Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
možná by sis mohl přečíst odpověď na svůj ticket, nemusel by ses ptát tady
 

DeletedUser

Hosť
jj lebo rychlost 2.00 nieje zakladna rychlost! zakladna ja 1.00 a rychlost sa stale nasoby! takze server s rychlostou 2.00 je 2x rychlejsi ako s rychlostou 1.00 a server s rychlostou 3.00 j 3x rychlejsi ako server s rychlostou 1.00 ale 3.00 je aj 0,5 x rychlejsi ako 2.00 lebo 2.00*0.5=3.00 ! :D lahka prvacka matematika! :D

je to tu uz dlhoooo ale musim sa zasmiat 2x0,5 je prdsa JEDNA! 2:0,5 je 4 :D este jednoduchsia DRUHACKA matika XD
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3697

Hosť
toto je profil diplomata *UK* :D
15e00dzrpaln2lpnyzze.jpg
Pekne ,ze tesi ma,ze mi taky velky paaaaan ako ty kontroluje moj profil,ta asi musim pekne kakat ne moj zlaty? :D
A uvidis este nas novy erb ktory ochvilku nahodime na profil nasho spojka to az budes pozerat ty skupino :D :D
Nabuduce tam hodim tvoju fotku v leginach :D
 

DeletedUser3231

Hosť
ľutujem tvojich rodičov..mať takého syna tak ta dám na adopciu :p
 

DeletedUser

Hosť
hold skládáme hrdinům, holt krom matematiky blbne i gramatika:)
 

DeletedUser

Hosť
:D :D holT to boli uzitocne veci ale od siedmej triedy nas ucia v tej skole co sa matiky tyka len same nepouzitelnosti :D
 

DeletedUser3697

Hosť
No jasne,bavi nas to :)Davam tomu este tak min rok ze sa tam budeme trapit :cool:
 

DeletedUser3690

Hosť
theta začína bbyť trošku nudnejšia...tiež sa viacej venujem lambde....
 

DeletedUser3213

Hosť
Ani mi nehovor :D Theta to už ani neviem na akom mori som bol :D
 

DeletedUser

Hosť
55, Lambdu som nechcel hrať, keď ma dalo na 44... No ale asi to nosí šťastie, dosť sa mi darí :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ako ide sveť ? niekto nech napíše článok o tom ako to tam je :D
 

DeletedUser3697

Hosť
Ja si dovolim to zhrnut do par kratkych viet.Kedze sa zacal novy svet tak 3/4 si zapla dovolenky alebo skoncili,cize spojenectva momentalne prebraju svojich nekativnych vo velkom...Takze ziadne utoky sa tak skoro konat nebudu,kazdy robi procesie aby boli KB na mestecka :) Sem tam nejaky utok ale nic extra...Coskoro bude o defintivnom vitazovy thety rozhodnute ...
 

DeletedUser3213

Hosť
A ako inak to budete vy že ? :) aspon tak to teraz vyzerá, a na Lambe Undergroud tiež kráľuje no uvidí sa či tam budú niejaké vatčie boje
 

DeletedUser

Hosť
Ja si dovolim to zhrnut do par kratkych viet.Kedze sa zacal novy svet tak 3/4 si zapla dovolenky alebo skoncili,cize spojenectva momentalne prebraju svojich nekativnych vo velkom...Takze ziadne utoky sa tak skoro konat nebudu,kazdy robi procesie aby boli KB na mestecka :) Sem tam nejaky utok ale nic extra...Coskoro bude o defintivnom vitazovy thety rozhodnute ...
trochu neskôr ale predsa
 

DeletedUser4452

Hosť
hej? :) po 2 rokoch je to načase..:)

a od čoho závisí kedy sa po dostavaní divov svet uzavrie?
 
Hore