Výstavba divov

DeletedUser3830

Hosť
Ja nehovorim ze utocil zle :) takychto utokov plnych BB im srdecne prejem:D
 

DeletedUser1504

Hosť
:) srandista...
Zoberme si fakty.

My sme vam zobrali jeden div. Po jednom HU.
Vy ste podnikli uz tri HU a nic.

No ... to lepidlo je zrejme velmi kvalitne.
 

DeletedUser3830

Hosť
No zobrali div ako tak na monitor pozeram zo vsetkych uhlov ale zda sa mi ze Rastim nie je s vami je s Uzovkami. A zase pri obrane pomahaju najmenej 3 akademie + hadaj kto? No predsa Uzovky ale my sme to dokazali postavit prvy tak kdo je tu sikovnejsi? Keby sa s vami Ufonci nespojili tak este stale mate don so vsetkymially
 

DeletedUser1504

Hosť
Len pre informaciu, Underground maju uz len jeden div...
Len teraz mi nie je uplne jasne preco, niekto sa resetol?
Asi som nieco zmeskal.
 

DeletedUser3697

Hosť
Nie uvediem do situacie,jeden nemenovany hrac z nasej ally urobil velmi velky ako by som to nazval kix...Opustil spojenectvo s tym,ze je na nejakom inom svete a nie na thete :-D Hanba ,ale co uz aj take veci sa stavaju nam sa bude lepsie branit jeden div a vam 6 uz nie tak lahko :) Ale pointa je jasna,ked mate viac otvorenych okien s grepom tak si preistotu pozrite aky hrajete svet predtym ako opustite spojko :-D
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak toto fakt ... :) ja držím užovkám, pretože sú tam niektorý hráči od úfonov :)
 

DeletedUser1504

Hosť
Treba hrat jeden svet a poriadne :).
No co uz ... technicke problemy :).
 

DeletedUser1504

Hosť
MILITARY IMPERIUM PRL ma 6 divov.
Chybaju uz len Pyramidy.
Ale ako uz bolo pisane vyssie, bude asi problem ubranit tolko divov.
No nic, tesime sa na bojove body.
 

DeletedUser

Hosť
Už sa to stavia :D Či? Viem, že čakali na veliteľa ešte okolo pol dvanástej... Opravte ma ak sa mýlim...
 

DeletedUser3213

Hosť
Zeregistruj sa tam ak sa dá a vezmite ma :D bude ocenenie postavil si 7 divov :D :D
 
Hore