Kavárna světa Rhó

DeletedUser3947

Hosť
Vravel som vám trochu uberte, teraz ste ich úplne zdeptali...minimálne Nora.. :(
 

DeletedUser2276

Hosť
Bez "vylepšení" sa ťažko hrá :D
Norova karta sa obrátila, ale asi tak, ako nečakal :)
 

DeletedUser2768

Hosť
Vravel som vám trochu uberte, teraz ste ich úplne zdeptali...minimálne Nora.. :(

:D Noro je kapitola sam o sebe :) som zvedavy ako sa (ho) bude branit ked je tak daleko od Vas. Pokial nechcu hrat ferovo nech to radsej zabalia, ved je to len hra, no poniektory to beru prilis osobne a nestitia sa hrat podpasovo. Nepoviem premium, ale pouzivat automaty, 2 a viac uctov aby si zachranil mesto.... To sa mi zda prinamiernejsej uvahe CHORE! :/
 

DeletedUser2276

Hosť
No keď myslíš :)
Neviem kto získal menej, či Tartaros alebo Noro :D
 

DeletedUser3947

Hosť
To pre mňa nie je problem, veď sa hráme hru, konečne začne zabáva ;)
 

DeletedUser3947

Hosť
Aha kto sa ozval...ty si zabudol čo si s nami spravil? Že máš este tu drzosť :D
 

DeletedUser

Hosť
hmmm, mozes mi pripomenut co som take spravil? alebo si otvor nasu konverzaciu a citaj ju pozorne od zaciatku a mozno na nieco prides :cool:
 

DeletedUser3947

Hosť
Dávno zmazaná...dnes mám pekný večer, nechcem sa tu hádať alebo čo, veď ty vieš ;)
 

DeletedUser

Hosť
ved nikto sa tu s tebou ani hadat nechce.. a ked mas taky pekny vecer, tak ti ho mozem spravit este krajsim a tu konverzaciu ti preposlem a mozes citat, mozno ta konecne osvieti kaaamo :D
 

DeletedUser5277

Hosť
no lenže za to ja nemožem,vedenie nas tu nechalo samich bez informacii,chcel by som vidiet ako by sa vam hralo v ally kde neni vedenie(bud maju ban alebo su na dovolenke)
ja som vo vedeni nebol bol som radovy hrač a riadil som si len hračov na mori 55. a tak to aj vypada. my sme mesta bez žiadosti nestracali ako na mori 44 alebo 54. stale sme tu a bojujeme ak ked ste nas rozoberali ako povstalcov ešte ked me boli tak sme sa nevzdali. neutiekli sme nikam max tam o par ostrovov dalej a rozvijali sa dalej.
a hoduiny ked hovoriš už o tej hre,tak ja hram a bavim sa hrou,a teši ma ked vam možem zostrelit OL ale nebolo by to že by som sa vam vysmieval tak ako si to vy berete. ja sa s toho tešim a skor to je take podpychnutie. ale neberte to nikdy važne,je to hra a pri tom ostanme.
teraz uvediem len taky priklad,keby som bol taka svina ako o mne vravite tak na gamme by som si išel pre korunku,no ja som ju odmietol a to len skrz toho lebo som chcel ostat zo svojimi hračmi. nejde mi o korunku a ani o tie stratene mesta o ktore som prišiel a pridem ja sa bavim ..no ked ma chut niekto si to brat osobne a potom širit o mne intrigy tak nech sa pači. to len dokazuje to že je to presny opak.
 

DeletedUser3947

Hosť
Tak davaj Milanisko, ale neviem či ma osvieti, ťažko o tebe zmením názor lebo podporovat nepriateľa ked vieš casy, kam sa útočí atď. Tak to je vrchol si myslím
 

DeletedUser

Hosť
1. osvieti ta vtedy, ked sa prestanes upinat na svojich "kamosov"
2. ak by som niekoho podporoval, tak to nebol nepriatel ale KAMOS, ja viem ze pravy zmysel tohto slova ti asi moc nehovori v tejto hre, ale prajem ti aby si na to prisiel.. a garantujem ti, ze na mojich podporach nepadol ani jeden panacik z /v tom case/ "nasho" spojka a nikdy som proti "nam" nic nezahral.. ale aspon jedna velka VDAKA ti patri, lebo vdaka tebe som aspon zistil kam patrim :cool: takze takto verejne ti DAKUJEM :)
3. ked mas este nieco na srdiecku, kludne mi napis SS, my dvaja sme si vzdy vedeli tak skvele pokecat ;)

Howgh
 

DeletedUser3947

Hosť
Ked to bol kamos nemal si ku nam ani vstupovat, vlastne to bola moja chyba ze som sa snazil vam pomoct...mal si z toho 4000 BB (dobre si to pamätám;)) takže je tazke ti verit (väčšie bludy som nevidel)...ale co, mozno naozaj plati vrana k vrane sada ..nemam uz nic na srdci, ja som skoncil ;)
 

DeletedUser5277

Hosť
zabudol som povedat,že dalšia čast vedenia to ma uplne v pip.
asi kvoli sajlerovi,ale to len asi,neviem od kedy som tam došiel tak vačšinu veci riešili hraško yalek a vassal no všetci su na dovolenke poslednou dobou veci riešil iba foxer. nikto iny a nebyt jeho tak hraško pride o viac ako 11 miest. lienka pisala že sme sprosto branili mesta,ale nech sa nehra na mudru ked nevie aka je situacia v aliancii. aeris my sme spolu hrali dobre a nikdy sme nemali problem,no kto chce tak si ten problem bezdôvodne najde...
na gamme som dostal ban,a lions ma rozobralo na 10 miest,a dotiahol som to na 150 miest...
takže ked chcem tak to nevzdam,no tu ma už naozaj prešla chut.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore