeletedUser

Hosť
vďaka ja viem že som úžasný :eek: a tak sa chcem s mojimi nápadmi podeliť, bol by to hriech nechávať si ich pre seba a ak budete potebovať ďalšie nápady rád poskytnem
 
Hore