Lions

DeletedUser

Hosť
S.W.A.T by sa dalo nazvat zdruzenie lam.bol to prepadak,preto odtial nase spojko po par tyzdnoch odislo.ja osobne som na treskyho poslal obrovsku armu - 20 zapaliek:D


S.W.A.T. vzniklo údajne hlavne kôly Predators čo mi vtedy hovoril Martiny, to nebolo združenie lám, len bolo nereálne aby sa združovalo a organizovalo toľko spojenectiev, preto to bolo odsúdene na zánik
Bol som v tom období Unstoppable Warriors čo si určite nikto ani nepamatá, dôsledky S.W.A.T ovplyvnili aj mna a posobenie v tejto aliancii.
Pamatám si ako mi ešte hovoril, že ide vzniknúť niečo veľké hlavne proti predators, tí vtedy boli naozaj veľmi silný hlavne preto, že mali naozaj skvelého vodcu OK55 a čistili všetko naokolo.
Vtedy sme uzatvorlili pakt so spojenectvom Alexandris čo bol aj dôsledok toho, že som vtedy odišiel z tohto spojka. Vtedy začala aj moja púť alianciami až nakoniec som si našiel miesto v Lions.
 

DeletedUser2675

Hosť
no ja som zacinal v Sole ale hned na zaciatku som im napisal ze somnou to bude tazke! a postupom casu aj bolo lebo SOLE paktovalo zo vsetkymi a nebolo kde utočit,tak sa zacala vojna so Swatmi,Black Dragons a postupne nam nevladali mi sme rastli oni sa rozpadali zacalo sa na nas tlacit Sped Trans Levice tak som dlho rozmyslal ale samozrejme Sole nebola vobec moja aliancia ale ich vodcovia ma zvolili vodcom lebo som rychlo napredoval a to bolo aj ich osudne najskor som dal rozobrat jedneho zakladatela a potom aj druhu zakladatelku a uz som tam bol hlava ja tak takticky sme sa spojili zo Spedom a potom to uz poznate
:)))
 

DeletedUser

Hosť
no ja som zacinal v Sole ale hned na zaciatku som im napisal ze somnou to bude tazke! a postupom casu aj bolo lebo SOLE paktovalo zo vsetkymi a nebolo kde utočit,tak sa zacala vojna so Swatmi,Black Dragons a postupne nam nevladali mi sme rastli oni sa rozpadali zacalo sa na nas tlacit Sped Trans Levice tak som dlho rozmyslal ale samozrejme Sole nebola vobec moja aliancia ale ich vodcovia ma zvolili vodcom lebo som rychlo napredoval a to bolo aj ich osudne najskor som dal rozobrat jedneho zakladatela a potom aj druhu zakladatelku a uz som tam bol hlava ja tak takticky sme sa spojili zo Spedom a potom to uz poznate
:)))

Ja som bol tiež troška svojskej povahy, Alexandris ma riadne nahnevalo preto som z tade odišiel z UW. Zobrali jedného hráča na ktorého som útočil spravili pakt snami bez toho aby mi niekto niečo povedal a napísali mi z Alexandris aby som na neho neútočil, že sa im páčilo ako sa proti mne branil. Žiadna diskusia, žiadne jednanie, tak som sa nahneval, v ten den som požiadal o prestup k Predatorom ráno som dostal pozvánku. prestupil som, kedže ako hráč UW som nemohol na nich útočiť a za týžden celé Alexandris zmilo:)
 

DeletedUser2675

Hosť
no ty sa mas ja musim byt stale v Lions,mna nikde inde nechcu uz som pisal aj do Gof,-ONE- kade tade a nikde ma nechcu zobrat na navstevu
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja dobre viem, ako to bolo s tvojim záujmom o prestup k nepriateľovi :D
Provokácie, provokácie a znovu provokácie :D

