Návrhy na soutěže

DeletedUser

Hosť
dobre mne je jedno kto by bol kto... :D
len že keby s tzo zmenilo tk by som nevedel čo staviam... :D
a predstav si to:
obranca: 1500 Chárov - 1300 Chárov no omg.. :D
 

DeletedUser

Hosť
A nový boh: Glen Hanlon
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
podla mna nejake komixove sutaze je to spojenie grafiky aj literatury petoze prazdne obrazky nedavaju zmysel:sledge:
 

DeletedUser

Hosť
otázka ku súťaži č. 2

chcem sa opýtať k tej:

"2. Soutěž o nejhezčí letní Grepolis wallpaper"

aké treba rozlíšenie? je na to nejaká kvóta alebo to môže byť kľudne aj vo FullHD 1080 (1920x1080px)

:sledge:
 

DeletedUser

Hosť
Zisla by sa sutaz o najlepsi navod ako vlozit obrazok na forum. :D :D :D
Co myslite?
 

DeletedUser

Hosť
Spíše o nejlepší způsob, jak naučit lidi číst, protože tyhle problémy se točí pořád dokola - a je jedno, jestli ten návod na fóru je nebo není. Někteří jsou prostě líní.
 

DeletedUser

Hosť
na ten navod
pojdes na imageshack.us potom das browse a ked ho uploadne tak skopirujes forum link a vlozis ho sem vyhral som?:ceve:
 

DeletedUser

Hosť
Ten navod by tu bol dobry preto aby sa to tu neomielalo dokola. Nejde o to ze su lenivi si to precitat, ide o to ze kde si to maju precitat? Spomina sa to tu viackrat ale bohvie kde, je to neprehladne. Navody su kvoli tomu aby to takto nebolo. ;)
 

DeletedUser2467

Hosť
trebalo by spravit novy predmet pracovanie s forom ( ak take uz nie je )
 

DeletedUser

Hosť
JA navrhujem súťaž o najlepšiu budovu napr.:

Bežecká dráha.
Zrýchlenie jednotiek o 10%
Požiadavky:
Senát 21, Strieborná baňa 20, Drevársky tábor 20, Kameňolom 20,

10 000 dreva, 6000 kameňa, 8000 strieborných mincí.

PS: Pokiaľ to bude toto nemôžete skopírovať
 

DeletedUser

Hosť
Zaradil som sa na tretie miesto v súťaži príbehov. Preto sa pýtam, že kedy dostanem tie zlatky na moju Deltu.
 

DeletedUser

Hosť
no naposledy čo som vyhral som čakal asi mesiac, takže sa borci ešte asi načakajú...:D
 

DeletedUser

Hosť
3x!

To som skúšal 3x! A nič :mad: :(

popoženu ho:) S.

thanks :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2467

Hosť
Ja by som sa tesil len z toho ze som to vobec vyhral a nie kedy mi pride vyhra ... :D Vyckaj casu ako hus klasu .. :D
 

Melancholik

Member
Dalši príbeh

Ja by som navrhoval dalšiu sutaž pribeh o bojoch v podsveti kde buud všetci najznamejši bohovia olimpu aby to malo nejaku zapletku a skončilo to pri grepolise niečo pred vznikom sveta a grepolisu :D
 
Hore