Kavárna světa Rhó

DeletedUser4919

Hosť
Hovoris o inych a sam robis presne to iste. Ked nie uplne to iste, tak ine spinavosti ako spehovia v inych spojenectvach, dohody poza chrbat atď. A keď niekto nejde podľa tvojich plánov plačeš ako malý chlapec.
Grep bola a bude stale špinava hra vždy sa najde niekto .. kto zradí atd
 

DeletedUser2276

Hosť
latte trafila do čierneho a niektorým sa to nepáči :D
Súhlasím s barim. Sajler sa odsťahoval na kraj mapy a ide tu písať o zbabelcoch.
Aspoň sa tu oživila diskusia.
 

DeletedUser

Hosť
:) Ja som len napisala svoj nazor, vzdy som si povedala ,co som mala na jazyku..viem,niektori ma za to nenavidia..ale mne je to fuk. Myslim,ze s mojim nazorom sa stotoznuje mnoho mnoho hracov, len nemaju odvahu to napisat.
 

DeletedUser3683

Hosť
Všetci do Sajlera. Klame a klame a klame. Čím viac to budeme opakovať, tým skôr to bude pravda. A presvedčíme o tom všetkých. Len to opakujme.

Toto je svet rhó, je to jeho názor a zhrnutie. Nepleťte tu iné svety do debaty. Čo robí vlastne support?

Čo napísal o svete rhó je pravda. Kto ju nevidí treba mu bielu paličku a kto si ju nepripustí, treba ísť do zoo - sú tam hrochy a ich koža.

Za niektorých hráčov ktorých poznám na tom svete sa hanbím, lebo oni to evidentne nedokážu. Zradiť, otočiť kabát, zmeniť farbu z čiernej na bielu. Akoby sa zabudlo na jedno. Imaginárny svet, imaginárne mestečká. Len priateľstvá čo tu vznikli sú relatívne skutočné.
 

DeletedUser2496

Hosť
Neviem čo som napísal vulgárne že bol môj príspevok zmazaný ale dobre Sultán...
Napíšem to ešte raz teda...
latte, neviem akým právom sa vyjadruješ k niečomu o čom nemáš poňatia, keďže toto je diskusia a forum k svetu Rho a nie Omicron takže si prosím otvor oči, pretože to, čo bolo písané mnou, je na svet Rho a nie na Omicron ktorý si si ty nato prispôsobila, len aby si zo mňa urobila dákeho pajáca všetkým na smiech, no zosmiešnila si iba seba...
Takže si kľudne hovor to čo máš na jazyku, ale prosím ťa k veci a nepleť hrušky s jablkami...
k ostatným tvojim veciam sa nevyjadrujem, pretože je bezpredmetné keďže si si prispôsobila môj koment na iný svet...

bari k tebe sa radšej nevyjadrím, lebo to je fakt škoda slov...iba ti pošlem pekný úsmev :)

gilles, ty si asi jeden z mála hráčov grepolisu, ktorý je čestný a má svoju hrdosť...Ktorý sa nenechal pohltiť tou špinavosťou a podlosťou ktorá v grepolise prevláda...ďakujem ti za podporu
 

DeletedUser

Hosť
nebyl smazaný pro vulgárnost, ale pro urážky, jsem rád že se odkážeš vyjádřit i bez nich.
 

DeletedUser

Hosť
Sajler, ja som z teba pajaca nespravila...spravil si si ho ty sam zo seba. Ja som len napisala svoj nazor, na co hadam pravo mam. Je jedno, o aky svet ide. Chcela som len vyjadrit to,ze co na jednom svete povazujes za pokrytecke a zlé, na druhom svete vyuzivas vo svoj prospech. Preto tvrdim,ze to co sa ti na Rho nepaci, sam aplikujes na Omicrone ako vlastnu politiku svojej aliancie. Nechcem teda miesat svety dokopy, za to sa ospravedlnujem, chcem len poukazat na sajlerovu dvojtvarnost.
 

DeletedUser2496

Hosť
Ze vobec nieco taketo dokazes napisat...tak tymto prispevkom si na smiech celemu omicronu..Nasi to zhodnotili,ze pises z praxe..tvoju vlastnu politiku z omicronu. :) 1, rovnako si sa spaktoval s co najviac spojkami, pretoze ste asi prestali zvladat situaciu,vsak? 6 aliancii proti Attackerom...a napriek tomu,ze ta zapodporovali vsetky ally, vzali sme ti mesto :D rovnako by dopadol Pax, keby v priebehu par minut nenazlatkoval hradby z 11 na 25..frajer, kupil si mestecko. Slamakov si drzis ako obranarov, pretoze v utoku su slabi ako pigi caj..Particku len zneuzivas pre vlastne zaujmy..ale myslim,ze oni na to pridu. Ich hraci na tvoje uzemie nesmu,ale ty si im veselo na 55ku nasackoval po 2 hracov na ich ostrovy. Trosku sa nad svojou hrou zamysli, sajler...ved je to smiesne ako to beries...ide ti o zivot? asi ano...

