Kaviareň sveta Theta

DeletedUser661

Hosť
Ono zatiaľ ešte to všetko skladám, ešte to prejde aj tak očistov, lamky sa na to vykašlu a podobne veci. Tento svet chcem vyhrať, tak snáď sa mi to podarí :)
 

DeletedUser

Hosť
EGA a.s.

Moja ally pomali stúpa v rebríčku.Nabrali sme dalších výborných hráčov z minulích svetov a hlavne českých kolegov z Epsilonu.Za mekké a tvrdé i/y sa vopred ospravedlnujem :D ak má niekto neaké otázky ta kludne ;) ;) ;)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ved ale sa snažia :D dávajte si pozor na M 55 ste konkurencia pre niekoho :) /pre mna nie/
Najlepšie je to že som už 2 krát po sebe mal byť obranca dna a nebol som :( 7 viť.procesii za den je niečo :) na taku lamu ako som ja :D
 

DeletedUser

Hosť
tie ocenenia bl*nu :( ani na bete som hu nedostal a to som dal len 69 usporiadani :(
 

DeletedUser3213

Hosť
No to maš pravdu ja už som sa tešil že veľky frajer budem s tým ocenením a nič som nedostal :D
 

DeletedUser3213

Hosť
A zaujimáve že jedna l*ma na ktoru sme utočili dostala 2500 BB a dostala ocenenie a ja som zabil cez 2000 a nedostal som nič a to o dva krát sa to tak stalo :) jeden krát pohoda ale druha krat :D ale dobre je že ked niekto prebere 2 dediny za den tak získa ocenenie :D

útoky sa pridavaju dneska som zabil vyše 2000 BB tak zajtra chcem mat vyvesené oznámenie "Obranca dna" :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ešte nech ich dám 1000 BB a je to :D a ráno mi to príde možno :D dufam že hej :D
 

DeletedUser

Hosť
Partáci

Jo tak potom ste obaja partáci :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Jasne že sme :) a dneska sa zas nevyspím :D nechce niekto vymeniť mesto ? :D asik nie ja viem :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
ale tebe je tam dobre :D maš aspoň veľa bb a ja dnes na bete dufam že už dostanem to ocenenie :(
 

DeletedUser3213

Hosť
Už nie už som 3 dni nespal :D a jednotky nemám :) ale niejako sa tam postavím na nohy :D a ich to prestane baviť utočit :)
 
Hore