Sparta, osobne si myslím, že pokiaľ niekto naozaj niečo pre alianciu obetoval, tak si to bol ty. Tiež som si pocestovala medzi ally, zoznámili sme sa keď som bola v Sparte a ty v Predators, obe aliancie boli v úzkom pakte a dobre spolupracovali. Potom sme prešli do Minotaurus, lenže tam som ja osobne nestrávila ani 3 plné dni a plná dobrodružstiev som sa vrátila do rodného Šped trans.
Ty si ostal v Minotaurus a stala sa taká zaujímavá vec - Minotaurus sa spojil s GOF a ty si bol odrazu nepriateľ a bolo úplne jasné, že ťa budú na severe Predators rozoberať. Tak aj bolo, neskôr keď si prešiel do LIONS, po tebe išli GOF. Ty si urobil ale niečo čo nie je schopný urobiť každý hráč. Všetku sovju voľnú kultúru si venoval tomu, aby si sa presťahoval na M45 k nám a to sa ti aj podarilo a úplne si zmenil polohu na mape. Zabrzdil si svoj vlastný progres v hre kvoli teamu a to si cením :)
 

DeletedUser2675

Hosť
ja neprovokujem ale ja som este nebol v inej aliancii tak som chcel spoznat ludi!!
to len ty si vystriedala 10aliancii a skazdej ta vykopli !
potom si zostala mne na krku :D
 

DeletedUser

Hosť
Tresky :D Chocholúšik :p

Mňa a vykopnúť? Pokiaľ si pamätám bola som v 5 ally a všetko preto, aby som trochu spoznala ako to kde chodí a tiež sme si mysleli, že sa zavedú divy.
Je pravda, že som mala chuť sa dostať niekam ďalej (obaja sme sa vtedy pohybovali v TOP20 ak sa pamätám) a chcela som do ally, ktorá by nielen divy postavila, ale ich aj bola schopná udržať. Mňa Dusanlv predsa zo Šped trans nevykopol... ale no tak :D Zo Šped do Predators, odtiaľ do Minotaurus a zase do Šped.
Zoznámila som sa s hráčmi, naučila sa lepšie hrať a hlavne som pochopila, že VŠADE DOBRE, DOMA NAJLEPŠIE :D
Povedz mi úprimne... fakt máš dojem, že som pre LIONS bola len nepodstatná figúrka? :)

p.s. pre ostatných - toto nie je trhanica, v podstate sa na tom obaja s Treskym smejeme.
 

DeletedUser1879

Hosť
no teda hádka zakladateľov :D

tresky sa nečuduj že ťa nikam nechcú, však by si gofu vybavil vojnu so všetkými spojenectvami na game :D to by ani oni neustáli:p.
a nibi samozrejme si bola prospešná, hlavne si skvelo udržiavala morálku mužstva, aj keď škoda, toho ako si nakoniec svoje pôsobenie ukončila, ale aj tak si pre lions urobila veľa.;)
 

DeletedUser2675

Hosť
no nibi s casti ma kazdy pravdu aj ja aj ty ,a pre lions si spravyla dost ale nie tolko kolko ja :p ja som mu dal srdce ty rozum
 

DeletedUser

Hosť
no nibi s casti ma kazdy pravdu aj ja aj ty ,a pre lions si spravyla dost ale nie tolko kolko ja :p ja som mu dal srdce ty rozum

nie skôr naopak tresky?:)
Nibi je ten typ hráča, ktorý vie hráčov zapáliť a motivovať. Nepoľavuje a s oduševnením ide za svojim cieľom:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2675

Hosť
no ale tak kazdy dal svoje aliancie iste aj hrači dali vela nie len mi dvaja
 

