Kavárna světa Rhó

DeletedUser4148

Hosť
:) no a my sme mali s rotačkami pakt:) to že sme skončili na červeno máme brať ako zradu? nie bol to vývoj hry a stačí sa pozrieť na to čo sa dialo od začiatku a bol dosť veľký predpoklad že v kedlubnách stabilita nebude.
Čo sa týka hráčov, ktorí skončili/skončia u nás, svojou hrou a celkovým prístupom si vyslúžili u nás šancu, je na nich či zapadnú alebo nie. Viac sme odmietli ako prijali
Noro vôbec nemáš pravdu o povstalcoch a ako to prebiehalo, ako v mnohých veciach ju nemáš, ale s tebou nemá ani cenu diskutovať, ty to totiž nevieš.
 

DeletedUser5277

Hosť
tak ako to bolo pani "Mudra"???
bol som zo zakladatelov povstalcov. tak mi nehovor nič o pravde.
to ako keby si ma sudila a pri tom ma vobec ani nepoznaš.
lebo ty to totiž vieš...a pritom ta polka grepu nema ani rada.rovnako ako na gamme tak aj na iote. :))
prosim ta už 3 krat že somnou nediskutuj ani ma neber do huby...no aj tak to robiš.....si asi riadne zakomplexovana...daj si pauzu od grepu
 

DeletedUser2276

Hosť
Noro, tá pauza by prospela tebe, podľa toho ako sa tu a na Rhó správaš. Píšeš upravené polopravdy a to ja nemám rád. Skludni hormón :)
 

DeletedUser5306

Hosť
Páni ako buldoci sa tu hádate môžem sa aspoň spýtať o čom je reč ? :) Nech sa zapojím aj ja do hádky. :D
 

DeletedUser5306

Hosť
Noro, povstalcov bolo viac ako flákačov. Postupne sme to čistili :)

Ale polovicu Povstalcov ani neber lebo tí sa len viezli s ally a keď sme mali mať HU zapísali sa 20 a teraz u rotáčkach 10 preto sa aj Rotáčky rozpadli. Dávam novú nádej Renegades u ktorích dúfam že zostanem až do divov berieme skúsených a silný hráčov. Keď sa Immortali do mňa pustili čo bola iste moja vina lebo polovica povstalcov slúbila že budú stáť pri mňe nakoniec pri mne stál jedine Paradise,Noro a doddyz ja som chcel chrániť marka keď som sa pustil do tej vojny na mňa sa vrhli celý Immortali a vzali mi všetky mestá stihol som ale založiť tri na malom ostrovčeku kde mi dalšie dve zobrali tak som z toho jedného prebral mesto duchov na ostrove plných Immortalov čo som bral ako chybu ale dali mi tam betón a momentálne tam mám dve mestá a nebyť marka (Nasral si ma!!! :D) Tak tam mám už štyri lebo zabudol podporiť dokým nedopadnú moje OLky a prebral to Uhlarik.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2276

Hosť
Ja si už všetkých nepamätám a ani grepostats :)
Traja Povstalci sú už vo Flákarni, zaujímavé :)
 

DeletedUser5306

Hosť
Viacerych. :D Ale to je jedno niečo po našom boku potrebujeme samozrejme FLákareň je v presile Rotáčky sa rozpadajú a nikto iný nám s nimi nepomôže ak by sme to nechali tak tak nás zatlačia a rozpučia ako maliny
 

DeletedUser2276

Hosť
Čo máš stále s tým Flákareň je v presile? :D Po skončení paktu s Kedlubenmi sme boli 20 možno 25. Útočili na nás z každej strany a sme sa z toho nepototo :) Boli ich 10x viac a o vojsku ani nehovorím :)
Treba hrať ďalej a nelamentovať :)
 

DeletedUser5277

Hosť
Upravene polopravdy ? tak aka je pravda ? no povec. a spravam sa iba tak jak sa ludia spravaju ku mne.
ja som sa ku tebe spraval normalne až pokym si namna nezačal byt arogantny,no ale to si možme poriešiť v SS.
a čo sa tyka pauzy,ja som ju mal,no ked vidim čo sa tu deje tak mi je na grcanie s toho. od začiatku sveta nebola žiadna ally ktora by sa nerozpadla alebo nespolupracovala,rotujici chvilku boli v poho no časom končili klučovi hrači a začalo sa to cele....... opakujem na začiatku som bol radovy hrač ked sa bulldogs rozpadol a u rotujicich som bol radovy hrač..no a ako to dopadlo ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2276

Hosť
Keď sa ti nepáči veta, Postupne sme to čistili, je to tvoj problém a nie moja arogancia :D
Bolo to tak, neviem čo iné som o tom mal napísať.
 