2, k vete "potom ked znicim to co chcem, obratim sa proti tym,ktori mi doposial pomahali..."....kdesi to bolo pisane , tvojimi slovami tusim v kaviarni omicronu,ze ste do paktu sli s partickou len preto,ze sa poznate z Lambdy a vedel si,ze je to jedno z najsilnejsich spojok..no podotkol si,ze v zavere pred divmi sa vase cesty i tak rozidu...tym padom pojdes proti tym,co ti pomahali od zaciatku...takze mas ty co tu pisat o Rho...tlieskame ti...

Keďže niektorí chceli aby som sa k týmto tvojim názorom vyjadril, tak to urobím...
O dvojtvárnosti ktorú naposledy spomínaš mi máš ty čo najmenej hovoriť. Všetci ťa už v grepolise veľmi dobre poznajú hrali s tebou či proti tebe niekoľko svetov a každý vie čo si všade vyrábala a aký máš plný šatník kabátov :)
Čo sa o mne a RL povedať nedá a to vysvetlím v nasledovných bodoch ako vyvrátenie tvojich úsudkov:

1.Spaktoval som všetko na Omicrone?
-od začiatku sveta pakt s Partičkou a boj proti všetkým ostatným ally
-prednedávnom ste huckali každého proti nám, či to boli Slamáci tak aj ostatný. Slamáci vás avšak odmietli. Už tu bol impulz vášho združovania sveta proti nám, dokonca tvoje intrigy sa snažili zviesť aj Partičku z našej cesty, ale oni ťa avšak veľmi dobre poznajú a preto si im len na smiech.
-takže ste si povedali že to na nás skúsite cez AoW ktorý sa pred nami len bránili, ale s vašou podporou to na nás skúsia, pretože vy na nás dosah nemáte, teda minimálny, ale oni áno, a s vašou podporou by nám vedeli narobiť škody...
-prvý kto združoval ostatné ally proti nám a snažil sa paktovať všetkých ste boli vy, a to vie každý z omicronu potvrdiť
-následne po týchto udalostiach nás a Partičku kontaktovali Slamáci, ktorí ako mnohí vás nemôžu ani cítiť...vzhľadom na skutočnosti nám navrhli spoluprácu, pretože máme jednotných nepriateľov...Nevideli sme v tom problém, proti nim sme nebojovali,a ak si vieme v tejto súvislosti pomôcť, prečo nie.
Takže tebe žerie len to, že ti tvoja intrigánska politika stále nevychádza, a jediný kto sa dostal do úzkych ste vy. Preto toľko rečí a neustálych vymýšľačiek ako rozoštvať Partičku RL a teraz aj Slamákov proti sebe len aby sa attakeri zachránili, no ako?
Túto hru ti už nikto neverí bohužiaľ, od začiatku sveta sa snažíš robiť rozbroje medzi nami a Partičkou a akých chrobákov do hlavy si mi kedysi dávala ako nás Partička zradí akí sú to...Ale ja som ti nato neskočil...

2.Zobrali ste mi mesto. Ide mi o život?
Zobrali ste mi mesto len z jediného dôvodu. Pretože som ho nebránil.
Áno moja zlatá, je to tak...Ja žijem skutočným životom, rodinu a priateľov nedávam bokom pred grepolisom. Bol som s priateľkou na plese, keď vypukli večer na mňa útoky. Jediné čo bolo, že som napísal, ide na mňa 150 útokov. To bolo všetko. Žiadne iné info, žiadne aktívne bránenie, žiadne zlatkovanie, žiadne stavanie hradieb. Proste nič, prihlásil som sa o cca 15 hodín v sobotu na obed kedy mesto pred pár minútami padlo. A bolo mi to úplne jedno....Jedno bezvýznamné mesto, ktoré by som nezamenil za zážitky a pocity prežívané s priateľkou pri plese. Bohužiaľ niekto žije skutočným životom niekto iba týmto virtuálnym, ide aj cez mŕtvoly a vynáša súdy o druhých ako ty, pritom neviem vôbec ako sa veci majú...
Keby som tu bol a mesto bránil ešte teraz by som klikal víťazné procesie s úsmevom :)

3.Naše územie, územie Partičky.
Moja milá, ty si sleduj vlastné územie a do územia ostatných sa nepleť. Nie je to tvoja vec. My máme svoju vzájomnú dohodu a politiku ktorou si to riešime. Takže ty nemáš žiadne právo sa do toho čo pliesť...A mimochodom si aj tak na veľkom omyle ohľadne tohto, ale to som rád, nevedomosť ťa bude porážať :)

