Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
Prosím Vás - hlavne skúsený hráči z ostatných svetov - ktorí hráte aj na THETA svete,
môžete sa tu vyjadriť, či je normálne to, čo sa deje na THETA svete?

Doslova a do písmena tam vládnu marťankovia a ja neviem v grepostate nájsť kombináciu akejkoľvek kvázi silnejších ally,
v TOP10 ktoré by sa im mohli postaviť aj keď by všetky uzavreli spoločný pakt.

Však každý silnejší hráči si pred nimi nas*re do gatí a radšej sa pripojí ku nim----
Postavia si 7 divov a koniec---------------- tak to je o čom.
 

DeletedUser

Hosť
počet lidí je číslo bez významu... dej dohromady deset patnáct akceschopných hráčů, kteří to k sobě nemají daleko a dokážeš zázraky..
bohužel většina lidí se bojí čísel.. a to je zásadní chyba..
 

DeletedUser

Hosť
tak viliam vie co robi a vie ako to ma robit :) asi len tolko k tomu ale ako pise sultan

kedysi na bete ked bol este CHAOS mala ally nas bolo par ale vsetci aktivny absolutne a proti nam plne 100 clenne ally a nic sa nestalo take vazne ide len o aktivitu a spolupracu len musia mat ludi co to vedia tahat a robit

ale nemyslim ze sa dockame prekvapenia s viliamom som mal cest chvilu spolupracovat a preto mam na to nazor :D viliam drzim palce a niekedy dame zase spolupracu ;) pre teba vzdy miesto bude u mna ;)
 

DeletedUser3231

Hosť
dikes skipi :cool:

Prosím Vás - hlavne skúsený hráči z ostatných svetov - ktorí hráte aj na THETA svete,
môžete sa tu vyjadriť, či je normálne to, čo sa deje na THETA svete?

Doslova a do písmena tam vládnu marťankovia a ja neviem v grepostate nájsť kombináciu akejkoľvek kvázi silnejších ally,
v TOP10 ktoré by sa im mohli postaviť aj keď by všetky uzavreli spoločný pakt.

Však každý silnejší hráči si pred nimi nas*re do gatí a radšej sa pripojí ku nim----
Postavia si 7 divov a koniec---------------- tak to je o čom.

Marťankovia ovládli svet :D nič viac ti k tomu nepoviem :D
divy sú ešte ďaleko,tak nestresuj ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Keby som bol v takej ally ako si ty tak tu chodím 2x do týždňa a nie 2x za minútu..
 

DeletedUser

Hosť
keby si chodil dva krat do tyzdna tak v takej ally nemas co robit :D ;D
 

DeletedUser2745

Hosť
cautee , ako sa dari? vcera som zacal hrat svet theta celkom ma bavi , mozno si ma niektory pametaju z epsilonu ;)
 

DeletedUser

Hosť
Martankovia kraluju, nie je o com, ale je to chyba ostatnych ali, nie az tak zasluha samotnych Martankov. Kedysi davnejsie som navrhok spolupracu velmi pocetnej aliancii (llegendam) prave voci dominantnej aliancii a dostal som nadutu odpoved o tom ako budeme vsetci asimilovani...odvtedy bojujeme s 10 nasobnou presilou a k prebratiu nedoslo (nestratil som este ani jedno mesto).
O to vsak nejde, ide o to, ze vo finale nech vyhra ktokolvek pridu Martankovia a vsetkych nas preberu, co je smutne, pretoze cela vojna tak trosku straca vyznam.
 

DeletedUser3472

Hosť
to sa ešte uvidí...hovoríš o spolupráci ale ked si dostal ponuku tak si odmietol....a určite to nezvaluj na ostatné ally lebo Satyr tam neurobil nic v tomto smere
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Marťankovia sú polovička pretoriani (samozrejme aj ja som bol pretorian dokedy som neresetol účet) keby spravíte niakú taktiku tak by ste nás možno porazili....ale to vám nezaručujem :D samozrejme na mňa sú vytané útoky potrebujem body :) takto nič nespravíte ked sa budete iba obranovať takto vás vyžerieme z vonku :)
 

DeletedUser3472

Hosť
ani na Ete už pretoriáni nie sú to čo bývali...všetko sa časom môže zmeniť...záleží od hráčov
 

DeletedUser

Hosť
S legendami spolupracovat nebudeme pokial tam budu hraci, co si vyzivaju v zakulisnych hrach, to ja osobne moc nemusim. Navyse Satyr je pre Martankov nepodstatna aliancia na rozdiel od velkych legiend, pretoze na vas sa chystaju a kedze viem ako spolupracujete nebude trvat dlho a postupne si vas rozoberu ako lego.
 

DeletedUser3231

Hosť
Marťankovia sú polovička pretoriani (samozrejme aj ja som bol pretorian dokedy som neresetol účet) keby spravíte niakú taktiku tak by ste nás možno porazili....ale to vám nezaručujem :D samozrejme na mňa sú vytané útoky potrebujem body :) takto nič nespravíte ked sa budete iba obranovať takto vás vyžerieme z vonku :)
polovička??? no napíš mi 35mien čo je u nás a sú aj na ete..keď ich je 5 tak veľa...
to že boli na začiatku v ally pretorians neznamená že sú pretoriani..
keby som bol týždeň v pretorians,tak by som nim bol aj ja???
 

DeletedUser

Hosť
Ja som bol aj na Thete a som na Ete a nie som pretorián ani na jednom svete.
 
Hore