Lions

DeletedUser2675

Hosť
sak ako by sme to riesili smiechom,lebo sa vsetcia nahrabali bodovo a teraz su racej na dovolenke aby oto neprisli.
ale zase je dost mozne ze kavolsovi zhorel dom,kedze ma aj jeho dcera dovolenku.asi mali pocas svojej nepritomnosti doma navstevu a vytrhli im kable do zberu :D :D
 

DeletedUser1879

Hosť
no oni vraj menia poskytovateľa internetu, tak asi preto sú preš, len to nejako trvá ani nie je na koho útočiť potom :(
 

DeletedUser3132

Hosť
LIONS su 5. a to maju rovnaky pocet hracov a o polovicu mensi pocet bodov....
urcite baj UW budu chciet vyhrat ale ved vsetko ukaze cas ako to dopadne :D a aj kavols sa vrati a urcite bude rad ze ste este tuna a neresetli ste sa :D
 

DeletedUser2189

Hosť
o my v UW by sme veru chceli vyhrat... skoda,ze do sveta hrdinov sa nemoze dostat co ja viem 5 spojenectiev
 

DeletedUser3132

Hosť
ja len jednemu nechapem ked sa vyhraju divy nasleduje svet hrdinov a v nom ked bude hracov menej ako 1000 svet celkovo konci... ak dobre rozumiem tomu.... a tak ako sa tam ma dostat 1000 ludi ked su ally take male??? a nepostupia vsetcy co svet hraju (ly) ???? :D
 

DeletedUser

Hosť
Postúpi prvá ally ktorá dostavia divy + vybraní hráči (presné kritéria budú určite čoskoro známe)
Keby mal postúpiť celý svet, tak by to nedávalo žiaden zmysel.
Tresky, ty sem chodíš nabudený ako by si každý deň vypil redbull zmiešaný s Prostenalom.
Len bacha aby si neskončil na TENA výrobkoch :D
 

DeletedUser1879

Hosť
tak to potom budete musieť ísť proti gofu keď sa to spustí a to budem potom zvedavý ako to bude vyzerať :D no my sme sa rozhodli, že žiadne divy stavať nebudeme
ale tiež som zvedavý, či BSP akceptuje úlohu gofáckej farmy alebo skusia trochu rebelovať :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
BSP nieje ziadna FARMA!!!!!!!!!!! su to rovnocenny partnery ale nebojte my to mame premyslene.... aby bola aj ovca cela aj vlk syty....
 

DeletedUser1879

Hosť
no vieme, že teraz nie sú farma, ale keď začnú divy víťaz môže byť len jeden a len tí, čo sú v spojenectve, ktoré postaví divy ostatní žiaľ majú smolu. takže keď sú dvaja alebo viac spojencov, žiaľ tí ostatní sa buď budú musieť na víťazstvo vykašlať alebo sa vzbúriť.
 

DeletedUser1879

Hosť
no mýliť sa nemýlime vyhrať môže len jedno spojenectvo :D to že ako sa kto zachová to samozrejme nevieme a ani netipujeme, ale niekto sa bude musieť uskromniť, lebo na 7 divov hrať bude nereálne a potrvá to minimálne o rok dlhšie ako na 4 divy.
 

DeletedUser3132

Hosť
ako sa speva v tej piesni je to vo hviezdach, je to vo hviezdach :D :p
 

DeletedUser2189

Hosť
no predators nabrali vsetkych silnych hracov z akademii,teraz nas predbehli v rebricku..:eek:
 

DeletedUser1879

Hosť
nás zas gofáci chcú dohnať k totálnemu unudeniu lebo polka z nich išla na dovolenku alebo má ban :( aspoň, že sa tu dneska nejaké mestá duchov objavili inak by sme pomreli nudov
 

DeletedUser3132

Hosť
to svedci o vasej schopnosti utocit ... :D len na mesta duchov kedze vsetko mate deff a tak sa neodvazite zautocit aj na nieco ine ako mesto duchov :D cooo??? :D a polovica nema dovolenku ale urcite narazas na kavolsa....
 

DeletedUser2189

Hosť
nehadajte sa:eek: predators maju dovolenky preto,lebo sme ich obstastnovali hromadnymi utokmi:)
 

DeletedUser1879

Hosť
no keby len kavols ale aj emiliian, anika, arthuro, asphyx666, johnikanoe ja už tu namán na koho útočiť, len aerisovi som dal jedno povstanie ale aspoň alex už nemá ban tak aspoň tam sa dá ;)
 

DeletedUser

Hosť
Hm, premýšľam, že keby sem prišli medzi nás GOFáci a trochu by pošteklili LIONSov a popísali by že ich dovolenky sú len zo strachu a pridali by k tomu takých vyškerených zelených smajlov, tak by tu vznikol pekný battle :D

Luck ak nemáš na koho útočiť, odporúčam farmenie ;D
 

DeletedUser1879

Hosť
ja by som bol radšej keby už bol battle na game, len keď išlo celé spojko na dovolenku :(

no farmenie ďakujem ale ja nerád vraždím nevinných farmárov :D keď si predstavím čo by tí vojaci, čo boli celé týždne zavretí v kasárňach a potom by som ch vypustil do dediny, no chudáci rolníci a ich ženy a dcéry :D

No žiaľ už za pár dní sa naša stará dobrá gama zmení, tak potom hádam už to pôjde aj podobrotky a surovinky mi budú posielať aj bez vojenského doprovodu.
 

DeletedUser3132

Hosť
môzem ubezpecit ze nijaky nas hrac nema dovolenku zo strachu pred nejakym LIONS :D zo ZOO .... co sa tyka upgreadu tak nato som zvedavi a netesim sa tomu :/ a luky ked nemasa na koho utocit posli nieco namna nech je sranda... :D
 
Hore