4.A k môjmu vyjadreniu "že potom sa obrátiť proti tomu, komu doposiaľ pomáhame"
Toto bolo ušité na Rho a presne na situácie ktoré sa tam stali, takže v Omicrone to celkom nepasuje, ale fajn, prispôsobila si to teraz partičke a tomu čo som asi pred polrokom napísal o čom každý z RL či partičky vie, čo je váš jediný záchytný bod ku ktorému sa neustále vraciate, čo už vysvetľované raz bolo, ale preto teba to spravím s radosťou ešte raz :)
Vieš, jedna je vec je hrať v pakte s nejakou ally zo spoločnými úmyslami a dlhodobo a zrazu jedného pekného rána obrátiť kabát, prejsť na stranu nepriateľa a proti vlastným začať bojovať a robiť zo seba hrdinov, to ty veľmi dobre poznáš :)
Situácia RL + Partička:
-áno je logické že na konci sveta keď sa budú stavať divy ich budeme stavať každý sám za seba
-grepolis bohužiaľ zatiaľ neumožňuje aby divy stavali 2 spojenectvá spoločne, musí každý sám za seba
-v ally môže byť len 50 členov, takže keby sme sa chceli na konci spojiť, nie je to reálne...ak by bolo nastavenie sveta na 100 členov, určite by sa tak stalo
-takže je logické že sa športovo popasujeme v rýchlosti posielania surovín, to je už dohodnuté veľmi dávno :)
-to avšak neznamená, že začneme po sebe pľuť cez svoje hranice morí a neskôr sa spolu o divy pobijeme a stanú sa z nás úhlavný nepriatelia
-niečo také by ste možno dokázali urobiť vy, preto si to myslíš aj o nás, no bohužiaľ my takí nie sme
*Čiže konečne už dúfam pochopíš a vyvedieš sa z omylu v ktorom žiješ...Jedno vyjadrenie si si ušila ako záplatu, no na zlé gate, farba tam nesedí a veľmi to bije do očí :)

Vyjadril som sa dúfam ku všetkým podstatným veciam.
Dúfam že už nebudem musieť drať svoju klávesnicu na podobné provokačné intrigánske nezmysli a konečne si môžem naďalej v pokoji klikať túto príjemnú hru ktorú sa stále niekto snaží prekaziť tým druhým...

Ďakujem za prečítanie, je to trošku obsiahle...Inak sa to nedalo.
S pozdravom Sajler, ...RUTHLESS LEGION...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak sa teda vyjadrim aj ja k danym temam.

1, pises, ze ma hraci poznaju z viacerych svetov...zrejme si ma s niekym asi mylis, kedze som ako jediny svet hrala Lambdu a na MU sa zdrzala cca 2 tyzdne, aj to som mesta len vystavala a nasledne odovzdala hracovi treskyryby, kedze sme sa tak dohodli. Preto netusim, o akych inych svetoch pises...
2, tvoja citacia: "-prednedávnom ste huckali každého proti nám, či to boli Slamáci tak aj ostatný. Slamáci vás avšak odmietli."
Od zaciatku tohto sveta sme proti slamakom bojovali, nikdy,podotykam NIKDY! sme im ziadnu ponuku na spolocny boj proti Vam nedali. Nasa ally by to okamzite zamietla, pretoze su to jednoducho nepriatelia č.1 a ziadne dohody, spoluprace, ani pakty s nimi nie su realne vzhladom na to,ake s nimi mame vztahy. Takze opat si na omyle, si zle informovany. Tu mi prinalezi pripomenut, ako si mi kedysi pisal,ze ked skoncite s AoW, radi by ste s nami spolupracovali prave na odstraneni aliancií Slamakov (3) z omicronu. No ty si s nimi nakoniec dal pakt, je to tvoje rozhodnutie, my to respektujeme a v ziadnom pripade nezavidime.

3, vyjadrim sa aj k aliancii AoW...oni prisli s ponukou na pakt, ale vzhladom na iste skutocnosti sa pakt ani spolupraca s nimi nekonala a ani konat nebudu, cize opat cele zle v tvojom podani...

4, opat tvoja citacia: "dokonca tvoje intrigy sa snažili zviesť aj Partičku z našej cesty"- nikdy som na tomto svete nekontaktovala nikoho z particky..ani nemienim, kedze od Lambdy mame negativne vztahy a ziadna spolupraca by s touto ally nebola realna. Ako sa vravi 2x do tej istej vody nevstupis...Takze netusim, o akych intrigach pises. Opat vymysel...nicim nepodlozeny. Ak particku niekto kontaktoval,tak je to jeho vec a ja s tym nic spolocne nemam. Kazdy hrac kona vo svojom mene, podla vlastneho uvazenia a nie v mene aliancie attackerov ,pripadne nie v mene Latte.

