Lions

DeletedUser2675

Hosť
otazky na lions mozete kludne davat sem rad odpovie vedenie lionsu
 

DeletedUser72

Hosť
Dobrý den,
já bych se ráda optala, jaký je váš herní cíl.
Tedy jak dlouho to hodláte aktivně hrát a na jaké umístění si troufáte.

Děkuji za odpověď a přeji příjemný den :)
 

DeletedUser2675

Hosť
no dobra otazka,hrat budeme pokým nas chut neprejde a umiestnenie neni dolezite,dolezity su hrači v aliancii!
na body nehladime ale na silu a pomoc jeden druhemu
 

DeletedUser2675

Hosť
dako tu je ticho,to sa mi nepači

robim nabor do aliancie Lions akademia tak ma mozete kludne kontaktovat podmienky naboru su v profile

ps:zveda s Pm54 este nemozem prijat
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hehe...
mám otázku...
Ako rieši LIONS aliancie v prvej trojke (t.j. PM54, BSP Select a GoF, GoF)??
 

DeletedUser2675

Hosť
hehe...
mám otázku...
Ako rieši LIONS aliancie v prvej trojke (t.j. PM54, BSP Select a GoF, GoF)??

no to su nasi nepriatelia a tak ich aj vidime nezalezi ze su v prvej trojke ale zalezi na ich spolupraci medzi sebou,ako som uz raz napisal body niesu vsetko!!!
 

DeletedUser1403

Hosť
PC a načo by ti boli body treba len utočiť utočiť utočiť , iba ak hovoriš o bojovych bodoch tie počitam ako body aliancie lebo ,ako naznačil Tresky iba spolu sme najsilnejši :DDDDDDDDD
 

DeletedUser2675

Hosť
dake tu je ticho ako pred búrkou

ako napriklad tebe :D(ale nie)

no uz si unas stavaj mesto pridem ta obsadit

a konecne sa ta donasačka uz resetla!!!!

inak 5dni nevydrzim bez grepu :( ale ja este pridem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pre Scope ;)

LIONS vznikol v M35 a M45 spojením aliancií Šped Trans a.s. Levice a SOLE.
Obe aliancie viedli dlhú vojnu s pravými aj nepravými "SWAT " alianciami - rôznymi odnožmi Gates of Fire, až kým nezlikvidovali väčšinu z nich.
Zvyšok našich protivníkov sa spojil a vytvoril alianciu Renegades, ktorá sa stala naozaj silným protivníkom pre obe aliancie. Renegades boli v pakte s Gates of Fire a podnikali spoločné akcie, ktoré SOLE aj Šped trans značne strpčovali život.
Keď sa rozpadla ally Minotaurus a jej členovia sa spojili s GOF, začalo byť pre nás prihorúco, preto sme sa spojili a ako sa ukázalo, bolo to to najlepšie rozhodnutie.
V súčasnosti LIONS pkračuje vo vojne s Gates of Fire ako aj BSP Select a GOF, ktorí sa stali spojencami GOF. Spolu s Predators tvorí LIONS odporcov GOF.
Ja sama som začínala v Śped trans a.s. Levice niekedy v novembri s dvomi mestami :)
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som zacal presne 30.11.2010 o 20.31 ,o par dni som sa pridal k spojenectvu Army of Horus.s nim by som siel aj do pekla.potom sa premenovalo ako uz Thiefka spomenula Army of Horus S.W.A.T.pamatam si na spolocnu akciu proti treskymu:D ani jedno mesto nezobrali,lebo spolupraca bola mizerna... ale zabava bola,nutili nas utocit na niekoho,kto je vzdialeny od nas 20 mori:D
 

DeletedUser1879

Hosť
joj to boli časy, keď sme vtedy viedli vojny so všetkými swatmi:D
tresky ako správny diplomat nám zariadil vojnu s celým swatom, čo bolo asi 40 aliancíí. A na tú akciu na treskyho si pamätám tiež, išlo naňho od swatow cez 200 útokov a ani povstanie nevyvolali :D no pre mňa osobne je tresky jeden z naj hráčov na grepolise.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
S.W.A.T by sa dalo nazvat zdruzenie lam.bol to prepadak,preto odtial nase spojko po par tyzdnoch odislo.ja osobne som na treskyho poslal obrovsku armu - 20 zapaliek:D
 
Hore