DeletedUser4148

Hosť
Norko tečú nervičky?
1, mám ústa a nie hubu, reagujem len na úplne nezmysly čo tu zo seba dostávaš, inak ma nezaujímaš
2, nehrám grep preto aby ma mal niekto rád, to myslím nie je ani v popise a apropo ostáva ešte tá druhá polka grepolisákov
3, nie tak dávno si sa pýtal opakovane k nám-- je mi jasné že na to napíšeš že si si robil srandu a v takom spojku hrať by bolo pod tvoju úroveň
4, je fakt, že Flakáreň si hrá od začiatku svoj scenár a aj napriek tomu,že doteraz celý svet hrá v menšine je stabilné spojko spolu hrajúcich a baviacich sa hráčov
5, stále je do konca veľa času, tak prestaňte s očerňovaním, hrajte a bavte sa, snáď preto sme tu:)
6, pre každé spojko je dobrý súper hádam vítaný
 

DeletedUser5277

Hosť
nehovorim o tom. ale prečitaj si dobre spravy čo sme si pisali a ako si reagoval. čo som bol dost zaskočeny.ale ako som pisal možme si to vyriešiť v SS.
a...
ano už si spominam,bolo vas 25 a niektory hrači u vas len začinli ale pokial viem mali ste na začiatku DON. s rotujicimi.
a sustredili ste sa hlavne na nas,mali sme sice viac hračov ale kvalitou a aktivitou ste boli lepši vy,a rovnako aj bodovo po čase.
ja som spravil ally s hračov ktorych som vobec ale vobec nepoznal,doveroval som každemu jednemu.no zato že odišli nemožem,snažil som sa usmernit hračov ale podpory posielala len mala vačšina hračov. každy sa skor hral na vlastnom ostrovčeku.
zato vy ste rozoberali lamy rad radom. niekedy nebola ani žiadost na forume,ale to som často krat videl aj u rotujicich
no potom ked sme sa mali spojit s rotujicimi tak masako a ešte niaky hrači išli ku vam.niaky do immortals a zbytok k rotujicim.
a už vtedy ste mali tu prevahu o ktorej som pisal,rozoberali ste nam ostrov za ostrovom,preto sme boli nuteni ist k rotujicim.
chvilku sme vam potom ešte odolavali no potom sme prišli o dalšie klučove ostrovy kde ste sa nastahovali a pokračovali v rozoberani.
(vdaka neaktivnym hračom) ale to nieje podstatne. či aktivny alebo neaktivny. je to chyba toho hrača čo mal taku super aktivitu alebo skor neaktivitu :D
je mi to jedno neriešim to už,je to tak ako je a čo bude dalej uvidime.

1,hej tak nas oboznam pravdou...
2,ta druha polka hra u teba v ally,ale to je asi tak cele.
3,A ano robil som si srandu,alebo lepšie povedane som sa nudil a mal som chut popisat, na gamme sme kedysi tak žartovali s treskom,ale to ty asi nepochopiš.tak to nechajme tak.
4,to vam neberiem a pisal mi to aeris ešte na začiatku hry. a v tom pokračujete. to vam GRATULUJEM
5,ja nikoho neočiernujem,svojej aliancii som dôveroval a veril som že budeme vyrovnany super a bude kvalitny boj.
no ked menej ako polovica aliancie podporuje a ešte menšia polovica utoči tak bodaj by netiekly nervičky.
ale vidim že som nebol jediny. vypočul som si rôzne nazory hračov ktory hrali aktivne za ally rotujici a všetky sa stotožnuju s tym mojim.
6.Dalej to neriešme a hrajme.
dobru noc
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2276

Hosť
No vidíš a zase píšeš to, čo nie je pravda.
My sme sa sústredili primárne na Avengers až kým nezanikli, niektorí hráči prešli k nám. DoN s Kedlubenmi nebol po skončení paktu, ani nie hodinu po zrušení išli útoky. Ešte mám správu od jofoklesa. DoN bol pred uzavretím paktu a to iba s nimi.

