Kavárna světa Rhó

DeletedUser5147

Hosť
Ale je tam toho dosť, mohli by ste troška znížiť vojsko NO
 

DeletedUser5208

Hosť
Aj ja sa chcem spýtať. Podmienky, resp. obrana v meste je na každom svete iná alebo je to všade rovnaké? Pretože ak je to rovnaké tak nieje šanca dobiť čo i len jediné mesto kým skončí táto akcia, pretože svet je ešte iba v rozbehu.
 

DuckySK

Member
Aj ja sa chcem spýtať. Podmienky, resp. obrana v meste je na každom svete iná alebo je to všade rovnaké? Pretože ak je to rovnaké tak nieje šanca dobiť čo i len jediné mesto kým skončí táto akcia, pretože svet je ešte iba v rozbehu.

Áno na každom svete je to ináč,zdá sa mi že podľa toho koľko je ten svet/Ako veľa majú hráči dokopy bodov..
 

DeletedUser

Hosť
zdravím.. :)
sorry za neskoršie reakcie..ale nedávno som sa regol tu na forum a všetko sa snažím prečítať(teda to dôležité a čo ma zaujíma..) :)
niekto tu písal tuším younger niečo že je(bol) u immortals a ako to tam je..zažil som to hral som na tom svete....... za IMM som nehral ale viem ako to tam je s aktivitou(alebo bolo) Syntex všade vychvaľoval svoje spojko ale vo vnútri spojka nebolo všetko v poriadku ..dúfam že to spojko už nieje....
ja som hral za SPARTAN BROTHERS iba k tomu premenovaniu vtedy sme sa premenovali na Spartan Arms lebo sme sa spojili so SKY ARMS alebo niečo také..už neviem presne..:)
žiaľ naše spojko nakoniec skončilo aj ked sme to mali dobre rozbehnuté..skončilo kvôli tomu alebo kvôli hráčom zradcom a zbabelcom....veľa hráčov proste keď začali útoky na spoko tak sa radšej pridali ku nepriateľovi aby neprišli o mestá než aby sa zomkli pre spojko...preto som ja tam skončil (znechutili mi celú hru) a nakoniec aj spojko ale veľa tých zbabelcov nevie o čom je hra táto.... myslia si že je o jednotlivcoch ale sú na omyle a dokiaľ neprídu na to že je o spojenectvách tak dopadnú špatne...
Smozrejme boli aj v SPARTAN BROTHERS výnimky hráčov ktorí boli verní až do konca spojka za ot im dkaujem velmi a odkazujem že som s nimi rád spolupracoval .. :)
P.S. hráčka canopus = najväčšia aku som stretol na grepe...to terza nehovorí preto lebo ma nejako naštvala ale trpí schizofréniou a mala by sa liečiť..raz mi píslala tak raz tak má dvojitú osobnosť určite...+ multiúčet aj viackrát hlásení žial nič sa s tým nerobilo..:)

inak pls..ako to tam teraz vyzerá na rho?? poradie top 5 spojok a IMM ešte existuje..a tak nejaké hlavné info prosím dakujem..:)
(grepstat je niekedy dosť pozadu tak neviem či sa na to môžem spoľahnúť na tie info čo je tam)..:)
NAVŽDY SPARTAN BROTHERS
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4786

Hosť
Tu máš momentálny rebríček prvých 14 spojenectiev.

gltPX1a.png
 

DeletedUser

Hosť
Trenčán vďaka.. :)
Názov čoskoro čo to je zač?? nejaký zburenci od iného spojka alebo spojko z iného sveta??
CHAOS akosi padá aj IMM...:D Rotujíci idú od začiatku jak páni....Flákareň pekne pekne...:)
 

DeletedUser4786

Hosť
Názov čoskoro to sú NO STRESS akurát si vytvorili nové spojenectvo a pomalý tam všetci prešli,tak to vypadá keď to vedú detí,Chaos už sa rozpadol to už znova tam sa vrátili hráči,kedluben tiež není nič extra flakareň je od nich o triedu lepšia a navyše od kedlubenu tiež nejako prestupujú hráči tak že tento svet je celý nejaký zbabelý keď každý stále prebehujú po pár útokov k súperovi.
 

DeletedUser

Hosť
aha ok vdaka za vyjasnenie.:)
no mne s tiež zdal divný ten svet aj ked som tam hral chvílu..:)
 

DeletedUser

Hosť
je hezké že přispíváte na forum, ale pokud budete přispívat vulgárně tak vám to budu mazat
 

DeletedUser2768

Hosť
Chcel by som vediet, ci na svete Rho nebude tento rok mier, doposial vzdy mi prislo oznamenie a tento rok akosi vobec nic. :/
 

DeletedUser1720

Hosť
je hezké že přispíváte na forum, ale pokud budete přispívat vulgárně tak vám to budu mazat
po rokoch sa nic nezmenilo :D

inak oplati sa tu este prihlasit alebo si mam pockat na novy svet? lebo legenda pozera vyhliadky na velky navrat :D
 

DeletedUser3947

Hosť
Názov čoskoro to sú NO STRESS akurát si vytvorili nové spojenectvo a pomalý tam všetci prešli,tak to vypadá keď to vedú detí,Chaos už sa rozpadol to už znova tam sa vrátili hráči,kedluben tiež není nič extra flakareň je od nich o triedu lepšia a navyše od kedlubenu tiež nejako prestupujú hráči tak že tento svet je celý nejaký zbabelý keď každý stále prebehujú po pár útokov k súperovi.

ale no tak, zato, že vzniklo nové spojenectvo, sme deti? :D :)
 

DeletedUser5277

Hosť
Nikto neprebehuje,tento svet mal sprosty "štart" .
Nikto na začiatku sa nevedel vymanit kto je s kym,teraz je to už viac ako jasne.
Nikto by sa nemal nikomu posmievat(v mojom pripade to je presny opak :D)
Ano flakaren je aj o dve triedy lepšia ako my,ale to stale nič neznamena.(jedine čo maju dobre,je ich rozloha na M45)
tymto nechcem nikoho od "flakarne" urazit,ste kvalitny hrači,samozrejme,ale budem uprimny.
svet sa bude hrat ešte velmi velmi dlho a karty sa vždy možu kedy kolvek obratit.
zatial prajem všetkym,vela štastia v dalšich bojoch :)
Peace...
 

DeletedUser3947

Hosť
plne súhlasím, žiadne spojenectvo netreba podceniť ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore