Kaviareň sveta Theta

DeletedUser

Hosť
možem sa spýtať prečo ste mi vymazali moj príspevok v náboroch do aliancii??
 

DeletedUser

Hosť
theta

Ako vsetci zase planovali a nejak im to zase nevyslo :))

Pretorians je uz aj na THETE... a zase TOP1 :)


to zas bude placu :D:D:D
 

DeletedUser72

Hosť
By mne zajímalo, jestli se taky věnuješ něčemu jinému než jen sezení u kompu a hraní si na vojáčky.... :)
 

DeletedUser1403

Hosť
moja teta ,moja teta:

len či sa s mojou tetou bude mať kto hrat:) je tam iba 866 hračov
 

DeletedUser2189

Hosť
PCOLO si mysli,ze len preto,ze je pretorians top 1 na ete,tak bude aj Top1 na thete.toto pozname,nejake spojenectvo sa presadi na nejakom svete,nasledne sa spusti druhy svet,niekto zalozi spojenectvo s tym istym nazvom a vsetci sa tam hrnu.preco? lebo si myslia,ze sa schovaju,lebo na inom svete malo uspech.takze podla mojho nazoru je to len cisto schovavanie(cest vynimkam)
 

DeletedUser

Hosť
Re:

1. Ano, okrem hrania grepolisu robim aj nieco ine... Zarabam prachy...

2. Hraci ako nitro atd maju velke reci len a len na externom fore a este nikdy nic v hre nedokazali a takto je to aj teraz...Pozri si moj zlaty nielen etu ale aj thetu... Okrem toho Pretorians na thete zalozili ti isti hraci ako na ete a ti isti ho aj vedu...

Dristajte si kolko chcete, nadavajte kolko chcete, ale "kto ma cisla, ma pravdu"....
Za mna hovoria cisla, za vas len a len dristy na externom fore... :D:D:D
 

DeletedUser2189

Hosť
keby si sa pozriel na moj podpis,tak by si tu nemusel dristat blbosti ty.co si o sebe myslis? ze si pan grepolisu alebo co? nerob zo seba zbytocne tupca.ak mas problemy so sebou,tak sa chod liecit.na tieto tvoje slova nikto nie je zvedavy.tak nam urob tu laskavost a sklapni
 

DeletedUser

Hosť
pánové uklidněte hormon oba dva, my máme rádio diskuze, vzájemné hecování, ale podobné výlevy tady určit nikdo vidět nechce
 

DeletedUser2189

Hosť
ja spory nezacinam,ja som len skonstatoval,ako to byva a PCOLO si neodpustil par nezmyslov.nemam rad,ked sa siri nepravda a preto na to reagujem.nechcem sa do tohto moc zapajat,ale ak si PCOLO neodpusti tie narazky na moju osobu,tak ja si neodpustim narazky na neho
 

DeletedUser

Hosť
:)))

Nikto ti nekazal reagovat na moj prispevok, ale zjavne si sa v nom nasiel a nedalo ti nereagovat, takze plati to co som pisal...Vies len kecat na externom fore ale vysledky ziadne....a tvoj podpis? Co s nim ako? Je smiesne sa chvalit miestami nad TOP5....

Zjavne som trafil do cierneho kedze si sa tak rozcertil
:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2189

Hosť
ja som uplne pokojny,aby ma niekto rozcertil,tak by mi musel byt rovnocenny;)
to ze som v top 3 bola cisto moja volba,mohol som ist aj do top 1.ak sa ti nepaci,tak smola,musis sa s tym zmierit
 

DeletedUser2704

Hosť
Takže.čo som bol naposledy na grepolise som pozeral kaviaren sveta Eta.A kto sa machroval?PCOLO.Počul si niekedy machrovať skipiho alebo Lancelota?Ja nie.Oni toho dokázali omnoho viac ako ty.
 
Hore