Výstavba divov

DeletedUser

Hosť
Ja skončím aj na Lambde a potom budem banovať :D No a čo... A ozaj, nebude to ešte teraz, ešte si chvíľu počkáš na pár mojich miest ;) Zatiaľ zbieraj kultúru...
 

DeletedUser

Hosť
Ja tiež vili bol asik najlepší vodca ktorého som poznal

Nie nemusia ale na THETE to bola partia profesionálov, všetci top hráči , ktorých doplnili partia amatérov
Ten svet aj mne chýba :( lutujem že som skončil
Na Lambe je to tak podobne, tak dúfam že neskončím a budem do konca

no jo,nebol som najlepší a preto sme nevyhrali,ale to je už nepodstatnéé..pár zlomových vecí sa udialo a skončili sme tam kde sme nemali..
fajka11 ako top hráč sa resetol a mnoho dalších hráčov..najviac ma však mrzelo keď nas lucky s partou opusitli..no čo už..je to iba hra,ale za ten čas čo sme spolu hrali som to od nej vôbec nečakal..
 

DeletedUser4300

Hosť
tak som tu prvy asi zo spojka tak dakujem za vsetkych z MIPRL ;) ale musime uznat, UK bol zdatny super :))
 

DeletedUser3830

Hosť
*Underground* zobralo MiPrl div a následne ho aj postavilo, konkrétne je to Rodoský Kolos. Nechcel som o tom informovať prv aby neaktívný MiPRL neprišli pomôcť. uvidíme ako sa to vyvinie :)
 

DeletedUser4300

Hosť
*Underground* zobralo MiPrl div a následne ho aj postavilo, konkrétne je to Rodoský Kolos. Nechcel som o tom informovať prv aby neaktívný MiPRL neprišli pomôcť. uvidíme ako sa to vyvinie :)

no nijako, divy su uz postavene, ocenenia rozdate, kludne by teraz mohol 7 divov postavit aj jeden hrac co ma mesta na vlastnych ostrovoch, nic sa uz neznemi ;)
 

DeletedUser4300

Hosť
no nebol som tam dlho ale co pocuvam tak sa da ;) ale na thete je si myslim viacej nonstop, starsich hracov co maju cas a aj peniaztoky :D vid. Paulum a skusenosti natali, pryrates, merovigian atd. :)
 

DeletedUser4300

Hosť
no tak ja som nebol na thete ani rok takto nejako som zacinal vlani :D tak pre mna to nebolo az take hrozne no na bodoch to vidno...
 
Hore