Návrhy na soutěže

DeletedUser

Hosť
neviem ci ta sutaz bola sem alebo na grepolis.cz ale asi to bolo na 100% v ceskom grepolise....Bola tam podobna sutaz ako sem - tu bola sutaz napisat pribeh nejakeho Jurka...no v ceskom grepolise bola taka sutaz ze hraci mali za ulohu vytvorit pribeh o mytickej jednotke v grepolise - pribeh mytickej jednotky ktora je v grepolise - cize pegas,mantikora...pravidla boli take ze myticka jednotka nemohla priame hovorit - ake boli pravidla asi vie Mauricius...ale na ceskom grepolise(tam su sutaze stale,aj sem by mohli byt stale)bola sutaz s grafikou....v ulohe hraci mali vytvorit nejaku myticku jednotku...mali k nej dat obrazok popis,pocet surovin,priazne atd...pravidla boli take ze hrac nemohol tie myticke jednotky stahovat z internetu atd...mohol ich vytvorit sam na PC alebo ich mohol vytvorit rucne - cize kresbou...Tak bol by som rad keby bola sutaz o pribehu tej mytickej jednotky - lebo mna uz jeden pribeh prave napadol :D....

Takze moze byt nieaky clen GTeamuv hre a davajsi zlatky a mat premium neobmedzene?:rolleyes:

Premium moze mat neobmedzene - ako?tak ze si bude v kuse kupovat zlatky :D...prepacte za double-post :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
podla mna je to dobry napad mohli by ste taku sutaz spravit a odmena by neboli mince lebo to by bolo naprd tak napr.odmena by mohol byt plny sklad cize surky.
 

DeletedUser

Hosť
za zlatky si mozes dat kupca a mat surky, ale ked mas plne sklady, tak su ti surky na nic :p
 

DeletedUser

Hosť
moj navrh

mali by ste tu dat aj niejake sutaze pre mladsiu vekovu kategoriu od 12 do 14 predsa len nie kazdy je PC Expert:):rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

jaké byste si zde přáli soutěže? Grafické, literární? Pište zde prosím vaše návrhy, pokusíme se vám je splnit.

S pozdravem,
Mauricius
ja by som bola za literárny...grafiky podľa mňa tu bolo dosť, ale máme medzi sebou aj nejakých literátov.. ??
 

DeletedUser

Hosť
Alebo remeixovanú hudbu :) Nie,nie :) Každý je na niečo iné :)
 

DeletedUser

Hosť
Ešte raz prepáčte za OT.
To je na vytváranie vlastnej hudby viac neviem chvíľu som sa tým zabával, ale už by som tieto nové verzie nevedel ani ovládať, viac u Mauriho. ;)
 

DeletedUser72

Hosť
Ahojky.
Mně napadlo.....ale je to hrozně dětinské a taková blbost..... Že když byl vánoční banner, tak proč si nezasoutěžit i o nějaký Valentýnský.... :connie:

No jen se trochu odlišovat od ostatních, nooo...

Vždyť i Zeus, byl takový ..ehm...aktivní v plození potomků, tak by mu určitě nějaké to srdíčko místo blesku zcela jistě slušelo a přidalo mu trocha na atraktivnosti, hehe.
 

DeletedUser

Hosť
ja

ja bi som dal sutaz napriklad kto najrichlejsie nejake mesto dobije nie?a ziska 500zaltiek?
 

DeletedUser

Hosť
conter, neviem aky by to malo vyznam, bolo by to oznacenie priamenho ciela, ale ak by si ponukol svoje mesto ako terc..., toto by nikto nechcel
 

DeletedUser

Hosť
conter, neviem aky by to malo vyznam, bolo by to oznacenie priamenho ciela, ale ak by si ponukol svoje mesto ako terc..., toto by nikto nechcel

ja by som velmi rad obetoval jedno mesto, aspon ziskam bodiky, a potom si dobyjem 2 nove :p ale je to blud aj tak.... nerealne trosku
 

DeletedUser1769

Hosť
heh :D na stretku v KE :D a hrame o 1000 zlatiek :D:D
teraz humor bokom: speed server by som dost uvital :D trvanie 1 mesiac, orvoreny pre 300 najlepsich hracov z 3 svetoch a ceny napr: 1500 zlatiek 1. priecka, 1000 za druhu a 500 za tretiu :) by bola zabava hrat na rychlosti 300 :D
 
Hore