Kavárna světa Rhó

DeletedUser4148

Hosť
Niektoré komentáre je zaujimavé čítať
Áno budem stále tvrdiť, že bola sprostosť, tak brániť hraškove mestá a jedno vysvetlenie, čo sa mi dostalo včera mi dá sa povedať vyrazilo dych. Údajne mal hraško úmrtie v rodine a preto nemohol ísť na net a zapnúť dovolenku a ani byť v hre. Kam až lelsnú ľudia, aby ospravedlnili a zakryli svoje hlúposti?
Je mi ľúto ako viacero dobrých a poctivých hráčov doplatilo na "politiku" vedenie kedlubien ale verím, že si to tam prečistia a ešte stále budú mať v hre čo povedať.
Nezabúdajte, že je to hra a bez špinavosti je určite zaujimavejšia, v dobrom kolektíve príjemnejšia.
Kto si čo zaseje, to bude žať:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Chlapci :) kľud nehádajte sa :) lebo nebudem kamarát :-D ako pobavil som sa na tom, že ako sa tu hádate, ale toto sem nepatrí :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5359

Hosť
mna by fakt zaujmalo kto realne z foxerovho uctu riadil hraskovu zachranu:)
 

DeletedUser2276

Hosť
Nebuď zvedavá :)

hraska tu už radšej nespomínajme, ešte mi príde zase nevoľno :D
 

DeletedUser2276

Hosť
Vďaka za tip. Chcel som skúsiť pivo, ale dám na tvoju radu :)
 

DeletedUser1824

Hosť
ešte chili si skús dať :) ja som aj posadil najsilnejšiu chili ďáblicu :D
 

DeletedUser5244

Hosť
Táto debata začala byť akosi horúca :-D Hot, hot ,hooot.
 

DeletedUser5306

Hosť
Niektoré komentáre je zaujimavé čítať
Áno budem stále tvrdiť, že bola sprostosť, tak brániť hraškove mestá a jedno vysvetlenie, čo sa mi dostalo včera mi dá sa povedať vyrazilo dych. Údajne mal hraško úmrtie v rodine a preto nemohol ísť na net a zapnúť dovolenku a ani byť v hre. Kam až lelsnú ľudia, aby ospravedlnili a zakryli svoje hlúposti?
Je mi ľúto ako viacero dobrých a poctivých hráčov doplatilo na "politiku" vedenie kedlubien ale verím, že si to tam prečistia a ešte stále budú mať v hre čo povedať.
Nezabúdajte, že je to hra a bez špinavosti je určite zaujimavejšia, v dobrom kolektíve príjemnejšia.
Kto si čo zaseje, to bude žať:)

Pravdu povediac dlhšiu dobu sa to tam hýbalo a zopár hráčov resetlo kvôli neaktivite (Jopy,herklues silny) To ma fakt ...tak sme sa s pár hráčmi dohodli a napísali sme vedeniu kde dosadili Nora ale keď ho nikdo nepočúval pretiekla posledná kvapka. Zrazu sa začalo vo velkom opúštať a oddelili sme sa. Niektorí šli do Renegades do Conquest B 56 alebo Flákareň. Osobne tí čo šli do Flákarňi ma troška zarazilo predsa len proti nim bojovali a zrazu prejdú na ich stranu ? Wau ... Ešte dúfam že tí aktívny a dobrí čo tam zostali sa pridajú na našu stranu a budeme bojovať spolu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5244

Hosť
Neuvedomuješ si jeden zásadný fakt. Rhó nikdy nebol svet o čestnosti. Chaos tiež bojoval proti Kedlubnu a drtivá väčšina skončila tam :) Takže ja by som bol ticho okolo témy česť.
 

DeletedUser3947

Hosť
Dobrá blbost že Rho nie je o čestnosti, hráči sa sami rozhodujú...
 

DeletedUser

Hosť
podle toho co čtu v kavárnách a tavernách, není o cti ani jeden svět... ale tomu snad nevěříme.. to že jsou hodně vidět bezpáteřní jedinci co využijí kolegy a poté zdrhnou k nepříteli, aby vrazili do zad kudlu i jemu a dezertovali zas jinam, neznamená že svět je nějaký bezectný:)
jak píše Bari.. je to o hráčích.. a lidé kteří zde hrají roky by už mohli vědět komu věřit a komu ne:)
 

DeletedUser5306

Hosť
Neuvedomuješ si jeden zásadný fakt. Rhó nikdy nebol svet o čestnosti. Chaos tiež bojoval proti Kedlubnu a drtivá väčšina skončila tam :) Takže ja by som bol ticho okolo témy česť.

Pokiaľ ja viem nebol som v Chaos. :) Osobne sa priznávam bojoval som proti Rotáčkam na začiatku sveta ale to som bol ešte u Povstalcov. Pri tom som bojoval aj proti Flákarni na druhom fronte takže som mal nápor z oboch strán keď sa rozpadli dalšie spojenectvá kde som bol tak mi zostávali už len Rotujúci. Tak som radšej šiel k nim ale toto ma až troška urazilo.
 

DeletedUser5244

Hosť
Nie ale si/bol si Kedlubna :) Je to stále to isté. Podrazák ako podrazák :)
 

DeletedUser5277

Hosť
syntex ty radšej pomlč...
Pokial viem prestupily sme k rotujicim z dovodu že flakaren nam brala každy den mesta a nie jedno ale 2-3 a niekedy aj viac.
tak sme museli riešiť situaciu nakolko sme boli velmi mali oproti rozbehnutym flakačom.
no do vtedy bol naš nepriatel prave rotujici kedluben,a dokonca sa nam darilo im brat aj mesta.
lenže flakaren na nas tolko tlačila že sme museli mysliet nato aby sme zotrvali.
Chceli sme snimi DON,ale ten odmietli,takže sme nemali žiadnu inu možnost ako ist k rotujicim
chaos sa rozpadalo a immortals bolo bez vedenia.
immortals nemalo žiadne vedenie a do teraz ho ani nema a nebyt leoklydasa tak by možno imortali ani neboli. ale to je teraz jedno.
my sme prestupily ale s chaosom sme sa dohodli že na nich nebudeme utočiť,a rovnako som informoval aj hraška. aby vedel že snami proti nim nech nepočita.
rovnako som si myslel že to bude aj z immortals,lenže vtedy ste sa pustili do sh0ckwaweho a jeho kamarata marka.
Pchali ste sa flakačom do zadku a mali ste snimi DON,s tym že budete utočiť na nas. TOMU HOVORIM PODRAZ.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2276

Hosť
Noro, povstalcov bolo viac ako flákačov. Postupne sme to čistili :)
 
Hore