Návrhy na soutěže

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

jaké byste si zde přáli soutěže? Grafické, literární? Pište zde prosím vaše návrhy, pokusíme se vám je splnit.

S pozdravem,
Mauricius
 

DeletedUser

Hosť
Povedal by som, že skôr niečo literárne. Predsa nie každý človek vie robiť s grafikou divy :) Ale mne osobne je to jedno, ale malo by sa vyhovieť všetkým. Mimochodom chcelo by to aj anketu bolo by to prehľadnejšie :)

//Skinyboy95: Anketa bude až keď budú nejaké návrhy :)

//Robert: ale myslel som anketu o tom či bude grafická, literárna alebo iný druh ankety :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Ja by som dal ako prvú súťaž o najlepšie FAQ, možno tu nebude toľko rovnakých otázok :)
 

DeletedUser

Hosť
Napríklad aj súťaž môže byť na tipovanie,čo sa týka víťaza nejakého športu....Čo ja viem,napr. teraz MS v Afrike :D
Som si všimol,že je to všade teraz aktívne..
 

DeletedUser

Hosť
heh,asi som si riadne nepozeral pravidlá :D

EDIT: § 4 Podpis

• Podpis hráča nesmie byť zbytočne veľký, urážlivý alebo iným spôsobom nevhodný.
• Akákoľvek reklama v podpise na iné online hry, ktoré neboli vytvorené firmou InnoGames GmbH, môže znamenať až trvalú blokáciou užívateľa.
• Dbajte na to, aby váš obrázok v podpise nebol príliš veľký. O tom, či je alebo nie je príliš veľký v prípade sporu, rozhoduje moderátor.
• Je zakázané vkladať animované obrázky do podpisu, ktoré svietia, blikajú či sa rýchlo pohybujú.

//Podpisy na fóre majú iba Grepo Team :D a nemôžme si tam dávať obrázky !
Už to nerozoberajte
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser215

Hosť
heh,asi som si riadne nepozeral pravidlá :D

EDIT: § 4 Podpis

• Podpis hráča nesmie byť zbytočne veľký, urážlivý alebo iným spôsobom nevhodný.
• Akákoľvek reklama v podpise na iné online hry, ktoré neboli vytvorené firmou InnoGames GmbH, môže znamenať až trvalú blokáciou užívateľa.
• Dbajte na to, aby váš obrázok v podpise nebol príliš veľký. O tom, či je alebo nie je príliš veľký v prípade sporu, rozhoduje moderátor.
• Je zakázané vkladať animované obrázky do podpisu, ktoré svietia, blikajú či sa rýchlo pohybujú.

//Podpisy na fóre majú iba Grepo Team :D a nemôžme si tam dávať obrázky !
Už to nerozoberajte


Tak prečo hráč-golo má v popise stránku : http://sk.tennismanager.org/
Zato mu nedajú ban?
 

DeletedUser

Hosť
ludia, uz dlho nebola nijaka sutaz,,, nemohla by sa nejaka uz usporiadat ?
 

DeletedUser

Hosť
ja by som dal navrh nieco z grepolisu kto to vie hrat a nie neake graficke sutaze,posielanie SmS alebo literatúra a tak.

Takze v skratke kvíz o grepolise
 

DeletedUser

Hosť
Neomezené premium nemáme. ;)

Ale není to k tématu, takže případné další otázky do PM prosím :)
 
Hore