Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
este nieje co tam davat

Takže.čo som bol naposledy na grepolise som pozeral kaviaren sveta Eta.A kto sa machroval?PCOLO.Počul si niekedy machrovať skipiho alebo Lancelota?Ja nie.Oni toho dokázali omnoho viac ako ty.

Nemachrujem, vzdy len reagujem....Kazda akcia ma reakciu...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pretorians sa zase vivija podla ocakavania a ja som tam ale nikto nevie ako sa volam vsak je to tak:p

1. Ano, okrem hrania grepolisu robim aj nieco ine... Zarabam prachy...

2. Hraci ako nitro atd maju velke reci len a len na externom fore a este nikdy nic v hre nedokazali a takto je to aj teraz...Pozri si moj zlaty nielen etu ale aj thetu... Okrem toho Pretorians na thete zalozili ti isti hraci ako na ete a ti isti ho aj vedu...

Dristajte si kolko chcete, nadavajte kolko chcete, ale "kto ma cisla, ma pravdu"....
Za mna hovoria cisla, za vas len a len dristy na externom fore... :D:D:D

Ja som ho nezakladal:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1249

Hosť
este nieje co tam davat



Nemachrujem, vzdy len reagujem....Kazda akcia ma reakciu...

vela si o sebe nemysli že si skvely a nezačínaj s dristami že mam 11 rokov a že tomu nechápem mám viac rozumu ako ty a nemusím sa robiť skvelým a vela ludí ma má radšej ako teba
 

DeletedUser3213

Hosť
Dobre ticho !

Mne rýchlosť vyhovuje :) a morálka je tiež dobrá a vám hocikedy tiež pomože
Keby nebolo morálka tak by si tu hračí z 50 dedinami zaberali hračov čo máju 5-10 dedín a dokonca aj menších , Zatial mi vyhovuje všetko okrem tých divov sveta ktoré sa mi nepáčia
 

DeletedUser

Hosť
ja som iba dnes začal,mám okolo 300 bodov a zadarmo som dostal admina :D a nevieš,kde sú bodovania podla príspevkov?ako tie titulky novy uživatel,legionar atd
 

DeletedUser

Hosť
Mas na mysli novy svet? Ten tak skoro nebude ved len prednedavnom vznikol tento.
 

DeletedUser

Hosť
on nemyslí svet,ale more,ako kontinent.napríklad teraz je K44 a kedy bude K45.To myslel :p
 

DeletedUser

Hosť
Miznutie zdielania fora

Zdravim Vas.

Mizne nam zdielanie fora.

Moze to byt chyba po update Grepolisu?:confused:
 
Hore