5, Pises, ze Vas chceme rozostvat, co nie je pravda. Od zaciatku Omicronu sme tam sli hrat zo zabavy, o nic nam neslo, nemali sme ziaden ciel, len zabit nudu. A tymto sa riadime doteraz.

6, Nieco k tomu uzemiu ohladne particky...ty sam si sa mi vyplakaval do ss, ako ti particka lezie na nervy, ako mas s nimi neustale problem, ze sa ti stahuju na "TVOJE" uzemie a ze ti beru hracov z uzemia, ktore si "riesis" na divy...preto som podotkla uz parkrat, ze je zbabele, aku politiku vedies...ze particka ti nemoze ani len vkrocit na tvoje uzemie, lebo su hned hromy-blesky...no ty mas na kazdom ich ostrove "nasadenych" vlastnych hracov, co mi pride velmi podlé...no je to tvoja osobna vec, akym stylom to hras.

Takze tolko k tomu , sajler..

EDIT:A pardon, na margo toho "nebráneného mesta" som sa nevyjadrila ...bolo tam vyse 18 000 pozemky a cca 3,5tis. birem. A samozrejme, mal si zapnutu domobranu...Ak uz toto je nebranene mesto....hmm

A na zaver podotknem len jednu vec. Do politiky aliancie sa nepletiem(tak ako nikto z vedenia ally)... tá je jedine v kompetencii Romana. Zalezitosti ohladne spoluprace, paktov, donov a pripadnych dohôd alebo konfliktov, rieši on. Ja som zodpovedna za organizaciu utokov a konkretne ciele aliancie. Takze akekolvek tvoje slova ohladom intrig a vnasania nenavisti medzi Vas a particku,pripadne inych Vašich spolupracujucich aliancii, su neadekvatne. Este raz pisem, nekontaktujem nikoho mimo nasej ally a ally Praetorians...pretoze hram tuto hru za attackerov a akekolvek ine spoluprace a ine aliancie su mi s prepacenim ukradnute. Sme tu preto,aby sme hrali hru a zabavali sa.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Skuste tuto hadku trocha okresat, lebo mne sa naozaj nechce v kaviarni sveta Rho citat, co ste porobili na omikrone.
 

DeletedUser2496

Hosť
latte už ozaj nečítam to čo si napísala, prepáč...
Ja som sa vyjadril k tomu, čím si ty chcela spraviť rozbroje medzi našimi ally a tak nás rozoštvať lebo sama vieš že nemáte proti nám šancu, tak to skúšaš cez kadečo iné...

Máte v ally kopec skvelých hráčov, ktorých si vážim a nielen ako hráčov, ale aj ľudí. Kedysi si k nim patrila aj ty, ale bohužiaľ za dlhší čas si sa ukázala v pravom svetle. Nechcel som nikdy veriť rečiam iných, pretože mám vlastnú hlavu a obraz si viem urobiť aj sám, no časom som pochopil, že sa treba pozrieť aj za obraz, ktorý si o sebe vytváraš, a tam bola veľká deravá stena plná pretvárok a klamstiev...
Všetko má svoje medze, či klamstvá, či podrazy, cez všetko sa dá preniesť, keď je to v medziach. No ty si ich už dávno prekročila...

Preto, tieto moje slová, už boli naozaj posledné, ktoré som mrhal k tvojej osobe.

Za pochopenie ďakujem, aj za podporu či nenávisť voči mojej osobe :)
S pozdravom váš vždy úprimný Sajler :)
 

DeletedUser

Hosť
Sajler, rozbroje som robit nechcela, len som dala najavo svoj nazor ohladne toho,co si pisal..na jednej strane nieco haníš a na strane druhej to praktizujes na inom svete. A uz ked tu pises o falosi a pretvarke,pripadne o podrazoch,ktore prekrocili medze, vedel by si uviest konkretny priklad? strasne by ma to zaujimalo. Dakujem za skoru odpoved.

Hrame si s attackermi svoju hru, podrazy na rozdiel od teba nerobime..ty sam vies, aku podlú hru na omicrone hras, vid. Hugh Laurie posledny pripad...nebudem to tu rozvádzat, sam vies o com pisem...

To ste sa naozaj nemohli baviť cez správy?

nie,pretoze ho mam blokovaneho uz poriadne dlho...od doby, ked sa mi vyplakaval v spravach, ze som vzala mesto od nasho hraca na JEHO!!!! uzemi..ako som si to vobec dovolila...osocoval ma...pritom, je to kazdeho osobna vec, kde mesto vezme..ci azda Sajler ma privilegia na vlastne uzemie? pripadne ma pravo diktovat nam ,kde mesto mozme a nemozme prebrat? nepisem to ako urazku..len ako realitu....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
pane Bože...hotový román..... tak si ho odblokuj a diskutujte :) a máš DP :)
 
Hore