Lions

DeletedUser2189

Hosť
no to sa da velmi lahko:D na to nemusim byt einstein aby som to zistil,ale zase ak je niekto lama,tak to teda fakt nezisti:p
 

DeletedUser2675

Hosť
ale chalani da sa vsetko spravyt aj tu mozes byt a ol nezistis skade ide
 

DeletedUser1879

Hosť
zistíš vždy ak ich čakáš, ale občas je to problém medzi 100 útokmi ale ak je človek trpezlivý tak zistí.
 

DeletedUser1879

Hosť
treskyho tk ľahko nedobyjú :D to už veľa ľudí skúšalo hlavne v časoch swatu sa na nich dobre vypracoval :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som bol tiez v jednom z tych swatov:D poslal som nanho utok 2 zapalky a 40 hoplitov,doslo to tam za 54 hodin:cool:
 

DeletedUser2189

Hosť
nahodou to spojenectvo vzniklo este v novembri minuly rok a stale existuje:p bolo to spojenectvo,za ktore som obetoval aj niekolko miest.a ono najskor nebolo v swate,a aj tak zo swatu odsislo po dvoch tyzdnoch
 

DeletedUser3132

Hosť
No SWAT nahodou boli dobry boli sme spojenci z NFS a stale sme.... a utoky na treskyho si pametam aj zo SWATU lebo som sa donich tiez zapajal ajked na daleko kedze aj teraz som od LIONS na cca 30 hodin a co sa tyka dobivania nad kazdeho niekto je a myslim ze tresky je tahsi ciel kedze je tuna takmer nonstop ale nieje to nemozne ... urcite si prisiel o par miest z nasej strany teda GoF, BSP a IMPERIUM svedci otom aj akcia spred mesiaca... :D
a Aby som dodal k SWAT-u tak nebola to zla myslienka v tych casoch ale ak si dobre pametam bolo tam cez 50 ally ktore mali koncovku SWAT a tym ze nas bolo tak veela tak aj unikali info a nevedelo sa odkial to viete uz len vy a ty co bonzovali :D :D :D a clenstvo vo SWAT nelutujem :D :D
 

DeletedUser2675

Hosť
no jasne ze kazdemu sa da dobit mesto to je samozrejme,ale ja som este ani o jedno neprisiel iba o tie co som dal spojencom
 

DeletedUser3132

Hosť
aha tak sory nepozrel osm si predtym grepostats a tento blud sposobila moja nevedomost lenze to je len detajl :D :D inac si natom rovnako ako ja len tolko ze ty si rozdal viac miest a ocosi viac sa na teba utocilo...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
mne zatial nepriatelia zobrali 4 mesta.2 som im dal v podstate dobrovolne,2 som v ranom stadiu hry branil zo vsetkych sil,ale aj napriek tomu som o ne po mesiaci utocenia prisiel:(
 

DeletedUser2675

Hosť
ale jedno by som nedal nikomu to s ktorim som zacinal to je moje 001.Azyl :))
sultan je moja nočna mora vsade ho vidim :)
len na game nie,dojdi tam trosku popiseme :D
 

DeletedUser3132

Hosť
no na prve svoje mesta sme asi vsetcy zatazeny ja si to tiez chranim najviac je to moja imperium 01 ajkeby polovica ostatnych padla to ubranim za kazdu cenu ale ani by som nemusel obetovat tu polku obetovat vdaka jej dobrej polohe nema nanu nik z nepriatelov dosah...
 

DeletedUser2189

Hosť
no ja chranim vsetkym co mam 01 Lost Heaven.do jaskyne som narval tolko mincii,ze skoro nic ine nerobim,len do jaskyne davam mince:) toto mesto by som branil uplne vsetkym co mam. no co sa tyka tych dvoch co som hovoril,ze som ich dal dobrovolne,tak jedno bolo 20 hodin od vsetkych mojich miest a prebral mi ho,ked som nebol doma... ani som nevedel,ze mam povstanie.to druhe som dal nepriatelovi,ten mi ho vystaval a teraz som si ho dobyl spat:p
 

DeletedUser1403

Hosť
TAK KED SI NEBOL PRI KOMPE A PRIšIEL SI O MESTO TAK TO NEBOLO DOBROVOLNE :D:D:D
ALE STALE SOM PROTI GREPOLIS 2.0:mad:
a kde je moja laska Thief
 
Hore