Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zde diskutujte o novém světe Theta. :)


Mauri
 

DeletedUser2441

Hosť
mohli ste aspoň morálku dať preč.
vsektý nové svety sú o tom istom
 

DeletedUser2189

Hosť
moralka je na prd:(
ale som rad,ze sa konecne spusta novy svet:)
ale ta anketa mohla byt,rychlost 2 je pomalaaa
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2030

Hosť
rychlost

a este spustite 300 novych svetov a dajte rychlost 2..
 

DeletedUser

Hosť
Martin, ja viem, že máš rád rýchlejšiu hru, ale fakt je, že rýchlych svetov máme vcelku dosť za posledný čas :)
Mr.strba, otvorenie nových svetov a ich nastavenia nie sú predmetom diskusie s hráčmi, je to o rozhodnutí Inna.
 

DeletedUser

Hosť
Ani neviete co chcete. Aj tak niektory chodite do skoli a tato rychlost 2 je pekna. Ste tu aby ste si priatelsky zahrali. Pokorili nejake mesta a pobavili sa. Dufam ze aspon nejaky ten zaujem mate.
 

DeletedUser2467

Hosť
Nechapem preco su tu uz na fore zapisane 4 spojenectva ... nebolo by lepsie keby sa vsetky spojili a vzniklo by jedno nove silne spojenectvo ... to tak velmi chce byt kazdy vodcom ???
 

DeletedUser

Hosť
Tak mna by bolo napriklad strasne tazke presvedcit aby som sa stal niekoho spojencom. :)
 

DeletedUser3139

Hosť
JA tam idem hrať... :) uvidíme ako to tam bude ale plánujem biť v top 30 hráčov toto je 1. svet kde idem hrať od začiatku :)
 

DeletedUser3185

Hosť
Rychlost

Snažil jsem na fóru najít v jakém poměru se rychlost světa počítá.
Jaký je rozdíl mezi rychlostí 2.0 a 3.0?
 

DeletedUser

Hosť
jj lebo rychlost 2.00 nieje zakladna rychlost! zakladna ja 1.00 a rychlost sa stale nasoby! takze server s rychlostou 2.00 je 2x rychlejsi ako s rychlostou 1.00 a server s rychlostou 3.00 j 3x rychlejsi ako server s rychlostou 1.00 ale 3.00 je aj 0,5 x rychlejsi ako 2.00 lebo 2.00*0.5=3.00 ! :D lahka prvacka matematika! :D
 

DeletedUser1023

Hosť
Na svet idem, nedavam do toho nadeje.
Chcem zabiť nudu...

Richlosť 1 je podla mna akuratna.
Aj richlosť 2 sa ešte da.
Vždy som cel čo najväčšiu richlosť,ale pochopil som že to je moc richlo pre mna ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2189

Hosť
:D:D achiles nas zase zabava:D ja tam tiez pojdem,ale na gamme vsetko plno investujem do divov,takze na thete budem len sporadicky:)
 
Hore