Kavárna světa Rhó

DeletedUser4786

Hosť
Aj sa niekto na Rho chystáte ??

budu tam všetky doplnky ako sú aj na svete Achilles a sami zdá teda že aj mesta sa budu dať vystavať až na 17 000 bodov aj nejaké drobné.....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3690

Hosť
mno...blbé je že sa to začalo na začiatku školského roka... takže napr. ja som prvý rok na gymnáziu tak neviem ako to budem zvládať....
 

DeletedUser4452

Hosť
Tak to si na tom rovnako ako ja..:) a aj tak by som tam nešiel, jeden svet už mám rozohratý, a navyše, na rhó bude vzbura..:)
 

DeletedUser

Hosť
Uvažovali jsme i o pomalém, ale na SK je pravidelně velká poptávka po rychlých a kupříkladu pomalý svět Mu je poněkud mrtvý.. osobně mám raději pomalé světy, ale rozhodli jsme se vyjít vstříc požadavkům hráčů na rychlost...
 

DeletedUser4786

Hosť
Akurát keď som to išiel pozrieť tak to naskočilo,mohol som byť prví na tom svete :)
 

DeletedUser

Hosť
škoda že se za to nedávají medaile:) ale zas být uprostřed je docela zábava:)
 

DeletedUser

Hosť
Konečne sa mi začalo dariť :)
prvé miesto zatiaľ

/http://imagelink.cz/images/1miesto.jpg
 

DeletedUser4452

Hosť
Gratulka..:) Ale pamätaj, to je ešte len začiatok..:)
 

DeletedUser

Hosť
viem... už niesom ani v top 10. ja sa tam hore dlho neudržím, kým je mier ešte budem klesať, až ked sa začnú mestá obsdzovať to pôjde hore :)
 

DeletedUser4786

Hosť
Ako to tu vypadá ?? aj tu hrajú nejaké známe spojenectva a hráči nejaký známy ??
 

DeletedUser1824

Hosť
Ako sa Vám darí? :) Ja klesám a klesám ale aspoň lomy idú a idú :D :3
 

DeletedUser3139

Hosť
lebo si lama preto staváš lomy a klesáš : D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Jediná lama si tu ty keď staviaš senát a také stavbárske,bodovo veľké budovy :) Tvoja produkcia bude taká veľká ako.... nechcem dostať ban :) :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5147

Hosť
Ani ja nesúhlasím nech si stavia čo chce je to len na ňom...
 
Hore