Kavárna světa Rhó

DeletedUser5306

Hosť
Zišla by sa fakt nejaká téma nejako ticho tu je. :D No čo už. :D Hádky skončili a nemá sa o čom rozprávať.
 

DeletedUser1525

Hosť
Caute grepolisaci !

Len tak z nudy som sa sem pozrel - nehram to uz asi aj rok a pol - naposledy na ceskom Pi. Vidim, ze je tu dost byvalych gamakov - aeris, burton, lienka, mapa, noro - uz si nepamatam nick z gammy a z Mu, kolega rastouk, andy, nenasiel som treskyho ... ozivko diskusii peto852 tu nie je ?
Vidim, ze je uz aj novy svet sigma ... co nove vylepsili alebo zhorsili v hre neviem posudit ... ale vidim z diskusie ze taktika a strategia to bezi stale rovnako ...
Majte sa krasne ... matcho alebo aj Old Matcho.
 

DeletedUser5306

Hosť
Matcho tresky hrá na Sigme. :) Tam je so mnou v ally a to je iné monštrum. :D Ešte tam tuším hrá majot.
 

DeletedUser2768

Hosť
Caute grepolisaci !

Len tak z nudy som sa sem pozrel - nehram to uz asi aj rok a pol - naposledy na ceskom Pi. Vidim, ze je tu dost byvalych gamakov - aeris, burton, lienka, mapa, noro - uz si nepamatam nick z gammy a z Mu, kolega rastouk, andy, nenasiel som treskyho ... ozivko diskusii peto852 tu nie je ?
Vidim, ze je uz aj novy svet sigma ... co nove vylepsili alebo zhorsili v hre neviem posudit ... ale vidim z diskusie ze taktika a strategia to bezi stale rovnako ...
Majte sa krasne ... matcho alebo aj Old Matcho.

:D
Nora si nepametas? Console :))) To sa neda zabudnut. Som rad ze treskacik vynechal tento svet :-D
 

DeletedUser1525

Hosť
Uz ano - console, ale cas uteka a tolko vela nickov , na gamme sme neboli skoro vobec v kontakte bol na inom konci svete, az na MU - ale tam bol pod inymi nickmi ... na ceskom PI som to uz uplne skoncil s hrou - lebo casovo sa to nedalo, ale aj vsetkeho vela skodi, ale videl som grep stats ze cez mamon po vitastve tam bol uz na koci v aly misung ...
 

DeletedUser1801

Hosť
:D
Nora si nepametas? Console :))) To sa neda zabudnut. Som rad ze treskacik vynechal tento svet :-D

Preco? Mne pripada tresky fajn ...

Caute grepolisaci !

Len tak z nudy som sa sem pozrel - nehram to uz asi aj rok a pol - naposledy na ceskom Pi. Vidim, ze je tu dost byvalych gamakov - aeris, burton, lienka, mapa, noro - uz si nepamatam nick z gammy a z Mu, kolega rastouk, andy, nenasiel som treskyho ... ozivko diskusii peto852 tu nie je ?
Vidim, ze je uz aj novy svet sigma ... co nove vylepsili alebo zhorsili v hre neviem posudit ... ale vidim z diskusie ze taktika a strategia to bezi stale rovnako ...
Majte sa krasne ... matcho alebo aj Old Matcho.

Nazdarek, to uz ubehol rok a pol?
 

DeletedUser1525

Hosť
pre andymon = preco rok a pol ? Cau, uz neviem kedy som skoncil na ceskom Pi - asi v decembri 2013 alebo skor ... teraz som druhy den na Rho na skusku ...
 

DeletedUser5239

Hosť
lienočka nenavažaj sa tu do Nora prosím ťa .. A inak pozdravuje ta Bastet :D
 

DeletedUser

Hosť
Reagujem na niektoré príspevky ohľadom Immo a osoby Leoklydosa (Lea).... Som to ja...

Ďakujem za názor že Immo vtedy prežili vďaka mne ale nemyslím si že je to pravda. Ak by nám všetkým Sandokan nezakázal ako sa hrá češte a spravodlivo nikto by tam nemakal. Takže môj názor je že je to hlavne jeho zásluha. Vytvorila sa tam na tú dobu celkom fajn partia a užili sme si kopu srandy kým som nemusel skončiť....
Ku Sh0ckwawe tak poviem to čo najjemnejšie: v správach si mi napísal vyhrážky a začal si vojnu medzi nami... Išlo vtedy o to že Osmion napadol Marka a ty si to chcel riešiť (mal si niekoľko násobne viac bodov ako Osmion) a napísal si mi aby som to ignoroval a dištancoval sa od vášho sporu. Bol som vodca a ako správny vodca som sa postavil za svojho hráča.. Napísal si nám že máme smolu a zničíte nás, oháňal i sa menami z top 30 a v tej dobe malo vaše spojenectvo asi 15krát viac bodov ako to moje. My sme boli bez paktu len s DON s Flákarňou( za čo sme vďačný, že ku nám prejavili milosrdenstvo). Celý spor skončil tak že ti ostalo pár založených miest a mi sme ti dali pokoj...Stále si pamätám ako si nás prosil aby sme ti nechali mestá a že čo všetko spravíš a potom si sa rozhodol že končíš a aj tak si neskočil a mnoho krát si klamal.. Takže k tebe len toľko...

K tým Povstalcom ktorý skončili vo Flákarňi: ak išlo o Oriona a Companyho (resp. teraz už aj tomasgjaka) tak prvý dvaja menovaný nemali s pôvodnými povstalcami nič spoločné.. Povstalcov som vtedy prevzal ako akadémiu pre Immo a na odskúšanie hráčov... Po tomto období som sa až stal vodcom Immo pred ním som bol iba radový hráč.

Vítaztvo si zaslúžia Flákači za to čo počas celej hry predvádzali... Hlavne si ho zaslúží tých 25 ľudí ktorý sa zomkli a vydržali...
 
Hore