Výstavba divov

DeletedUser3213

Hosť
Potom tie reporty tu dávajte do oznámenia Thety :D dobre dakujem :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Hmmm... už? alebo presadzujete iba to co vam ide najviac? kuzlenie?
 

DeletedUser1504

Hosť
Zatial sa podarilo vyvolat povstanie minimalne v 6 mestach.
Dokonca sa to aj mne podarilo a pritom som robil len fake. :)

Akosi im dochadza dych.
 

DeletedUser

Hosť
No to je pravda, nebyť toho jedného z Undergroundu, čo sa omylom resetol, už dávno by oni vyhrali :p
 

DeletedUser1504

Hosť
No a dalsi zaujimavy fakt...
My sme uz jeden div zastavili ...
Underground ani zdaleka.
 

DeletedUser1504

Hosť
Akoze styri spojenectva proti dvom?
To su uz vyhovorky ... je vas problem, ze ste si nevedeli zohnat podpory.
A to nehovorim o hlupakovi, ktory sa resetne a ma mesta na divoch. Nech uz je dovod aky chce.

Okrem toho, teraz musite ubranit len jeden div, ak ho neubranite ... tak ste si nezasluzili druhy titul.
 

DeletedUser

Hosť
Sláva víťazom, česť porazeným!

jediná otázka je, či ten stankovčanov ťah bol koordinovaný z miprl alebo nie..aj ked na tom aj tak už nezáleží, ale omylom vystúpiť z ali snáď nejde.

BTW víťazi sme my, UG :), miprl sú majstri

Jo a ešte vďaka za hru, užil som si to. A konečne si môžem užívať aj leto bez toho aby som musel brániť mestá ešte aj z túry.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1504

Hosť
Ako to tu uz Filistin naznacil a ja som to prespal :), MILITARY IMPERIUM PRL dobylo aj posledny div Underground. Myslim, ze to bolo pred nocnym bonusom, v reportoch som este nenasiel ten spravny, ktory preberal, je ich spusta.

Inak to mesto, co sme dobyli, bolo povodne len na odlakanie pozornosti. Nakoniec sa ho podarilo prebrat :).

A este nie sme pani sveta, lebo treba dokoncit Pyramidy a samozrejme ubranit nase zvysne divy.


Ono... ked sa pozriete do statistik Undergroundu, kde uz polovica hracov nehra, aj sa dalo cakat, ze to neudrzia.
Teda ... tajne sme dufali.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore