Výstavba divov

DeletedUser1504

Hosť
No napriklad aj s niecim takym, ze sme Underground zobrali div.
Tiez som sa toho zucastnil a prisiel pri tom o vsetky ZL.
 

DeletedUser3830

Hosť
no ale nestačí mi prstov na jednej ruke aby som spočítal kolko ally vám pri tom pomohlo :)
 

DeletedUser3697

Hosť
Vystihol si to velmi presne matoto...Jedna vec je istejsia ako 4 nasobna presila nasich nepriatelov,ze sme svet vyhrali ako prvy a toto,ze dobili div to je nepodstatna malickost :)
 

DeletedUser1504

Hosť
Tak potom vam nebude vadit, ak vam zoberieme aj zvysne tri divy :).
 

DeletedUser3697

Hosť
Tak potom vam nebude vadit, ak vam zoberieme aj zvysne tri divy :).
nebude ,vsak otom to je kto je sikovnejsi aktivnejsi ten ma navrch jednoznacne...
Mozno ale zazijeme velke prekvapenie coskoro,ktore vsetkym vyrazi dych a jednoznacne urci vytaza sveta :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3697

Hosť
Ale to neje pravda,nikto neje taky dobry aby ho druhy nedokazal dostat na kolena,ale nieco sa zlomilo unas musim uznat a rapidne sa zvysila spolupraca a aktivita zacalo sa utocit prebrali sme dost miest Zlepencom a PRL...Ale to neje rozhodujuce samozrejme,ked chceme ukoncit svet :)
 

DeletedUser1504

Hosť
A je to tu. Underground v noci podnikli hromadnu utok na Majak na ostrove Faros pod nadvladou Military imperia. Podarilo sa im vyvolat povstanie v dvoch mestach...
Podpory uz plavu ... uvidime ako to dopadne.
Budem vas informovat.
 

DeletedUser3213

Hosť
Fajne, undergroud :) držim palce, vy ste jedine spojko ktoré pozerám a držim vám aby ste svet vyhrali a definitívne ho skončili

Dúfam že tie mesta dva preberetie ;) potom informujte :D
 

DeletedUser1504

Hosť
Hromadny utok boli sice riadne hromadny, ale obrana bola ovela viac hromadna, takze ziadne preberanie mesta sa nekonalo.

Zostava len podakovat sa Underground v mene MILITARY IMPERIUM za spustu bojovych bodov a v neposlednom rade konecne za nejake poriadne vzruso.

Dufame, ze nebude posledne :).
 

DeletedUser3697

Hosť
Pekne panove vzdavam poklonu,ale zase musite zobrat v uvahu jednu skutocnost ze sme utocili asi siesti :-D ale za tych skoro 100000BB dakujem krasne,zajtra si pozrem kolko ten khronos dostal obrannych ale urcite zlomil rekord doposial na thete.
Skoda keby sa pridal este jeden utocnik mate po meste.Len to bola taka neplanovana akcia resp sponatanna cize otom nikto ani nic nevedel :-D
Ale este je cas :)
 

DeletedUser1504

Hosť
No budete potrebovat pomoc, nedostali ste sa tusim ani cez biremy.
Ale na siestich to bolo huste a riadne.
 

DeletedUser3213

Hosť
No a čo ked sa rozpadli, maju prioritu Thetu a to je hlavné :D
 
Hore