Výstavba divov

DeletedUser3697

Hosť
Blahozelam,vam som to prial hned po nas tu vyhru cize postavenie siedmich divov,hlavne ze tie prašive psy martankovia tento svet nevyhrali,to ma tesi najviacej,blahozelam vyhrali ste ho zasluzene,palec hore!
Snad si zavalcime na inom svete niekedy este :)
 

DeletedUser1504

Hosť
Damy a pani, MILITARY IMPERIUM PRL ** sa stali Panmi sveta Theta.
 

DeletedUser2745

Hosť
som rád , aj keď som v tomto spojenectve nedohral až do konca :)
 

DeletedUser1504

Hosť
To si potom vymaz to velkym cervenym napisane Nikdy sa NEVZDAVAJ
 

DeletedUser4496

Hosť
nemislel som ze to daju az do konca ,,, ale ked UG zacalo resetovat tak uz mi to bolo jasne !
 

DeletedUser1504

Hosť
Na zaver par slov od zakladatela Poslednej Rimskej Legie (PRL) natali14.

Ahoj, som náborar PoslednA RimskA Legia** a pôsobime na svete Epsilon , Zete, hrame i na svete Eta a tu chceme sa tiez z Rimskou legiou prebojovať medzi TOP ally.
Až máš chut hrať /bojovať nie len stavať/, vieš komunikovať a nevadi keď tu hraš i ako novačik.
Prečítaj si profil ally a ak súhlsiš prímy pozvanie do légie.
Napíš i niečo o sebe , tvoje skusenosti z grepolisom alebo DK alebo iné., odkial si, kolko maš rokov.

Tak takto zacal zrod ally PRL** kde postupne pribudali najlepsi clenovia ako opora merovingian = 1/2 mozgu ally, mikkislav postrach UK,
raien;Kcer;BaNaNa PaLoMe z ich armadou poslat ju i na kraj sveta,
voda v kosi zelezny stit Rimanov v M65 ktory drzal UK v dostatocnej vzdialenosti od M64 a k nemu sa pridava i jjan ktory nakoniec pochopy ze mesta v kludnom M64 je dobry napad :)), izmyr 100% nocny istic ked vas nenechal bezmocnym a ratoval ci v obrane alebo v utoku.urabusstrazca severozapadu M64,Khronos zabavne ziskavanie infa od nepriatela :)),fero od pošty zabavac ally z neobmedzenym poctom armi :),LIMP11 splnil ulohu vodcu PRL**I exelentne,juhas3 u ktoreho sa zbierali body celorocne,
tecumseh,mmartinn4,PeterS,finetabojovnici z poslednych sil ale az dokonca neopustujuc nasu ally,
Miki,bramborka1980 ktorym nebolo sudene ziskat titul ale i napriek tomu zazili aspom ten pocit vitazstva s nami.
Velke DAKUJEM bez vas by to nebolo ono :)
Dakujem i hracom ktory nemohli dohrat az dokonca ale spolupracovali az do poslednej chvile.
Prichadza dohoda z ally Phoenix a kleo26 casovy hnaci motor a spusta stavbu ostrovov divov nazvany 8 div sveta Theta ktory sme zvladli vdaka nej a hracom zakladanim miest od zakladu v hlbke M64 = nekonecna stavba a prva skuska nervov a bojom z casom.
Rady kleo26 pri stavbe divov sa stali briliantne bez ktorych by sme tu dnes neoslavovli.
UK,Martania i MilitaryIMPERIUM cely cas neobjavili nas 8 div a odkazuju sme nepripraveny na stavbu divov:))
Posledna zachrana z Militry IMPERIUM stavat spolocne divy prezradzame polohu a ich postoj sa zmeni na minutu o 180stupnov z ktorymi sme mali skvely susedsky respektovany vztah :) a prichadza dolezita dohoda a zrod vitaznej aliancie MILITARY IMPERIUM PRL**
Dakujem vedeniu blondi,pryrates,Paulum,janbanan ze dali doveru kleo26,natali14,voda v kosi a merovingian a pochopenie a niektore rozhodnutia boli az nekompromysne tvrde a rychle tlacil nas cas a stavba divov sa blizila a museli sme to stihnut i z vasimi i nasimi ostrovmi. Este raz vdaka a dufam ze dodnes to nelutujete :)
Prichadzaju kazdodenne utoky od UK ale skvelou spolupracou vsetkych spoluhracov a dobre prepracovanou obranou UK odolavame a im ostava preberat iba neaktivnyh hracov a zakladat mesta.
Prichadaza vynikajuci start pri stavbe divou kde kazdy pomaha ako vie a super je zaskoceny nasou skvelou aktivitou :),ziskavame naskok a aj napriek tomu ze nestviame 4div ako prvy nezlomilo nas to a bojujeme dalej.Hraci z ally Užovky sa k nam pridavaju a dobyjame 4 div pre MILITARY IMPERIUM PRL** a chybou supera ziskavame 5 i 6 div sveta Theta :) a hned nasleduje maly HU na UK na zvecsenie ich chaosu v aliancii.
Neunavny Achiles355 v M64 nam pomaha ako vie.
Bol vyhlaseny krizovy stav v M64 a situacia vyzera hrozivo, mesta neaktivnych v M64 okolo divov dobyjaju hraci UK a zakladaju nove mesta.
Dakujem hracom Achiles355,carolco,petr1965,sani789,Lukas87,krull,jjj155,nadyn-a,Paulum,Feik a priblizujucich sa dusantischliar a veselic958 ktory nehladia na vzdialenost do M64 a reaguju na vyzvu HS a aj ked na dvakrat preberaju mesta na priblizenie prichadzaju pomoct preberat mesta v M64 za co im vrele dakujem kedze M64 sa stalo mojou srdcovou zalezitostou kde sa odohravala dolezita cast ci uz ako pre ally PRL** alebo spolocnu MIPRL** aby tak pomohli ochranit spolocne divy sveta.
Den 25.4 prichada po case dalsi HU na divy UK aj ked z mensim poctom hracou no velkou utocnou silou od Markus V,natali14,jjan,tecumseh povstanie sa nepodarilo vyvolat a odlakanim obrany preberame mesta velkym hracom UK v M43 a M64 okoli nasich divov, mercedes15 sa dobrovolne hlasi ulohou v M43 riadi svojich hracov a v daka nej sa cela akcia konci vynikajuco :) a samozrejme v M64 si to nenecha ujst merovingian a spolocne z pomocou hracou preberame ich mesta.
Spravami z mercedes15 sa doberame a v preberani M64 vitazi nad M43 2:1 ,celkove skore pre MIPRL** 3:0
DEN D 5.5.2013 HU na posledny div kde v daka velkej strategie a skusenosti a velkym poctom zapojenych hracov sa nam dari prebrat mesto na dive UK a mikkislav parkuje OL na posledny 7 div sveta Theta a zaciname zrychlovat jeho stavbu.
8.8.2013 sa stavaju hraci ally MILITARY IMPERIUM PRL** PANMI SVETA THETA :)
Vrela vdaka kazdemu jednemu hracovi z alejkolvek aliancie ktory sa zucastnil akejkolvek pomoci nam ziskat titul PAN SVETA.
Aj ked sa do aliancie nemohli dostat vsetci hraci co pomahali verim ze boli vybrany ty co si to najviac zasluzili.
Esteraz vdaka vsetky hracom z celeho sveta Theta ktory nam pomahali, velke DAKUJEME od aliancie MILITARY IMPERIUM PRL**
Dakujem spolubojovnikom z aliancie ze sme spolocnou cestou aj ked niekedy trnistou dosli az do vitazneho vytuzeneho ciela , za dobru hru a za pochopenie co sa od nich ocakavalo a plnili prikazy vedenia.