DeletedUser

Hosť
To áno Tresky alianciu formujú všetci hráči ako celok, no sú individuálni hráči ktorí formujú ten celok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak tak, Sparta. Otázka je - prežila by anarchistická aliancia bez vodcu? Prežila by demokratická aliancia s vodcom?
Oboje som mala možnosť si vyskúšať. Jeden čas neboli v ally vodcovia - všetci sme boli mimo a to, čo som po návrate našla bolo dosť zaujímavé - od rozobratých hráčov až po to, že hráči začali strácať dôveru v ally. (hm.. čo urobí dovolenka vodcu..)
Druhý prípad bol, že sme sa usilovali zapájať do aktivity hráčov napr. možnosťou vyjadrenia sa k spoločným útočným cieľom. Nemalo to žiaden zmysel. A takéto akcie okrem toho, že dlho trvalo kým sa nejaké urobili, tak mali aj mizivú účasť.
Záver:
Najviac sa nám osvedčila diktatúra :D Na druhej strane nešlo o despotizmus, skôr naopak. Ak sa niekomu niečo nepáčilo, mohol sa vyjadriť.
Tresky... zaujímavá myšlienka - ty srdce ja rozum a vlastne s tým súhlasím. Pretože keby to bolo naopak, pobehoval by si medzi inými ally ty a nie ja a zrejme by som ešte neskončila. Takže áno máš pravdu. Nič to ale nemení na tom, že som hrala s Vami rada, rovnako ako viem, že ak by si aj ty nezapojil zčasu na čas rozum, tak by sme toho veľa neuhrali.
V podstate nepoznám vernejšieho a zanietenejšieho hráča pre svoju ally ako si ty - v GOFe majú takého kavolsa a emiliiana :) A ja.. no vieš, trochu som Vás vychovávala :D a s radosťou som viedla rubriku fóra "Vaše otázky"
:D Moje nacionalistické hromadné správy plné viet: Sme LIONS, aliancia drží spolu, ak nebudete... vyhodíme Vás :D možno mali nejaký zmysel. A všetci ostatní... oni boli aliancia a ako Sparta poznamenal, my vodcovia sme boli lepidlo, čo to držalo pokope. Občas sa zamýšľam, či ešte bude LIONS ak odídeš ty, Tresky. :cool:
 

DeletedUser1879

Hosť
no nedá sa celkom súhlasiť, myslím, že čo sa týka fungovania lionsu, tresky má v jednej veci pravdu a to, že momentálne nie sú žiadne vnútorné problémy, a rozhodne momentalne nefungujeme na princípe diktatúry, ja to skorej demokracia na ten grécky štýl, čiže sú tu ľudia čo rozhodujú a tí majú medzi sebou rovné postavenie a potom radoví členovia, ale snažíme sa počúvať aj ich názory. a fungovanie spolku je ešte lepšie ako v časoch diktatúry :D

ale inak som aj ja zástancom diktatúry hlavne pokiaľ som diktátor ja :D v opačnom prípade som za demokraciu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale už v antickom grécku nepovažovali niektorí filozofi demokraciu za najvhodnejšiu formu vlády:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2030

Hosť
Tak ja teraz by som chcel napisat a pochvalit Treskyho ze sa snazi, ze prisiel s novymi napadmi a drzi to tu pohromade spolu s Iwstenom a Zuzkou. Luto mi je ze malo vidiet Luckzlosera a Dusana... Ale mame sa fajn a aj srandy je kopec.. :D
 

DeletedUser2675

Hosť
diktatura alebo nevieč čo nato zase ja nepozeram ja sa snazim vyhoviet kazdemu len nas Brosis to tu pletie inak to je pohoda a riško uško sa zmenil na nepoznanie ale aj si myslim preco asi ma dobrich rodičov :)))
a ja mam slabe srdce niekoho vyhodit z aliancie ked neni tak ako ma byt to si vzdy robila ty nibi :)
zase tu mam jedno upozornenie,ten suport ma ma ozaj rad zbieram body aj tu takze keby ste ma tu nevideli tak som zablokovany :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tiež mala slabé srdce tresky, inak by leteli podaktorí už dávno :D
Ale toto je už za nami a netreba robiť GOFu telenovelu na ich fórum ;)
Martin, pekné, že si sa ukázal, počula som, že aj lclm je späť, tak fórum zrejme žije :)
 
Hore