Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
:D určite ked sa každy raz rozbiju :D
ja spom teraz stanul za hodku zasa posielam utoky :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Tak fajne :) už mám to ocenenie obranca dna :) som frajer nie ? :D
EDIT : nie mám ho za útok :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Marcus mysliš tolko bojových bodov kolko mám ja nie :D :D :D
Ale viliam začal hrat celkom celkom prvej než ja :D ja som sa regnul možno tak ked už svet bol v plnom prúde a dobehnul som skoro všetkých a kuk kde som teraz :D
Bzzi :D tak dám ti heslo a za tyžden chcem mat aspon 20 dedín :D to by sa mi hodilo
A keby niečo Theta je moj prvý svet takže ja som niečo ako začinajuca lama :) ale vedie sa mi dobre
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
počkaj paru dni ja som tiež neskôršie začal hrať thetu a musim sa vyrisovať :) este takych 100 miest a bude to super :D
 

DeletedUser

Hosť
ty mas viac kb takze sa virisujes rychlejsie :) ale v reali sa virisujem lepsie ja :D
 

DeletedUser3213

Hosť
:D no mám KB ked na mna utočíte a všetko vám pada a to bránim len svojimi, no bránil som, už som mal mat 2 krat ocenenie obranca dna a nič som nedostal :( :D :D no utočia skor infinity
 

DeletedUser

Hosť
ja som tiez branil len svojimi a vás a legion di morte :) mal som zhruba 400 biriek a ubranil som to znicenych bolo cca 50 :)
 

DeletedUser

Hosť
staviš sa ?? :) moje šete nemaš odskušane to čo ja :) a vtedy som nebol v infiliti ale v sacrede tam sme boli 4 takze som sa museel branit sam :D
 

DeletedUser

Hosť
kedy priblizne zacne novy svet? viem ze az ked sa zaplnia vsetky volne miesta v starom ale cca kedy to asi bude? bude na nom moralka ci nie?
 

DeletedUser

Hosť
to ti nikto nepovie kedy presne az to oznamia tak to bude a nastavenie je otazne
 

DeletedUser1879

Hosť
ale určite to nebude až keď sa zaplnia všetky miesta :D to by sa ešte stále sme sa hlásili na alfu :D
 

DeletedUser1879

Hosť
:eek: čože kto mi zavrel alfu, a ja som tam chcel ísť hrať :mad:
ešteže na bete som prihlásený.
 

DeletedUser

Hosť
kedy priblizne zacne novy svet? viem ze az ked sa zaplnia vsetky volne miesta v starom ale cca kedy to asi bude? bude na nom moralka ci nie?
Ak chceš nový svet, choď na Thetu. Tá sa začala niekdy koncom minulého roka, je to relatívne nový svet.
 
Hore