Návrhy na soutěže

DeletedUser1169

Hosť
ja by som chcel stránkovej že kto vytvorý najlepšiu stránku dá ju tu a potom sa urči víťaz
 

DeletedUser

Hosť
..

napadla ma taká jedna súťaž ale no..
súťažilo by sa o najkrajší text zo strany obsahu aj grafiky.. téma by mohla byť voľná alebo určená (zvieratá, celebrita, div sveta...)
grafika = zafarbenie, zvýraznenie, obrázky a pod.
obsah = text musí aj upútať, teda musí byť zaujímavý... a musí byť s diakritikou, samozrejme

Čo vy NA TO?
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako ja súhlasím s peternom :D ale to už je na módoch :D ale myslím, že účasť by nebola veľká :D
 

DeletedUser

Hosť
napadla ma taká jedna súťaž ale no..
súťažilo by sa o najkrajší text zo strany obsahu aj grafiky.. téma by mohla byť voľná alebo určená (zvieratá, celebrita, div sveta...)
grafika = zafarbenie, zvýraznenie, obrázky a pod.
obsah = text musí aj upútať, teda musí byť zaujímavý... a musí byť s diakritikou, samozrejme

Čo vy NA TO?

to by sa mi lúbilo, zas by som mal šancu aj vyhrať...
 

DeletedUser

Hosť
Súťaž

Názov: Najlepší vtip
popis: súťaž o najlepší vtip aby sa hráči zabavili ale každý len jeden vtip!!!

a ináč to je dobrý nápad
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
je to hovadina, myslým že skratku ctrl+c a ctrl+v nieje až také ťažké používať, ja by som bol najadšej za niaku grafiku, ale to by zas obmedzilo ludí čo nepoznajú ani skicár, blíži sa Velká Noc, niečo s touto tématikou by som uvítal, napr.: báseň / grafika ...
 

DeletedUser

Hosť
taký sprostý nesom :D ale naozaj by som uvítal konečne niaku tú súťaž žíznim po zlatých...
 

DeletedUser

Hosť
ja by som zopakoval sutaz o bohoch ale trocha neskor ked budem mat viac casu.
 

DeletedUser1249

Hosť
aj ja alebo este nejaku graficku sutaz ze obrazok o grepolise a tam napr meno moderatora
 

DeletedUser2380

Hosť
Takze ja by som vymyslel sutaz o tom kto vymysli najlepsiu sutaz a jej pravidla pekne zrozumitelne v BB kodoch aspon...Sutaze by mali byt na temu Grepolis. Cize Bohovia, vojaci, lode, Mapy , Bojove mesta nove jednotky nove budovy v grepolise atd atd.... a uz za to si zasluzim minimalne pivo a mech zlatakov :-D :-D :-D budete mat sutaz aj kopec napadov na nove sutaze :-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja si myslim že by mala byť taka niečo o MS ked sa teraz hraju.
 

DeletedUser

Hosť
Naapr:
že si budeme môsť vyrabať jednotky s hokejistami napriklad najleprí bude Crosby potom CHARA Malkyn ...


Ps:cele MS budu a môžeme aj utočiť a bude napriklad dalčí boh hokejistov a budu tam boske sily ale jednotky nebudu.

Boly by

bojovnik z mečom-Chara
vrhač z praku-Hossa
lukostrelec-Gáborik
Hoplit-Stamkos
jazdec-Perry
bojovy voz-Maľkyn
katapult-Crosby



A boly by tam ich obrazky súhlasite
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


Prosim dajte to
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
janko1.. ehm atď :D
ak si si nevšimol, tak jedna súťaž ohľadom MS tu už je ;)

a mne by sa naozaj nechcelo stavať namiesto Prakov dákych Crosbyov... ako no.. mne tie mená naozaj nič nehovorí :(
a o dačom takom by muselo rozhodnúť INNO v Nemecku ;)
 
Hore