Lions

DeletedUser3132

Hosť
ban je stale za nieco dufam ze ak hram obcas grep v skole alebo u bratranca ktory to hra tiez teda vravel ze uz skoncil ale kedisi som mu ukazoval ako sa utoci a proste vsetko okolo hry co ho ajtak nezaujalo :/ tak dufam ze zato ban nedostanem ci???
a ak sa smiem spytat tak zaco ma hrac lilipop ban???
 

DeletedUser1879

Hosť
tak to ti support nikdy nepovie, začo dostal niekto druhý ban.
 

DeletedUser

Hosť
Bré ránko gamme, okolo banov netreba veľa špekulovať, ten, kto ban dostal, vie prečo ho dostal a hotovo. Ostatní sa môžu pýtať na dôvody jeho, ale určite nie nás.
Iwsten, ty si tiež dobrý podryp :p Objavíš sa raz začas a hneď sa ti podarí rozosmiať ma pred compom. Je fakt, že LIONS fórum bolo super, vyblbli sme sa tam, škoda že bytosti nežnejšieho pohlavia boli v takom malom počte a na večerné pokecy som v zásade chodila len ja a 7 zbojníkov :D
Odhliadnuc od toho, že jeden si prial aby som bola černoška a s tebou iw som vychovala 40 LIONSiatok, tak to až tak na hlavu nebolo :D
A keď došlo na bojový plán proti GOF... ehm obrázok prikladám (pôvodný plán bol odo mňa a veľmi seriózny, potom to Luck dotvoril milíciou a ja som to zabila zničením vlastných ľudí), tuším ste ma vtedy niečím nasrali, tak som to zakomponovala do mapy :p

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1879

Hosť
:D môj plán bol aj tak lepší ako tvoj:p žiaľ každý kto to priznal skončil rozplácnutý červenou farbou na mape :D
 

DeletedUser

Hosť
Thiefka asi poslala strojem času trošku modernější vojska a trošku to pročistila:D
 

DeletedUser1879

Hosť
no tresky však to je moj plán útoku na gof, neviem čo sa nibi na ňom nepáčilo, že ma za to dopísala na tú mapu :D asi mi závidela môj talent pre stratégiu :D
 

DeletedUser

Hosť
Obávam, že tebe som nikdy nič nezávidela, to len na okraj.. :cool:

Pre kaktusa - ako vznikla mapa v súčasnej podobe. ;)
Urobila som v grepomaps mapu, kde boli vyznačené ally LIONS, GOF atď.
Potom som to hodila na naše aliančné fórum, kde sme diskutovali o postupe vzhľadom na polohu.
Potom Luck dokreslil tú milíciu (tanky, lietadielka) a následne ma viacerými spôsobmi naštvali - z srandy samozrejme, tak som LIONSOV - treskyryby, luckzloser, corsar27 a dusanlv rovno ich vlastnou milíciou popravila.
To je celé (trochu sme sa hrali v painte a podobne) ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
tak takto takticky nevieme mysliet ani my v UW:rolleyes::p
pekne bojisko,aj ked neviem,ze kto je nepriatel...
ale dobre ste to nakreslili,takato sranda neni ani u nas:p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
NFS- nevies kto je nepriatel no predsa GoF a BSP :D :D :D len skoda ze to ostalo len na papieri ... v poslednej dobe ste skusali aj KOW64 ale akosi sa nedari Vam tlacit nas ani vdaka nim kedze ty deffkari maju vlastne problemi z existenciou :D :D
 

DeletedUser1879

Hosť
však mám pocit že už aj vy ste deffkári, lebo útok od vás som už asi 2 týždne nevidel :D:D tak momentálne myslím ako je kavols na dovolenke a alexskončil a jeho náhradník dostal ban, tak sa sily tu v našom okolí vyrovnali len vy tu pri nás už len defkárite a útočíte len na slabšie spojenectvá, čo sa nevedia brániť :( potom je tu nuda, no aspoň že emilian si nechal zápalky v prístave, tak mu ich trošku povypaľujem :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
nieje chut do boja alex si este nezvykol a kavols ma dovolenku a ostatny nemaju chut teraz momentalne utocit :D ale nebojajte ono sa to zas rozbehne :D :D zial ja som na 64 a ste daleko odomna akurat tuna mate jednu lamku menom august neviem naco vam je :D a le budis :D a neboj off army je viac nez dost :D
 

DeletedUser1879

Hosť
no dúfam, že sa preberiete, lebo už neni ani kde útočiť, všetci majú buď ban alebo dovolenku a zostali tu len samí deffkári pri nás.
 

DeletedUser3132

Hosť
tak skusajte utocit vy ale ako vidim nejake vase reporty je my nasmiech :D cest vynimkam :D
 

DeletedUser1879

Hosť
no veru aj mne je do smiechu s tých dnešných reportov, neviem či u vás nikto nie je doma alebo čo :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som od LIONS daleko,takze mna z toho vynechajte:D
ale uz sa k vam dostavam,prerazam cez more 54,takze sa dlho neteste:p
 

DeletedUser1879

Hosť
no dovtedy, už bude aj svet hrdinov rozbehnutý :D
ale som zvedavý ako sa zmení diplomacia po zavedení divov sveta, predpokladám, že aj unstopable wariors bude chcieť vyhrať, tak hádam sa potom začnete drať iným smerom.
 
Hore