Kaviareň sveta Theta

DeletedUser2745

Hosť
je tu este niekto z *C-R-E-W-Warriors?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
ide vam zatial hra?mne teda hej :D u Martanov to zije ako v Panelaku:D
 

DeletedUser3231

Hosť
6dní som mal nechránený ban a elita+všetky ostatné spojenectvá čo nemáme v pakte sa zmôhli iba na blesky a zemetrasenia..
jááááááááájj..no strašne som sa pobavil keď som videl hlásenia(niektoré dám na fórum aby ste sa pobavili všetci) ;)
iba sywa mi vyvolal povstanie ale ani on sa nepokusil mesto prebrat ..toto je nová elita,ktorá vie iba blesky dávať??? môžete si spraviť na fóre zložku :D HB :D (pre tých čo im to nedošlo tak hromadné blesky) :D :cool: :D
čakal som že prídem aspo o 10miest a dočkal som sa iba bleskov :)
fakt sila..dúfam že som nikoho neurazil a nezablokujú ma znova :)

ešte jedna info pre hráčov čo bleskujú moje mestá :) momentálne mám 46miest..ak by ste chceli efektívne bleskovať,tak by ste museli nakúzliť 46x12= 552krát denne..to je 110400 priazne denne..radšej by ste mi mohli kúzliť vozy :p
 

DeletedUser3472

Hosť
radšej si zoberiem nejaké mesto v boji ;) ak sa podarí
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2745

Hosť
Viliam Dobyvateľ: no vidíš to .... všetci sú z teba pos**** :D :D : D ale je to škoda , že v nových svetoch už sú neni taký odvážny :/
 

DeletedUser2745

Hosť
čo na tom nechápeš ? veď napr. na Epsilone 2000 bodový útočil na 100 000 bodového , na nových sa to tak často nestáva ...
 

DeletedUser3231

Hosť
no veď aj tu útočia 2000b hráči..to že ty o tom nevieš tak to neznamená,že sa to nedeje :)
 

DeletedUser3472

Hosť
dostal som pekné množstvo BB za ten HU teda:cool:...ved ste toho aj rozbili dosť vela
a zobrali mi 6 miest :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
uvidím čo bude ešte....keby sa nezapojíš ty s fajkom tak by som možno väčšinu vykryl...hlavne fajka toho dosť vykántril.... naozaj máte dobrú spoluprácu - na vitamíny ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3475

Hosť
HAlo halo zijeme tu?Vie mi niekto vysvetli zahadnu strazegiu na thete...tak je atm x spojenectiev.spojenectva ako noname,ELITA,FAMILY,UK,UK2,IMPERIUM,POSLEDNA RYMSKA LEGIA,POSLEDNA RYMSKA LEGIA1,L.T.T,KNIGHT OF HONOR,KNIGH OF HONOR 2 a pardalsich maju medzi sebou pakt.Nedokazem vsak pochopit ked ma niekto pakt tak ako si mzu brat medzi sebou mesta :D...mozno napriklad XXXXX spojenectvo ani len netusi ze "jeho nepriatel je priatel jeho priatela" :D
 

DeletedUser3231

Hosť
toto je profil diplomata *UK* :D
15e00dzrpaln2lpnyzze.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nevim ci to tu patry ale chcem sa spytat ze preco sa my nfa prihlasit na svet theta a na ostatne ano
 
Hore