Kavárna světa Rhó

DeletedUser

Hosť
Posledny rozruch bol ked si hrac od imortals zalozil mesta na nasich ostrovoch a zapol dovolenku. No a potom ho vykopli:-D
tak sa resetol :-D
 

DeletedUser

Hosť
Vieš čo je to keď sa v kľudnej zóne objavia 4 nepriateľské mestá a nemôžeš ich dobyť lebo "hráč je na dovolenke"
Ešte že to chlapec nedomyslel a vykopli ho :-D
 

DeletedUser2496

Hosť
Niekto tu spomínal že toto je svet plný zbabelcov, samozrejme mal pravdu.
Vedel by som ich počítať na kvantá.
Nikto tu nemá hrdosť, či bojovnú odvahu.
Politika mnohých ally je: infiltrovať sa a zničiť ally zvnútra
V poslednej fáze z rozpadnutej ally zobrať elitu hráčov k sebe a ísť si ďalej za svojim :)
A popritom všetkom spaktovať koho len najviac viem, proti niekomu kto sa mi nepáči, alebo mi robí veľké problémy.
Potom keď zničím to čo chcem, obrátim sa proti tým, ktorí mi doposiaľ pomáhali...

Logika a politika niektorých na tomto svete, ktorí si búšia po hrudi aký sú bojovníci a diplomati :)
S pozdravom Sajler, ...RUTHLESS LEGION... :cool:
 

DeletedUser

Hosť
sajler pravda dobre si napísal..neviem kto to písal ale ja som to iba potvrdil..a som rád že to ďalší hráč potvrdil..:D
 

DeletedUser5306

Hosť
Názov čoskoro to sú NO STRESS akurát si vytvorili nové spojenectvo a pomalý tam všetci prešli,tak to vypadá keď to vedú detí,Chaos už sa rozpadol to už znova tam sa vrátili hráči,kedluben tiež není nič extra flakareň je od nich o triedu lepšia a navyše od kedlubenu tiež nejako prestupujú hráči tak že tento svet je celý nejaký zbabelý keď každý stále prebehujú po pár útokov k súperovi.

máš troška pravdu sám som dosť poprestupoval ale má to cenu ? Niekto prišiel k Bull Dogs a vyvolal vzburu náhodou vo vzbure bol King Of Slovakia s kým som sa skamarádil na začiatku tak som išiel s ním k Povstalcom kde vyvolal dalšiu vzburu vtedy som sa rozhodol že s ním to nemá cenu a spoznal som aký je (týmto ho pozdravujem :D) tak som zostal u Povstalcoch ale oni sa rozpadli. Mali sme pakt s Immortalmi a Una Anima (Chaos) ale oddelili sa polovica priatelov šla k Une anime a dalšia polovica k Immortalom medzi ktorými som bol aj ja. Una Anima vytvorila akadémiu odkial polovica Immortalov prestúpila k nim (nebol som špeh sám sandokan požiadal aby polovica odišla sandokan - zakladatel Immortalov) Una Anima sa rozpadal kvôli vzbure ktorú už si ani nepamäťám kto vyvolal. Odtial som pred dvoma mesiacmi prestúpil k Tlupe (akadémia Rotujúci Kedluben) kde som do teraz a nemiením prestúpiť pokým sa nerozpadnú potom nemám už iné čo robiť buď zostanem sám alebo padnem :)
 

DeletedUser

Hosť
Niekto tu spomínal že toto je svet plný zbabelcov, samozrejme mal pravdu.
Vedel by som ich počítať na kvantá.
Nikto tu nemá hrdosť, či bojovnú odvahu.
Politika mnohých ally je: infiltrovať sa a zničiť ally zvnútra
V poslednej fáze z rozpadnutej ally zobrať elitu hráčov k sebe a ísť si ďalej za svojim :)
A popritom všetkom spaktovať koho len najviac viem, proti niekomu kto sa mi nepáči, alebo mi robí veľké problémy.
Potom keď zničím to čo chcem, obrátim sa proti tým, ktorí mi doposiaľ pomáhali...

Logika a politika niektorých na tomto svete, ktorí si búšia po hrudi aký sú bojovníci a diplomati :)
S pozdravom Sajler, ...RUTHLESS LEGION... :cool:

Ze vobec nieco taketo dokazes napisat...tak tymto prispevkom si na smiech celemu omicronu..Nasi to zhodnotili,ze pises z praxe..tvoju vlastnu politiku z omicronu. :) 1, rovnako si sa spaktoval s co najviac spojkami, pretoze ste asi prestali zvladat situaciu,vsak? 6 aliancii proti Attackerom...a napriek tomu,ze ta zapodporovali vsetky ally, vzali sme ti mesto :D rovnako by dopadol Pax, keby v priebehu par minut nenazlatkoval hradby z 11 na 25..frajer, kupil si mestecko. Slamakov si drzis ako obranarov, pretoze v utoku su slabi ako pigi caj..Particku len zneuzivas pre vlastne zaujmy..ale myslim,ze oni na to pridu. Ich hraci na tvoje uzemie nesmu,ale ty si im veselo na 55ku nasackoval po 2 hracov na ich ostrovy. Trosku sa nad svojou hrou zamysli, sajler...ved je to smiesne ako to beries...ide ti o zivot? asi ano...