Jediný kto prestúpil do Flákarne bol masako, iných si nenapísal, lebo neprešli. Nedávno z ImmortalS prestúpili bývalí povstalci Orion a company.
Tak ja som arogantný a ty len podpichuješ? :) OK, nabudúce budem vedieť :)
Koho rozoberáš ty, ak sa smiem opýtať? :)
 

DeletedUser4148

Hosť
ja ešte podotknem, že masako sme oslovili my a nie on nás, práve preto, že bol pod našimi útokmi a bránil sám napriek tomu že mal žiadosti na fore
a Norko už naozaj posledné k tej tvojej kolektívnej hre, mal si u nás na ostrove mesto kde si držal deff, vysmieval a provokoval si názvami toho mestá a kým ti spoluhráči posielali nezmyselný beton, ty si v tom čase prišiel nie o jedno mesto na vašom ostrove
to by som mohla ešte na našom fore najsť príspevky,kde sme to nevedeli pochopiť
 

DeletedUser5277

Hosť
čo na tom neni pravda ? pišem ti to z pohladu mojho. to čo ste naozaj riešili neviem no ked každy den na nas šli utoky tak ste mali dost velky zaujem aj o nas, či nie ?
DON som mal info od hraška ten mi to povedal,že spolu mate DON
takže opet to bolo s pohladu aky som videl alebo dostal.
Orion a company už povstalci neboli.
vzhladom nato že v ally nebol už ani jeden zo zakladatelov,a ten ktoremu som nechaval prava tak ally nerozpustil...
ano aeris,vždy sme vychadzali a nemal si s tym problem pokial viem. no tu je to uplne o niečom inom.
ako že koho rozoberam ? načo naražaš ? zas si zle pochopi vetu ?
"chvilku sme vam potom ešte odolavali no potom sme prišli o dalšie klučove ostrovy kde ste sa nastahovali a pokračovali v rozoberani.
(vdaka neaktivnym hračom)" pokial viem hrači ako farizejko alebo podprsenka prišli o mesta bez žiadosti,a bolo ich viac. ale samozrejme že ste preberali aj aktivnych ale tych teraz neriešim !...
 

DeletedUser5277

Hosť
Lienka,v ten den sme mali 3 strany povstani,a nedošla mi skoro ani PODPORA ! nebyt doddyza. tak by som prišiel o viac miest.
ak narazaš na to mesto ktore som pomenoval plavecky vycvik,tak to som ponechal joemu,ktory o neho prišiel.
čakal som od neho viac kedže na iote taketo mesta vedel udržat.
bol to natlak,pobrali ste tam mesta podprsenke a naraz ste boli na dostrel aj ku mne.
a opet podotknem že ja nemam odkial vediet či ste ho oslovily vy alebo on vas,odišiel ku vam a to s mojho pohladu je CELE.tak mi nehovor že v niečom klamem,ked reagujem len nato čo vidim.

Aeris,ano ludi ktory nedavaju žiadost na forum a **** na hru nazyvam lamou.

a nehovorim že ja nerobim to iste,
ale zas si to berieš v negativnom zmysle. a pritom som to myslel v dobrom.
to je to presne čo hovorim,že všetko si hned začnete brat.
ach jaj kašlime nato. idem spat mam aj ine povinnosti ako tu sedet pri grepe a riešiť nepodstatne veci. adios.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2276

Hosť
Niečo napíšeš, potom to tak nemyslíš(alebo v dobrom), vidíš to zo svojej strany. Kto sa v tom má vyznať? :) Píš tak, aby sme ti aj my s dlhým vedením rozumeli :D

Nerob doubleposty. Budú to musieť správcovia fóra upravovať.
 
Hore