Lions

DeletedUser

Hosť
Tresky tak vieš každý má svoje hobby, niekto zbiera známky, niekto mince a ty body aj tu na supperte, niestačia ti na game?
Tak pri nibi to bol troška autoritatívny režim:D
 

DeletedUser2675

Hosť
thief uz ti je smutno za nami?nechces nas prist navstivyt?ale ako radova hračka a mozes ist aj do gof kam si chcela vzdy ist :p
no treba zbierat vsetko kazda korist sa počita :D
 

DeletedUser2189

Hosť
no teraz zacat na gamme hrat je skoro samovrazda... ale kto neskusi neuvidi:D
a dostat sa do GoF je dost tazke:D dnes inac GoF prvy krat zmenilo vlajku,teda co si aspon ja pamatam,tak vzdy mali pegasa a teraz maju sekeru:eek::eek:
 

DeletedUser

Hosť
GOF sa mi vždy rátal Tresky (možno až na posledné obdobie, keď mnohí starí GOFáci odišli a pribudli tam Renegades). A vieš prečo? Kvoli ľuďom.
Podobne ako v našej aliancii aj tam to boli vcelku vyspelí ľudia s hlavami na krku, dalo sa dobre pokecať.
Škoda, že už nehrajú Lancelot, petern a sorkan. Vďaka nim sme pred 3/4 rokom mali na fóre vždy nejakú slovnú prestrelku. :D
 

DeletedUser2675

Hosť
ked možem rád pomožem :)
dneska som tu vetu napisal asi 6x :D
a co gof vsetcia okolo toho velke halo inak je akcia na P821 okolo 460utokov
a black knight nieco cez 100utokov to len aby ste mali info utoči bsp+Gof od vcera posielali utoky
aj mne by sa zisla tak bodova injekcia,sak mam plac iba na 27miest
 

DeletedUser

Hosť
Hej, o tej akcii som počula, snáď to kamošov Predatorov neodradí od hry :cool:
 

DeletedUser

Hosť
no teraz zacat na gamme hrat je skoro samovrazda... ale kto neskusi neuvidi:D
a dostat sa do GoF je dost tazke:D dnes inac GoF prvy krat zmenilo vlajku,teda co si aspon ja pamatam,tak vzdy mali pegasa a teraz maju sekeru:eek::eek:
Kaktus to vidieť, že nepoznáš Nibi, pre nu by to určite nebola skôr pre toho kto by na nu zautočil, Je nesmierne dobrá v hre ako veľmi málokto, to mi môžeš veriť:)

Hej, o tej akcii som počula, snáď to kamošov Predatorov neodradí od hry :cool:
konečne tam majú nejaké oživenie a troška viacej sa zapoja aj oni do GoF, Black knightovi, určite skorej pomôžu čo sa týka hlavne bodmi:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1403

Hosť
na predatorov utoči aj imperium

ja som prešiel do sole v decembri minuleho roku,
dovtedy som sa len motal v malom swate
a ten prechod som neolutoval tak ako mitresky sluboval:D:D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Black knight možno nie je zvyknutý na útoky na seba, ale patrí k hráčom, ktorí sa nenechajú odradiť tak ľahko :D
Tresky, tvoj starý systém platí stále? Využiť vždy, všetko a všade :D
Iw, LIONS je jedna výborná partia ľudí, myslím že príchod niektorých členov bývalých Renegades túto partiu ešte utužilo :) To, že sa aj tu stretnete to len dokazuje ;) Zavolajte aj cloe a maximusa :D
 

DeletedUser

Hosť
ale on si zvykne a ohľadom Predators sa nemusíme obávať si myslím, sú tam od začiatku a verím v to, že wiking, Black, ich pozdravia rovnakým spôsobom a samozrejme je tu aj fajka11. Ešte hráč Milos Marcin hovoril, resp. bol udivený ako zameta s UW.
 

DeletedUser2189

Hosť
no dovol:D ja mam 40 miest deff,nech sa paci,som zvedavy,ako zametie so mnou:rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Kaktus ale kto ti bude útočiť na deff hráča?:D útočí sa na útočného hráča aj ked sa robí hromadka, nie na defenzívneho:) No aspoň podľa môjho názoru:)
 

DeletedUser2189

Hosť
ved aspon mam zaruku,ze nebudu utocit:D a keby aj,tak neprejdu
 

DeletedUser1403

Hosť
tato hra nie je o vysedavani na vajciach ako sliepka

kaktus ale nakoniec aj tak budeš musieť zautočiť lebo dopadneš tak ako niektory a začneš chodiť na grep každy 2-3 den a nakoniec kvoli nude skončiš s hrou ....
ja vydržim chvilu neuťočiť ale nakoniec musim išśť do toho lebo potom začina biť grep nudny:cool::D:eek:
 

DeletedUser

Hosť
to je podľa mna jedno, či je niekto útočník a či je niekto obranca, ved kľudne môže niekoho hra baviť aj ako deff hráča, záleži čisto od povahy a od toho čo človeka baví a ako má čas na hru.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
no ja sa snazim teraz viac zamerat na off,uvidime co z toho bude:D na gamme je malo defkarov,vsetci by len utocili:eek::p
 

DeletedUser2189

Hosť
no ok,ale ona nemala taktiku rozmiestnenia miest ako ja:) a uz mam polovicu deff miest a polovicu off miest;)
 

DeletedUser1879

Hosť
no ono to nie je len o robení deffky ale aj o čase, čo tu človek trávi, ak tu chodí len 2 krát denne na pár minút tak sa hromadnej akcii neubráni, ale ak je za compom tak sa proti nemu útočí veľmi zle. samozrejme ak nie je lama a dokáže odhadnúť, v ktorom útoku ide OL.
 
Hore