Výstavba divov

DeletedUser1504

Hosť
Stav k 10.2.

MILITARY IMPERIUM PRL**
10 - Feidiova socha boha Dia v Olympii
10 - Rodský kolos
10 - Alexandrijský maják na ostrove Faros

*Underground*
10 - Pyramídy v Gíze, Egypt
10 - Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone
10 - Chrám Artemis v Efeze
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3685

Hosť
Nič nové ? myslím že ano len Obrtlik nema dobre zdroje :D my sme utočili na UND div žial neuspešne a na druhy den bola odplata z strany UND
tiež neuspešná obidve strany sa pekne okupali :)

mam tu dať reporty ? :)


tak tento ešte ostal

jgshnm.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1504

Hosť
Viem o utokoch, Azmodan meska s ich opisom.
Kto ma info nech napise trochu presnejsie co sa dialo.
 

DeletedUser3472

Hosť
no ako to tam s divmi vyzerá teraz..som zvedavý
 

DeletedUser1504

Hosť
Bude clanok o stavani divov, dufam ze ho stihnem tento vikend.
 

DeletedUser1504

Hosť
Konečne som aspoň na chvíľu dostal chuť písať ... takže ako to išlo počas výstavby divov na Thete?

Už od začiatku pri pohľade do rebríka bolo jasné, že reálnu šancu postaviť divy majú prvé tri spojenectvá. Neskôr prekvapilo aj štvrté v poradí, ktorému sa takmer podarilo postaviť jeden div a naštvať jedničku ... ale len takmer.

Najväčším prekvapením bolo tretie spojenectvo v poradí - MILITARY IMPERIUM PRL - ktorí sa hneď od začiatku vrhli na výstavbu všetkých divov. Pre niekoho možno zlá taktika, aj vzhľadom na bodový odstup od prvých dvoch, ale nakoniec sa ukázalo, že najlepšie pri divoch pomáha hlavne nasadenie celého spojenectva a nie body.

Prvé dve spojenectvá si vybrali len niekoľko divov, už nepamätám presne, ale Marťankovia tuším 5 divov a Underground 4. Aj napriek tomu, že tieto spojenectvá stavali menej divov, dlhý čas si MILITARY IMPERIUM PRL držalo v rebríku divov prvé miesto.

Zo začiatku zaostávala jednička, Underground, možno trochu zaspali, ale neskôr tento výpadok veľmi rýchlo dobehli.

MILITARY IMPERIUM PRL vzhľadom na to, že stavali všetky divy, sa vedeli veľmi rýchlo prispôsobiť situácii u nepriateľov a tomu prispôsobiť aj výstavbu divov. Ku koncu sa vzdali postupne dokončenia troch divov a tajne dúfali v dokončenie štyroch, neskôr aj v spolupráci s No Name. To sa však nepodarilo, Underground uchmatli No Name tesne Krypu kráľa Mausola II.

Medzi prvými sa dokončovali Pyramídy v Gize, kde prebiehal tvrdý súboj s časom medzi Marťankami a Underground. Underground si však nenechali ujsť prvý postavený div. Neskôr Marťankovia prehrali aj ďalšie súboje a nakoniec im zostal len jeden div - Chrám Artemis v Efeze, kde zvádzali súboj o čo najrýchlejšie dokončenie s MILITARY IMPERIUM PRL.

MILITARY IMPERIUM si už pred koncom kľudne dokončili svoje posledné dva divy, ktoré im ostatné spojenectvá nemali šancu vziať.

Momentálne na Thete nikto neoslavuje, lebo situácia s divmi je takáto:

MILITARY IMPERIUM PRL - 3 divy
Underground - 3 divy
Marťankovia - 1 div

Podrobnejší popis divov je v provom príspevku tejto témy.

Pár dní po dokončení aj posledného divu sa uskutočnilo niekoľko jalových hromadných útokov medzi Underground a Marťankami. Aj z týchto útokov je jasné, že pokiaľ túto patovú situáciu nevyrieši diplomacia, potom asi po dlhom čase len únava a odchod hráčov preč z Thety.

Ak má niekto čerstvejšie informácie, nech prispeje, prípadne ma poopraví ...
 

DeletedUser4210

Hosť
Nerobte si velke nadeje spojenectvo Underground postavi ako prve 4 divy.
 

DeletedUser3638

Hosť
Stav k 17.1. :
..................
1. *Underground* ...44 846 968
10 - Pyramídy v Gíze, Egypt
10 - Visuté záhrady kráľovnej Semiramis v Babylone
10 - Krypta kráľa Mausola II. v Halikarnase
2. MILITARY IMPERIUM PRL** ...29 903 456
10 - Feidiova socha boha Dia v Olympii
10 - Rodský kolos
10 - Alexandrijský maják na ostrove Faros
3. Marťankovia ...35 913 327
10 - Chrám Artemis v Efeze
........................
uoravene podla casu dostavby
 

DeletedUser3697

Hosť
To je kruta realita a s 49538 bojovymi bodmi by som si moc nevyskakoval :eek::rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3697

Hosť
Usporim sefstvu energiu z pisania :"toto si rieste v kaviarni" :mad::rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Už to je vyše pol roka, čo som nebol na Thete a vtedy sa mi zdalo, že už je to jasné a Marťankovia majú všetko pod kontrolou, ale teraz tu pozerám s otvorenou hubou :D No ale zase pol roka je dlhá doba...
 
Hore