Luci sa s vami natali14 a dufam ze som nebol az taky zly a narocny zakladatel:)
Pri zrode aliancie PRL** som netusil ze dnes tu takto budem, no kazdopadne tu pozvanku budem
musiet uz prerobit /zas dalsia praca :))/ a snad sa niekedy este pouzije a stretneme sa i na inom svete.
Velka vdaka merovingian z ktorym sme boli na rovnakej vlnovej dlzke a navzajom sme sa doplnali a mali rovnake myslienkove pochody :))
voda v kosi a kleo26 za neunavne skype az do neskorych nocnych hodin.
 

DeletedUser1504

Hosť
A uplne na zaver sa s vami lucim aj ja ako informator sveta Theta.
Nateraz koncim s Grepolisom uplne, mozno sa prihlasim na nejaky novy svet koncom roka, kedy sa zavedu vsetky slubene novinky od InnoGames.

Super hra ...

RESET :)
 

DeletedUser

Hosť
No už len málo hráčov poznám z tých uvedených... Ale nemá tu byť 8.4.2013?
8.8.2013 sa stavaju hraci ally MILITARY IMPERIUM PRL** PANMI SVETA THETA :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja si pametam na veslica858 či jak sa vola, bol pri nas martankoch
Bývali marťankovia to dotiahli do konca aj ked z inou ali aj martani - užovky pomáhali škoda len llucky že išla k Undergroudu
 

DeletedUser3830

Hosť
Nemusia byt len Ufonci dobri hraci :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Fuuha som sa vtedy tak začal tešiť keď ma zobrali do Marťankovia 2 a následovne do Marťankovia a bola to úžasná parta a boli sme super zorganizovaní len škoda že som tam skončil :(
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja tiež vili bol asik najlepší vodca ktorého som poznal

Nie nemusia ale na THETE to bola partia profesionálov, všetci top hráči , ktorých doplnili partia amatérov
Ten svet aj mne chýba :( lutujem že som skončil
Na Lambe je to tak podobne, tak dúfam že neskončím a budem do konca
 
Hore