Kavárna světa Rhó

DeletedUser4452

Hosť
v pohode....:) Naozaj nesúhlasím s tým, že iba lamy na začiatku stavajú lomy..:))
 

DeletedUser1824

Hosť
Cez 20 litrov suriek každý deň + kúpený administrátor :/ Nemyslím si že lomy sú zlé :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Aké more ? :) Ak si blízko chcem byť s tebou :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5147

Hosť
Už mi mesto dobyť stihli ale teraz to mám lepšie, mám na ostrove samé farmy a pár spojencov, no škoda že ma dobyl spojenec no čo už život ide dalej je to len hra
 

DeletedUser

Hosť
Teda tady je to mrtvý. Nedalo mi to a řekl jsem si, že sem musím něco napsat. Předem chci říci, že mám určité zkušenosti z českých a anglických servrů a tohle je můj první slovenský. A můj dojem je, že tento svět je nemocný. Nikdy nikde jsem neviděl tolik změn aliancí, rušení smluv, přeběhlíků a zároveň schovávačů. Přijde mi, že tu všichni jen řeší proti komu budou hrát a ne proč a případně s kým budou hrát. Největší problém je ve slabém vedení jednotlivých aliancí(netvrdím že všech), které nemá dostatek cílevědomosti a zároveň hrdosti a zdravého rozumu. Je pro mne třeba naprosto nepochopitelné jak tu může hrát třeba hráčka canopus. Ta už vystřídala snad všechny aliance včetně přechodů do nepřátelských táborů. A zase ji znovu a znovu vítají jinde. V jakémkoliv funkčním a zdravém světě a v jakékoliv funkční a zdravé alianci nemůže mít takový hráč šanci. Musí být okamžitě rozebrán a to klidně i po dohodě nepřátelských aliancí. Pokud tedy má jejich vedení alespoň nějakou úroveň. O tom přece tato hra je. A takových hráčů tu je víc
 

DeletedUser

Hosť
na jednu stranu říkáš cituji všichni jen řeší proti komu budou hrát a ne proč a případně s kým budou hrát. a sám řešíš kdo a proč by měl být zničen:) jinými slovy, to co kritizuješ, sám provozuješ:) pokud tomu dobře rozumím:) svět není nemocný, naopak, je živý, pokud se tam děje to co popisuješ... není nic horšího než svět kde se po pár měsících utříbí dvě tři mocné frakce, které si rozdělí území a pak to hnije.. do podobného stavu by svět měl dospět po delší době.. dokud se to bije páté přes deváté, tak je aspoň pořádný boj..
máš-li hromadu zkušeností, tak dej posutpně dohromady malé akční spojenectví a užívej si boje:) nikdo tě nedostane, protože na to nikdo nebude mít sílu:)
 

DeletedUser

Hosť
Sultane tohle je profesionální deformace jak se patří. Do všeho kecat a poučovat aniž by Tě o to někdo žádal.
Tak tedy ještě jenou pro tebe. Glosoval jsem tento svět. Tedy spíše můj pohled na něj. K ničemu jsem nenabádal a rozhodně nijak nevyjadřoval to, proti komu chci hrát. Jistě jsi schopen si zjistit, že hraji proti všem a s nikým. Tudíž si myslím, že jsem schopen o relativně objektivní hodnocení tohoto světa. A tento fakt(že hraji proti všem) Ti zároveň odpovídá na Tvoje hodnocení mého příspěvku a potvrzuje, že tomu tedy dobře nerozumíš.
A na závěr snad jen to, že pokud ti přijde porušování dohod jako ukázka živého zdravého světa, tak to potom mnohé vysvětluje a činí další debatu bezpředmětnou
 

DeletedUser

Hosť
V jakémkoliv funkčním a zdravém světě a v jakékoliv funkční a zdravé alianci nemůže mít takový hráč šanci. Musí být okamžitě rozebrán a to klidně i po dohodě nepřátelských aliancí.

checht jestli toto není nabádání tak nevím co to je:)

glosuji tvůj příspěvek, tak jako glosuješ Ty dění na světě:) o tom je diskuze, o tom je kavárna:)
 

DeletedUser

Hosť
Já jsem ale přesvědčen, že Ty tu nejsi od toho, aby si něco glosoval. Jsi tu od toho, aby si dohlížel na dodržování pravidel hry, na dodržování zásad slušného chování na foru a zodpovídání otázek hráčů. Toto je forum pro hráče a ne pro Tvoje glosování. Dle mého spíše poučování.

Přes 10 dnů tu nebyl žádný příspěvek. Kavárna v podstatě mrtvá(zdaleka nejen na tomto světě. Proč asi?). V takovýchto případek cítím nutkání píchnout do mraveniště a dát na plac téma k znovuobnovení debaty. Nejlépe mírně kontroverzní. A jako člen dění a zároveň nečlen žádné aliance k tomu mám dle mého názoru právo. A čeho se dočkám? Poučování od moderátora. Děkuji Ti . To je přesně to, co jsem potřeboval. Nutkání příště odolám. A Ty nebudeš muset řešit kavárnu. Všeobecná spokojenost.

Konec
 

DeletedUser

Hosť
no, tvé přesvědčení je mylné:) ale to mě nepřekvapuje:) členové týmu se mohou vyjadřovat k čemukoliv stejně jako běžní uživatelé fora:)
nikdo nikoho nepoučuje:) pouze reaguji na tvé píchnutí jako každý jiný mravenec:)
 

DeletedUser5147

Hosť
Dianie Sveta Rhó

Ale je to k zaplakaniu že slovenskú kaviarnu musia oživovať 2vaja čechovia (neberte to osobne chlapci)... nemožem odolať nutkaniu tak aj ja napíšem niečo... na jednej strane súhlasim zo Sultánom, práve preto že hráči menia spojka a potom sa zrazu rozpadnú a klesajú je príležitosť pre iné spojenectvá, (napr. Rotujíci Kedluben to urobilo zo spojkom Vlci) takže vám tu napíšem pekný príbeh o ich rozpade:
Svet sa začal 4.9 a ja som sa prihlásil... cez noc (presne o 00:30) sa zroilo spojenectvo VLCI a postupne ovládlo moj ostrov, a tak mi zakladateľ napísal nech sa pridám tak som sa pridal, zistil som že je to spojenectvo z omicronu a prešli na tento svet, troška sme spolupracovali až do súdneho dňa kedy sa naši zakladatelia rozhodli že sa priajú k nepriateľom kvoli tomu že nebudú mať čas spravovať ally, a samozrejme zo sebou zobrali všetkých aktívnych hráčov (vtedy 2000 bodový hráči teraz majú po 30.000 bodov a Kedlubeni (alias Kalerábi) vdaka tomu teraz oslavujú 1 miesto...
Ďalší prípad je spojko Rebels a ich akadémia z 1. miesta sa teraz držia niekde v TOP 30, a veľa iných spojok... a vdaka tomu sa veľa spojenectiev zaslúžilo o aktívnych hráčov a teraz sú vo vedení...

No na druhej strane súhlasím aj z protistranou: Teraz som v spojenectve Immortals ako poniektorí viete sme na 2. mieste a tlačíme na Kalerábov, ale ke by ste sa pripojili tak zistíte že je to na **** spojko (česť výnimkám) sú tam aj dobrí hráči a jedne z naj hráčov akých som v hre poznal (sandokan555), takže k veci: napísal som spojencom okolo mna aby mi pomohli vyčistiť mesto (asi 14 alebo 15tim hráčov a z tých 15 hráčov mi odpísal 1 jediný hráč (sandokan555)... Je to podľa mňa na zahanbenie (títo hráči hrajú za seba a nie za spojenectvo... a ked to pojde dalej takto tak ich postihne rovnaký osu ako Rebels a iné spojká...

Na veľkom vzraste sú teraz spojká: Rotujíci Kedluben, Immortals, True Preators potom sú tam také spojenectvá ktoré si nikto nevšíma lebo sa nikomu nepletú do cesty ale napredujú: Flákareň,

vačšina spojenectiev si v nedalekej dobre zmenili mená: True Religion - True predators (rovnako aj obe akadémie), Myrmydons (niečo) - CHA0S, Spartan Brothers - Spartan Arms...

Hmm.. no chcel som porozprávať príbeh a zmenilo sa to na dianie vo Sve Rhó tak to tak aj nazvem... s tohto celého proste usudzujem že je to veľmi zaujímavý svet plný zvratov a nečakaných ualostí, takže dúfam že tu trošku pozvihneme aktovitu

LOVU ZDAR
 

DeletedUser5181

Hosť
TRUE RELIGION si nezmenilo meno ale spojili sa s bývalými REBELS (Predators) a z toho vzniklo = TRUE PREDATORS
 

DeletedUser5147

Hosť
tým paom sa zmenilo meno, aj ke som tu písal dianie može sa stať že niektoré informácie sú mílne, a nevie niekto z ktorých spojok vznikli Povstalci ???
 

DeletedUser1824

Hosť
Ak sa nemýlim tak to boli buldogy :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5147

Hosť
Aha presne, vedel som že sa nejak podobne volali ale zabudol som na meno a sú tam aj z Pitbulov? (bývalej akadémie?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Asi hej :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5147

Hosť
Chlapci tak ako vám to ide, chystá sa niekto útočiť na Artemísiu I. z Kárie? Ale troška ste to prehnali s tými jednotkami i ked odmeny sú SUPER...

A chcem sa opýtať každé mesto má rovnaké vojsko?
 
Hore