2, k vete "potom ked znicim to co chcem, obratim sa proti tym,ktori mi doposial pomahali..."....kdesi to bolo pisane , tvojimi slovami tusim v kaviarni omicronu,ze ste do paktu sli s partickou len preto,ze sa poznate z Lambdy a vedel si,ze je to jedno z najsilnejsich spojok..no podotkol si,ze v zavere pred divmi sa vase cesty i tak rozidu...tym padom pojdes proti tym,co ti pomahali od zaciatku...takze mas ty co tu pisat o Rho...tlieskame ti...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
urážky a reakce na ně smazány.. děkuji těm co se drží slušnosti:)
 

DeletedUser3685

Hosť
Latte zas spomínaš zlatkovanie Paxa ? mne si písala hradby zo 17 na 25 tu už z 11 na 25 už nepleť neviete prehrýzť že ste neprebrali mesto.. no a čo niekedy všetko nevída

RL na ormicone a čo keď má toľko paktov atď ako si každý zariadi tak má tak nezáviď... radšej hrajte a neohovárajte ako deti.

a nemiešaj ormicon s RHO
 

DeletedUser

Hosť
Ano, pisala som ti to...ale nasledne ma na to upozornili,aby som si to pozrela na fore..takze 11 na 25 je spravne. A my vam zavidime pakty? :D :D :D vtipne..radsej mat 1 poriadny pakt,nez 5 nezmyselnych...A reagovala som na sajlera, neviem preco sa do toho pleties...
 

DeletedUser

Hosť
Myslim,ze mam pravo na vyjadrenie nazoru a ver, ze s mojim nazorom su stotozneni v 80% hraci z omicronu...nielen z attackerov...zo vsetkych spojenectiev..
 

DeletedUser4919

Hosť
Nechápem prečo take veci rešite..:) NEch maju milion paktov:) ok ale vzajomne osočovanie .. a ine :) no Napr. Pax ano ked má money aby zlatkoval jeho vec.. jeho money.. a ano Achilles štve nás že sme neprebrali mesto vďaka real peniazom.. ale život aj grep ide dalej.. a vyhlásenia na grep. forko a hs .. na danom svete? Načo to je dobre .. ? Hrajme si dalej svoju hru a neriešme iných ale sami seba ?
:D:D:D



P:S . neobhajujem ani jednu stranu sice hram za attackerov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
také isté právo má aj Achiles355.A bol by som zvedavý že či 80% :)
 

DeletedUser3947

Hosť
Niekto tu spomínal že toto je svet plný zbabelcov, samozrejme mal pravdu.
Vedel by som ich počítať na kvantá.
Nikto tu nemá hrdosť, či bojovnú odvahu.
Politika mnohých ally je: infiltrovať sa a zničiť ally zvnútra
V poslednej fáze z rozpadnutej ally zobrať elitu hráčov k sebe a ísť si ďalej za svojim :)
A popritom všetkom spaktovať koho len najviac viem, proti niekomu kto sa mi nepáči, alebo mi robí veľké problémy.
Potom keď zničím to čo chcem, obrátim sa proti tým, ktorí mi doposiaľ pomáhali...

Logika a politika niektorých na tomto svete, ktorí si búšia po hrudi aký sú bojovníci a diplomati :)
S pozdravom Sajler, ...RUTHLESS LEGION... :cool:

Hovoris o inych a sam robis presne to iste. Ked nie uplne to iste, tak ine spinavosti ako spehovia v inych spojenectvach, dohody poza chrbat atď. A keď niekto nejde podľa tvojich plánov plačeš ako malý chlapec.
 

DeletedUser

Hosť
Nitro, teba to trapi,ze sme to neprebrali? Mna osobne vobec...je to len hra...ak nemame mesto, mame bojove body, o tom to je...a to mesto je v podstate vyzvou. Konecne mam dovod na ten grep chodit, ved uz tam bola nuda na 65ke..
 

DeletedUser4919

Hosť
:) bola :) sme sa mohli tlačit na 55 a teraz trčíme dalej na 65:DD kde su dieri:)
 
Hore