Kavárna světa Rhó

DeletedUser5244

Hosť
syntex ty radšej pomlč...
Pokial viem prestupily sme k rotujicim z dovodu že flakaren nam brala každy den mesta a nie jedno ale 2-3 a niekedy aj viac.
tak sme museli riešiť situaciu nakolko sme boli velmi mali oproti rozbehnutym flakačom.
no do vtedy bol naš nepriatel prave rotujici kedluben,a dokonca sa nam darilo im brat aj mesta.
lenže flakaren na nas tolko tlačila že sme museli mysliet nato aby sme zotrvali.
Chceli sme snimi DON,ale ten odmietli,takže sme nemali žiadnu inu možnost ako ist k rotujicim
chaos sa rozpadalo a immortals bolo bez vedenia.
immortals nemalo žiadne vedenie a do teraz ho ani nema a nebyt leoklydasa tak by možno imortali ani neboli. ale to je teraz jedno.
my sme prestupily ale s chaosom sme sa dohodli že na nich nebudeme utočiť,a rovnako som informoval aj hraška. aby vedel že snami proti nim nech nepočita.
rovnako som si myslel že to bude aj z immortals,lenže vtedy ste sa pustili do sh0ckwaweho a jeho kamarata marka.
Pchali ste sa flakačom do zadku a mali ste snimi DON,s tym že budete utočiť na nas. TOMU HOVORIM PODRAZ.

Ha...Ha :D No dobre Noro. Podľa toho čo tu píšeš vidím že si ideš svoje a tak to pravdepodobne aj zostane. Ale tak nech niesom odveci vyjádrim sa aj ja :) Takže. Áno. ImmortalS nikdy riadne nefungovalo to je moja vina. Ale vždy sme hrali čestne. Či to bol váš odchod ku Chaosu ktorý s nami neraz vy***** alebo keď väčšina Chaosu zdrhla ku Kedlubnu... Ale Immo aspoň pokial viem bolo vždy čisté. Neboli sme síce top spojko, komunikácia nám chýbala a veľa ľudí nesúhlasilo s vedením (Vtedy sa vedenie skladalo so Sandokana, čiastočne Leoklydasa, Serminátora a mňa). Aj čo sa tíkalo môjho odchodu z Immo. Aj tak som neútočil na svojich. Dohodli sme sa, odovzdal som im mestá na území a zase ja som si zobral mestá bližšie pri svojich. Ale Flákareň pre nás nikdy nebola červená. Vždy som hral proti a vždy budem hrať proti Kedlubnu. Mne je to jedno ako... Ale nikdy som neprestúpil ku červeným. Za to čo pozerám grepostat tak ty si už spojko pomenil 14 krát a meníš ich ako ponožky. Ak ti vyhovuje takýto štýl hry... Tak si ho aj hraj. Nemohlo by mi to už byť viacej jedno. Takže nie Noro. TY radšej pomlč. Adios.
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé čítanie. Každá strana sa cíti poškodená. Ťažko hľadať slová, argumenty, výhovorky...Málokedy niekoho presvedčíte o svojej pravde, ak druhá strana nechce počúvať. Či už Norko, Sajler alebo Lienka a spol. :) Nakoniec to ostane na mŕtvom bode a ľudia len budú hľadať akútakú útechu v online hraní a útočení :)

Každopádne musím uznať, že som hral už veľa svetov. Od grepolisu si patrične aj oddýchol a znova sa prihlásil. Aby som zistil, že Rho je ten najzvláštnejší svet. Plný dobrých a skúsených hráčov. Plný zmien a prekvapení. Dalo by sa povedať, že každý mesiac sa na Rho stane vec, ktorá niekoho dokáže prekvapiť. Od začiatkou sa zo spojencov, stávajú nepriatelia. Z nepriateľov priatelia. Ako písala v jednom príspevku lienka, je to len sled udalostí, ktoré sa "museli" stať. Každý urobí v hre kroky, za ktorými si stojí. Či už boli dobré alebo zlé (o tých by som mohol rozprávať - aj na iných svetoch) každý zhodnotí až na konci. No väčšina ľudí (hráčov) si všimla, že čím ďalej svet upadá. Ešte pred mesiacom nás bolo 5000 a už nás ostáva len 3400. Koľko z toho je aktívnych?! Dúfajme, že nás ostane, čo najviac a hráči sa budú vyhýbať zbytočným resetom.

V každej aliancii sa vytvorili silné putá. Flákači momentálne asi najväčší favorit sveta si idú za svojim a v celkovej zábave pomaličky ovládajú svet (teda aspoň v ich teritóriu). Myslím však, že stratili prirodzeného konkurenta. Je škoda, že sa Rotujúci rozpadli. Myslím, že svetu ako takému to vôbec nepomohlo. Doplatili na neaktivitu / dovolenky vedenia a celkovému nátlaku Flákačov (pekná práca...). Uvidíme, či Rotujúcich ešte niekto vzchopí alebo sa z jednej dobrej aliancie stane 5 podpriemerných, ktoré majú možnosť začať od začiatku a ešte zamiešať karty. Ostatné aliancie môžu len prekvapiť, od žiadnej sa veľa nečaká a tak bude zaujímavé, kto skúsi Flákačom konkurovať :)

Každopádne čaká nás 10 mesiacov bojov a potom dotovanie Divov. Ani sa nenazdáme a svetu bude koniec. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5244

Hosť
Pekne napísané :) A pravdivo. Rhó je a vždy bolo nevyspytateľné :)
 

DeletedUser5306

Hosť
K tej hádke sa tu ani radšej nebudem vyjadrovať nechcem sa zapliesť do vecí o ktorích vela vecí neviem vyjadrím sa len k jednému niesom si istý kdo písal že ešte sa pridalo ako povstalci Orion a company pokiaľ viem oni začali chvílku po Leovy. Company začínal keď môj kamarát marko a marko pri Povstalcoch ešte nebol takže oni Povstalci neboli určite osobne sa priznám že keď som bol ešte v Povstalcoch hral som sa väčšinou na vlastnom piesočku ale keď sme začali bojovať s Flákarňou došlo mi že ak sa nepridám do boja tak budú rýchlo pri mne a následne somnou bojovať. Tak až potom som sa pridal do boja a šiel na hranicu kde som si vzal mesto ale následne mi ho vzali Immortali a s ním dalších 9 miest.
 

DeletedUser5306

Hosť
Toto musí byť ******* pokiaľ viem marka som pozval ja až vtedy keď som bol u Immortalov aspoň tak si to pamätám a vtedy už Povstalci nefungovali ...
 

DeletedUser

Hosť
no ja som tam hral pomerne krátko bol som aj u rotujicich ale hektorko ma vyhodil lebo som sa na fóre pýtal či s olkou stači poslať 1zl keď chcem založiť mesto ale asi ich mam poslať 100 no nevim, a potom som bol u true religion hračka canopus každemu liezla na nervy a nakoniec odišla s hráčmi do vlastneho CHAOS(u), každý vedel že sa rozpadnu po chvíľke a aj sa tak stalo. a s povstalcami to isté mali prejsť k nám prešiel king of slovakia alebo ako to je s nejakými hráčmi no jeho hráči ho zradili a ostali u povstalcoch takže na Rhó sa ukázal charakter ľudí.
 

DeletedUser2276

Hosť
U kedlubien bolo vo zvyku posielať na založenie mesta full útočnú pozemku. No a potom sa čudujú, prečo útočím na malé mestečká :D
 

DeletedUser5277

Hosť
Hannibal lenk tomu king of slovakia.
male soplave decko čo najprv očiernil sajlera,a spravil vzburu v bulldogs.
nakoniec vznikli povstalci,mala to byt ally ktora mala fungovat.
lenže nikto nepočital s tym že king of slovakia mal už od začiatku v plane sa spojiť s chaos. preto bola ta vzbura v bulldogs.
s jedneho dna na druhy napisal aby sme prestupili do chaosu,pritom sme neboli o ničom informovany,ani sme o tom nedebatovali.
 

DeletedUser1824

Hosť
ak sa dá nazvať ženou :) na to že to bola už aj matka tak bola tupá ako poleno :) a prefíkaná že jáj :)
 

DeletedUser2768

Hosť
zaujimavé čítanie za posledných pár dní :D
Noro na margo tvojej osoby, poznám ťa už vyše 4 roky, nikdy si nebol férový hráč, vždy si rýpal a potom ocinko zachraňoval, tak je to aj na tomto svete akurát mám pocit, že ocko tu nieje :). Možno raz dospeješ. :)

burton, krásne si to napísal, osobne mňa nesmierne mrzí ako to dopadlo, dúfam že sa všetko vykrištalizuje za pár dní a bude sa bojovať férovo a silne. :)
 

DeletedUser5306

Hosť
Tak tu to začína byť husté ... :D Zábava sa tu na vás pozerať.
 
Hore